Slavenais Holivudas aktieris un režisors uzņem filmu par notikumiem Ukrainā

© Ekrānuzņēmums

Prezidents Volodimirs Zelenskis paziņoja, ka slavenais Holivudas aktieris un režisors Šons Penns uzņem dokumentālo filmu par karu Ukrainā, ziņo Ukrainas ziņu portāli.

Amerikāņu kinorežisors vēlas pastāstīt plašākai sabiedrībai par šobrīd Ukrainā notiekošajiem notikumiem.

"No pirmās pilna mēroga iebrukuma dienas viņš atradās Kijevā un savām acīm redzēja, kas ir Krievijas agresija. Drīzumā, pateicoties viņa filmai, visa pasaule varēs redzēt visu patiesību par karu," teicis Zelenskis.

Kad Krievija uzsāka pilna mēroga iebrukumu Ukrainā, Šons Penns atradās Kijevā, jo jau 2021. gadā kinorežisors nolēma uzņemt dokumentālo filmu par karu Austrumukrainā.

Marta beigās Šons atkal ieradās Ļvovas apgabalā, lai uzlabotu savas labdarības organizācijas darbu Ukrainā. Krakovā režisors parakstīja humānās palīdzības līgumu ar mēru Jaceku Majhrovski par palīdzību bēgļiem.

Nesen zvaigzne Losandželosā organizēja labdarības vakaru, kurā izdevās savākt vairāk nekā miljonu dolāru, lai palīdzētu Ukrainai.

Penns arī paziņoja, ka ir gatavs ķerties pie ieročiem, lai kopā ar Ukrainu stātos pretī Krievijas agresoram.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais