Covid-19: sieviete astoņus mēnešus cīnās ar vīrusa izraisītajām sekām

© Ekrānuzņēmums no Twitter

Pēc teju astoņiem mēnešiem slimnīcā Covid-19 pacientei beidzot izdevies nokļūt mājās.

Kā ziņo medijs "People", Pensilvānijā dzīvojoša sieviete teju astoņus mēnešus slimnīcā cīnījās par savu dzīvību, pēc tam, kad bija inficējusies ar koronavīrusu.

Marisai Fuentesai ar Covid-19 sasirga aprīlī. Neilgi pēc inficēšanās sieviete nokļuva slimnīcā.

"Bija dienas, kad bija grūti piecelties, bet padošanās nebija risinājums. Biju apņēmības pilna pirms svētkiem nokļūt mājas, lai varētu būt kopā ar vīru un bērniem," sacīja Marisa.

Sieviete ar Covid-19 inficējās brīdī, kad bija grūtniecības septītajā mēnesī. Marisai tika konstatēta smaga pneimonija, kā rezultātā viņa saskārās ar plaušu mazspēju.

Jaunā māmiņa savu jaundzimušo varēja pirmo reizi ieraudzīt tikai tad, kad jau viņš bija piecus mēnešus vecs.

"Tas bija ļoti grūti. Es jutos ļoti vāja un nogurusi," savas sajūtas atklāja jaunā māmiņa.

Sievieti no slimnīcas izrakstīja dienu pirms Pateicības dienas, 24. novembrī. Medicīnas personāls svinīgi sveica Marisu brīdi, kad viņa pameta slimnīcu.

Lai arī sievietei tika dota atļauta doties mājās, viņa vēl joprojām cīnās ar vīrusa izraisītajām sekām. Viņai nepieciešams skābekļa balons, lai spētu elpot. "Es esmu pateicīga visiem ārstiem un medmāsām, kas izglāba manu dzīvību, manam apbrīnojamajam vīram, ģimenei, maniem bērniem un Dievam par to, ka man deva šo iespēju būt šeit un stāstīt savu stāstu," sacīja Marisa.

Svarīgākais