6. februārī vārda dienu svin Daces; kādas īpašības piemīt šī vārda īpašniecēm?

© Pixabay

6. februārī vārda dienu svin populāra vārda īpašnieces. Latvijā reģistrētas 9386 Daces. Interneta dzīlēs iespējams atrast raksturojumu šī vārda īpašniecēm. Vai tas atbilst patiesībai?

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Dace, Latvija ir 9386 šī vāda īpašnieces.

Sievišķās enerģijas vārds ar vīrišķīgu iekšējo struktūru, kas palielina dzīves enerģiju. Dace ir prātīga, intelektuāla dzīves skolotāja, apveltīta ar spēcīgu loģiku. Viņa stabili stāv uz kājām, ir izturīga, aktīva, kustīga, neatlaidīga un mērķtiecīga, tādēļ dzīvē savu panāks. Vārdā ir sargeņģelis.

Pašapzinīga, komunikabla, stingra, un, kaut arī dzīve berž Daci ar deviņiem sārmiem, viņa iziet kā uzvarētāja. Sabiedrībā jūtas kā zivs ūdenī. Analītiska, prātīga, jo visu spēj vērst uz labo, prot sarīkot sev svētkus. Priekšroku vienmēr dod darbībai, fanātiskai pārliecībai par dzīves daudzkrāsainību. Neizdāļā savu sirdi pasaulei. Veiksme viņai pati krīt rokās.
Mīlestībā Dace stāv galvas tiesu augstāk par savu partneri un labprāt ielaižas attiecībās ar stabila finansiāla stāvokļa kungiem.

No nākamnedēļ kalendārā iekļautajiem vārdiem populāri ir arī vārdi Veronika (4751), Indra (2354), Dārta (2222), Brigita (1775), Dominiks (1534), Agate (1097) un Violeta (921). Savukārt visretāk Latvijā izplatīti tādi nākamnedēļ kalendārā iekļauti personvārdi kā Sinilga (4), Indris (11), Spīdola (24), Silga (72), Dora (73) un Indars (87).

Vēl vārda dienu nākamnedēļ svin 444 Teklas, 381 Dailas, 208 Selgas, 180 Idas, 165 Sonoras, 130 Aīdas un 111 Vidas.

Svarīgākais