VIDEO: Kolumbiešu mākslinieks glezno ar cilvēku asinīm

© Ekrānuzņēmums

Soctīklos uzmanību guvis kubiešu gleznotājs Džulians Kastello, kurš savos makslas darbos izmanto cilvēku asinis.

Kolumbiešu gleznotājs Džulians Kastillo glezno uz lielformāta audekliem ar asinīm, kurus ziedojuši brīvpratīgie mākslas mīļotāji.

Mākslinieka darba telpa atgādina ārstu kabinetu, jo uz vietas tiek iegūtas asinis no brīvprātīgajiem, kuri gatavi tās ziedot mākslas vārdā.

Džulians izmanto cilvēku asinis, sajauktas ar krāsu, mākslinieks iestājas par mieru, pret vardarbību un asinsizliešanu karā.

Citi

Kārtējā bīstamā apdzīšanas situācija uz Latvijas ceļiem. Šoreiz uz Liepājas šosejas pie Durbes kāds šoferis uzticējās priekšā braucošajai automašīnai, kas veica apdzīšanu līkumā, un sekoja tai līdzi. Pretī brauca apvidus auto ar kemperi piekabē, un atgriezties savā joslā bija par vēlu, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais