Medijs: Pirms kontakta ar Putinu, cilvēkiem jāiztur konkrētas pārbaudes

© Scanpicx

Pirms 9. maija aptuveni 400 cilvēku, tostarp veterāni, divas nedēļas pavadīja karantīnā Maskavā, lai paspiestu roku vai vienkārši tuvinātos Putinam, raksta izdevums. Karantīna notika divās Maskavas centra viesnīcās - pieczvaigžņu "Zelta gredzenā" un četrzvaigžņu viesnīcā "President Hotel", ziņo portāls "BBC".

"Ne iebrukums Ukrainā, ne četras vakcinācijas pret koronavīrusu, ne pandēmijas pavājināšanās neatcēla karantīnu tiem, kas saskaras ar Vladimiru Putinu. Piloti un ārsti regulāri sēž izolācijā. Lai piekļūtu "tīrajai zonai", simtiem cilvēku četras reizes iztur PCR testus un divas reizes pārbauda antivielas pret koronavīrusu. Viņi veic arī papildu pārbaudes - gripai, stafilokokam un tārpiem, " raksta portāls BBC.

Pirms gada jau tika ziņots par bezprecedenta karantīnu visiem, kas kalpoja Putinam vai bija ar viņu ciešā kontaktā.

Kā ziņo BBC, cilvēki, kas ieskauj Putinu, ne tikai atrodas karantīnā, bet arī iziet dažādus testus. Šos laboratorijas pētījumus "sanitāri epidemioloģiskajiem nolūkiem" iegādājas Valsts prezidenta kanceleja.

Kanāls Baza Telegram 2022. gada februārī, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, ziņoja, ka prezidentam tuvu stāvošām amatpersonām bija jāiziet izkārnījumu pārbaudes, kurās tika apgalvots, ka amatpersonām šīs pārbaudes ir jāiztur vairākas reizes nedēļā.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais