Kaimiņu gadiem ilgās domstarpības beidzas ar īpašuma zaudēšanu

© pexels.com

Ļoti bieži ir dzirdams tas, ka kaimiņi nespēj satikt savā starpā dažādu iemeslu dēļ. Bet teju nekad nav dzirdēts, ka konflikta dēļ viens no kaimiņiem pēkšņi bez maksas ir iegūst otra īpašumu.

Medijs "The Sun" ziņo, ka Liebritānijā noticis unikāls atgadījums. Viens kaimiņš bez maksas ieguva īpašumā otra kaimiņa mājokli.

Sardara Ali un viņa kaimiņa Hermana Konstantīna nesaskaņas ilga veselus astoņu gadus.

Viņu konflikts bija tik saasināts, ka tas tik izšķirts tiesā.

Kā izrādās, laikā, kad Konstantīns ar sievu bija devušies kruīza ceļojumā, Sardars Ali nojauca starp abu īpašumiem esošo žogu un nozaga kaimiņa "īpašumu". Kā min sūdzības iesniedzējs, tad kaimiņš bija piesavinājis viņa zemi aptuveni astoņu centimetru platumā. Ali uzbūvētā jaunā žoga betona stabi bija nedaudz izvirzījušies uz āru jeb Konstantīna zemes gabalā.

Tieši šis noveda abus kaimiņus pie naida. Konstantīns apsūdzēja kaimiņu zemes zagšanā. Tomēr pēc astoņus gadus ilgām, neskaitāmām tiesas prāvām, viņam neizdevās uzvarēt un atgūt "nozagto īpašumu". Tiesa viņam piesprieda segt Ali ģimenes tiesvedības izdevumus. Konstantīnam nebija tik lieli naudas līdzekļi. Tiesnesis pieņēma lēmumu, ka viņam sava māja jānodod kaimiņa īpašumā, lai Ali to pārdotu un atgūtu zaudēto naudu.

Pērn februārī Ali jauniegūto īpašumu pārdeva un ieguva 575 000 mārciņu.

Ali tiesvedības izdevumi sasniedza 132 544 mārciņas. Tā kā māja ir daudz vērtīgāka, viņam atlikusī nauda par mājas pārdošanu bija jāatdot iepriekšējam ēkas īpašniekam Konstantīnam.

Citi

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.