Rinkēviča skarbais viedoklis par Krievijas mākslinieku ierašanos Latvijā izpelnās sajūsmu

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) paudis skarbu nostāju saistībā ar Krievijas mākslinieku, kuri atbalsta un slavina agresiju Ukrainā, ierašanos Latvijā.

Ministrs mikroblogošanas vietnē "Twitter" pauda, ka kaimiņzemes mākslinieki, kuri atbalsta un slavina agresiju Ukrainā netiks Latvijā gaidīti.

"Tie Krievijas Federācijas “kultūras darboņi”, kuri slavina agresiju pret Ukrainu, attaisno noziegumus pret mieru un propagandē karu, Latvijā nav un netiek gaidīti. Attiecīgi lēmumi tiks pieņemti tuvākajā laikā."

Šadu nostāju ministrs iespējams pauda pēc tam, kad sociālajos medijos izskanēja informācija, ka Latvijā, "Arēna Rīga" plānotais Polinas Gagarinas koncerts, kuram būtu jānotiek 13. maijā, ir pārcelts uz rudeni.

Jāpiemin, ka Polina Gagarina bija viena no tām māksliniecēm, kura uzstājās mītiņā Maskavas Lužņiku stadionā. Mītiņš notika, lai paustu atbalstu Krievijas agresijai Ukrainā. Šajā pašā mītiņā ar uzrunu uzstājās ar Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Vairāki mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotāji atzinīgi vērtēja ministra pausto.

"Paldies!", "Lieliski!", "Ļoti laba ziņa". Šādus komentārus rakstīja vairāki sociālā medija lietotāji.

Citi

Brīvdienās noslīkušo cilvēku statistikai diemžēl pievienojās vēl trīs cilvēki. Šajā peldsezonā, no 15. maija, glābēji no ūdenstilpēm izcēluši jau 15 mirušus cilvēkus. Daļa bojāgājušo oficiālajā statistikā nemaz nenonāk, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais