Komentāri: "Man ne reizi nav piedāvāts kukulis"; Cipules teiktais raisa diskusiju soctīklos

Vai šī tupā masiere, kas reiz kandidēja vēlēšanās no Sudrabas (kura gan nekautrējās no valsts kases līdzekļiem maksāt dārgos restorānos rēķinus par pusdienām ar visādie RUsņakiem un pieņemt kukuļus no RU darboņiem), beidzot vienreiz pievērsīsies arī darbam? Jādomā tak, ka par twitterēšanu darba laikā nodokļu maksātāji viņai algu maksāt tā tā nav ar mieru!

16.dec 2021 Atbildēt

tak šogad tika Ogres domē (visticamāk, ar savu oranžo vesti), paskatījās pirmo algas lapiņu un... aiztinās no deputātiem..

16.dec 2021 Atbildēt

Nu tagad ir fons uz kura katrs var izpausties un gūt zināmu sabiedrības ievērību.DD

16.dec 2021 Atbildēt

es viņai oficiāli piedāvāju kukuli veselus 5 euro,lai viņas tizlo ģīmi te TR vairs neredzētu.Viens monstrs Circene no TR pazuda.Paldies dievam.

16.dec 2021 Atbildēt

Kāpēc tev būtu jāpiedāvā kukulis,to gan es nesaprotu.Ko jums kundzīt aptrūkās glezt stulbības par vīrusu,ka sākāt vemt laukā šādas glupības?!!!!

16.dec 2021 Atbildēt

Da tev ,tupā govs,par ko dot?Ko vari,klizmu uztaisīt?

16.dec 2021 Atbildēt

Labāk lai Cipules kundze paskaidro kāpec nemaksa covid19 piemāksas NMPD dienests?Nerunajot par ikgādejo premiju

16.dec 2021 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Es pret kukuļiem attiecos ar sapratni- viennozīmīgi, ja dod, tad ņemu.

16.dec 2021 Atbildēt

Un tad mēs runājam par normālu valdību😂😂😂

17.dec 2021 Atbildēt
Dzēsts lietotājs atbilde Jelena Sergejeva

Kukuļi ir dažādi. Kukulis kā pateicība, vai kukulis par to, kas tev kukuļa devēja labā ir jāizdara. Atšķirīgi kukuļi.

17.dec 2021 Atbildēt

kukulus piedava spejigiem cilvekiem, kuri ko jedzigu var realizet. Toties arstiem gan dod lielus kukulus

16.dec 2021 Atbildēt

Es esmu no tiem 0,01% kas tādu “kukuli” paņemtu! Man būtu kur to ieguldīt!

17.dec 2021 Atbildēt

Komentēt