"Priecājos, ka mums ir tādi cilvēcīgi policisti"; likumsargs zēnam uzdāvina jaunu bumbu nozagtās vietā

© Valsts policija

Valsts policija (VP) sociālajā medijā "Facebook" ziņo, ka saņēmusi pateicību no kāda liepājnieka par kolēģa, Liepājas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektora Madara Kupiča sirsnīgo rīcību.

“Mums bija ķibele, kas beigās izvērtās patīkamā pārsteigumā.
Manam dēlam 7.jūlijā, laika posmā no 14:00 līdz 18:00 Liepājā, Jūrmalas parkā esošajā Porziņģa laukumā tika nozagta basketbola bumba, it kā nieks, bet šajā mēnesī tā jau ir otrā bumba, tāpēc vērsos pašvaldības policijā, kas mani aizsūtīja uz Valsts policiju, jo Jums esot kameras," VP rakstīja zēna tēvs.

"Vīrietis mani un dēlu paaicināja iekšā, lai rakstītu iesniegumu, bet pārrunu laikā un policistam apskatot kameras, sapratām, ka liela jēga no tā nebūs. Policists manam dēlam ļoti pareizi izskaidroja, kā jāvāc savas mantas. Ejot prom, policists manu dēlu paaicināja sev līdzi līdz stāvlaukumam, un piegāja pie sava privātā auto un no sava auto izņēma jaunu "Nike" basketbola bumbu un teica, lai tik šo uzmanot, novēlēja mums labu vakaru un aizgāja."

Vīrietis atzina, ka ir no sirds priecīgs, ka mums Latvijā ir šādi policisti. "Esmu no sirds pateicīgs un priecājos, ka mums ir tādi cilvēcīgi policisti."

Policista Madara Kupiča vārds jau pagājušajā gadā sabiedrībā izskanēja saistībā ar divām citām situācijām - pludmalē atpūtniekam tika nozagtas mantas, Madars vīrieti aizveda pie sevis mājās un ļāva izvēlēties drēbes, kā arī citā situācijā viņš apmaksāja numuriņu viesnīcā kādai nelaimē nonākušai, no vardarbības cietušai sievietei.

Citi

Aprīļa vidū Rīgas lidosta vēstīja, ka papildus ierastajai apmaksai atbilstoši katra taksometru pārvadātāja noteiktajiem laika un attāluma tarifiem Rīgas lidostas Apmeklētāju centrā pasažieriem turpmāk būs iespējams iegādāties arī vaučerus braucienam ar taksometru no lidostas uz pilsētas centru un Pārdaugavu.

Svarīgākais