Pret Putina iespējamo pēcteci Patruševu veikts slepkavības mēģinājums

© SCANPIX

Internetā publicēta informācija par slepkavības mēģinājumu pret vienu no Putina tuvākajiem līdzgaitniekiem, Krievijas Drošības padomes sekretāru Nikolaju Patruševu. Ziņu aģentūra UNIAN, atsaucoties uz General SVR telegrammas kanālu, atzīmē, ka Patruševs ticis saindēts.

Šobrīd zināms, ka Patruševa stāvoklis pasliktinājās iepriekšējā vakarā pēc darba. Pēc pirmo simptomu parādīšanās amatpersonas drošības dienests nekavējoties izsauca ātro palīdzību, pēc kā Patruševs steidzami tika hospitalizēts, vēsta dialog.ua.
Avoti vēsta, ka Patruševa dzīvību izglābusi operatīva medicīniskā palīdzība un nepietiekami augsta indīgas vielas koncentrācija.
Ziņojumā teikts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins bijis informēts par saindēšanās faktu. Tiek atzīmēts, ka slepkavības veicēji vēl nav noskaidroti.
starptautiskie mediji Patruševu iepriekš ir minējuši kā vienu no iespējamiem Putina pēctečiem.

Citi

Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, kas bija vēlēt savā dzīvesvietā, Vaivaros, pauž neapmierinātību par to, ka tik ilgi bija jāgaida vēlēšanu rezultāti, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais