"Tas bija biedējoši"; šoferis mātes acu priekšā autobusa durvīs iespiež bērnu

© pexels.com

Sešus gadus vecs zēns, braucot mājās no skolas, piedzīvojis īstas nāves bailes, jo autobusa šoferis viņu iespieda durvīs un neapstājās, ziņo "People".

ASV, Meinas štajā dzīvojoša ģimene pirms neilga laika piedzīvoja lielu izbīli.

Sešus gadus vecais skolnieks devās ar skolas autobusu mājās.

Viņš pieturā grasījās kāpt laukā no autobusa, taču nepaspēja. Autobusa šoferis durvīs ievēra mazā zēna mugursomu un to nemaz nepamanīja.

Kā vēsta notikuma aculiecinieki, tad pirms autobuss apstājās un šoferis pamanīja notiekošo, mazais zēns tika pa zemi vilkts vairākus desmitus metru.

Šausminošais incidents notika zēna mātes acu priekšā, ziņo mediji.

"Man dēls mēģināja izkāpt [no autobusa]. Un viņš nekavējoties sāka braukt. Es gaidīju, kad viņa mazais ķermenis paies zem autobusa. Es nedomāju, ka šoferis apstāsies," notikumus atminas zēna māte Atēna.

Atēna min, ka notikuma brīdi esot skrējusi pakaļ autobusam un kliegusi, lai šoferis apstājas. "Es nedomāju, ka viņš apstāsies. Es domāju, ka viņš vienkārši turpinās braukt. Tā likās kā mūžība. Tas bija biedējoši."

Šoferis autobusu apstādinaja vien pēc 180 metriem.

Zēns ieguva vairākus nobrāzumus un tika nogādāts slimnīcā. Bērns nav guvis dzīvībai bīstamus ievainojumus.

Kā min amatpersonas, tad 63 gadus vecais šoferis bija pavisam nesen sācis darbu kā autobusa vadītājs. Šobrīd viņš uz nenoteiktu laiku atstādināts.

Citi

Aprīļa vidū Rīgas lidosta vēstīja, ka papildus ierastajai apmaksai atbilstoši katra taksometru pārvadātāja noteiktajiem laika un attāluma tarifiem Rīgas lidostas Apmeklētāju centrā pasažieriem turpmāk būs iespējams iegādāties arī vaučerus braucienam ar taksometru no lidostas uz pilsētas centru un Pārdaugavu.

Svarīgākais