Latviešu astrologs prognozē diezgan konkrētu kara gaitu un kara iznākumu

© SCANPIX

Analizējot kara sākuma karti, astrologs Edijs Spāre secina, ka karadarbības sākumu iezīmēja viena no negatīvākām aspektu kopām

Saskaņā ar Edija Spāres rakstīto sociālajā vietnē "Facebook", kopējais kara ilgums būs 23 nedēļas, bet visu laiku, cerams, nebūs aktīva karadarbība. "Pirmo aspektu Mēness veidos pēc 2 grādiem, kas laika izteiksmē ir pēc 2 nedēļām no kara sākuma. Mēness ar Merkūru veidos 60 grādus, kas var dot pirmās auglīgās sarunas. Šis aspekts tā vismaz vēl ļaus domāt Krievijai, bet Krievijai ar katru dienu būs lielāki zaudējumi un cerības neīstenosies. Ceru, ka ļoti aktīva karadarbība sāks mazināties no 9. vai 10. marta. Ātrāk uz to cerēt nav vērts. Ukrainai jānoturas 5 nedēļas no karadarbības sākuma, tad Mēnesim būs nākamais aspekts ar Jupiteru - kvadrāts, kas liecina, ka kara izraisītājai Krievijai aptrūksies finanses un mērķus nevarēs sasniegt. Piektajā karadarbības nedēļā - ap 30. vai 31. martu - Krievijas armijai sāksies nopietns lūzums un aplauziens. No šī laika Krievija vairāk aizsargāsies un mēģinās nocietināties ieņemtajās teritorijās, kuras pēc 11. nedēļas vēlēsies sarunu ceļā paturēt sev, jo Mēness veidos 60 grādu aspektu ar Saturnu," skaidro Edijs Spāre.

Pēc viņa teiktā, Krievija mēģinās panākt vismaz Krimas pussalas saglabāšanu savā īpašumā, bet tas neizdosies, jo pēdējais noslēdzošais aspekts Mēnesim ir kvadrāts ar Neptūnu, kurš veidojas pēc 15. nedēļas - tas norāda, ka šai laikā cerētais ir sapnis, kas izplēn un nes nevis varenību, bet vilšanos. Jūnija otrajā nedēļā Krievija sākšot atskurbt no maldiem un savām ambīcijām iekarot Ukrainu. Pilnīgi karadarbībai izbeigties vajadzētu ap 22. nedēļu, apmēram ap 28. jūliju.

"Protams, gribas cerēt, ka karadarbību varētu pasteidzināt vēl kādi citi aspekti. Jāatzīmē, ka kara sākuma karte liecina, ka iesāktajam procesam būs tālejošas sekas un tā rezultātā Krievija vairs nebūs tāda, kāda tā ir pašlaik, bet sašķelsies vairākās atsevišķās valstīs. Tas nenotiks uzreiz pēc šī kara, bet sāksies kā impulss, kas attīstīsies un ar laiku krievu pasauli padarīs pavisam nelielu, salīdzinot ar tagadējo. Bet pašlaik notiekošās Ukrainas aizsardzības iznākums ir ļoti atkarīgs no pārējās pasaules spiediena uz Krieviju, tās ekonomiku un no palīdzības un atbalsta Ukrainai. Astroloģiskā karte rāda, ka Ukraina uzvarēs. Lai Dievs svētī Ukrainu un mūs visus, un dod ukraiņiem spēku izturēt!' teic E. Spāre.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais