Veselības analītiķe: Daudzi vecāki domā, ka elektroniskās cigaretes ir nekaitīgas

© Ekrānuzņēmums

SPKC vecākā sabiedrības veselības analītiķe Iveta Pudule TV24 raidījumā "Dr.Apinis" skaidro, ka daudzi vecāki nenojauš elektronisko cigarešu darudus saviem bērniem.

SPKC vecākā sabiedrības veselības analītiķe Iveta Pudule TV24 raidījumā "Dr.Apinis" skaidro par vecāku iesaistīšanu izglītošanā par bērnu veselību.

"Uzrunājot vecākus, nav jāpievēršas tikai pirmskolas vecuma bērniem vai jaunākās skolas vecuma bērniem. Pusaudži, tie arī ir jūsu bērni, tiem arī ir vajadzīga jūsu uzmanība, kopējās ģimenes aktivitātes.
Kur tad tie bērni ņem šos tabakas izstrādājumus? Oficiāli nav pieejami. Ar šausmām klausījos par ūdenspīpju bumu. Radio stāstīja, ka izglītota sieviete no Turcijas savam dēlam atvedusio ūdenspīpi. Tagad arī daudzi vecāki tik tiešām domā, ka šīs elektroniskās cigaretes ir praktiski nekaitīgas un pērk saviem bērniem. Ir jāiesaista sabiedrība un it īpaši vecāki, jāizglīto par šiem jautājumiem" pauž speciāliste.

Citi

Dodoties ceļā ar lidmašīnu, nereti rodas jautājums, ko var likt rokas bagāžā, ko tomēr nē un ko var pārvadāt tikai un vienīgi nododamajā bagāžā. Cilvēki grib mazāk problēmu drošības kontrolē, tāpēc laikus mēģina atrast atbildi uz savu jautājumu.

Svarīgākais