Cilvēki sašutuši: "Arēnā Rīga" plānots Kremļa atbalstītājas Gagarinas koncerts

© Jānis Saliņš/F64

"Arēnā Rīga" sākotnēji Gagarinas koncerts tika plānots 13. martā.Tagad tas ir pārcelts uz rudeni. Koncerta organizētāji mudina to apmeklēt, lai palīdzētu Covid-19 ierobežojumu cietušajai nozarei atkopties.

Polina Gagarina piektdien kopā ar vairākiem citiem Krievijas māksliniekiem, piemēram Oļegu Gazmanovu, Nikolaju Rastargujevu un citiem uzstājās karu atbalstošajā mītiņā Maskavas Lužņiku stadionā.Tajā ar runu uzstājās Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Ieraksts "Arēna Rīga" mājas lapā vēsta, ka pasākums "POĻINA GAGARINA ATBRUŅOTA" tiek atkārtoti pārcelts uz 21.09.2022. Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt Rīgā plānoto koncertu, jo " šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ."

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" cilvēki pauž savu sašutumu par Gagarinas plānoto koncertu, aicinot amatpersonas rīkoties.


Citi

Brīvdienās noslīkušo cilvēku statistikai diemžēl pievienojās vēl trīs cilvēki. Šajā peldsezonā, no 15. maija, glābēji no ūdenstilpēm izcēluši jau 15 mirušus cilvēkus. Daļa bojāgājušo oficiālajā statistikā nemaz nenonāk, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais