Nevainīgs joks, kādai ģimenei, teju izvēršas nopietnās nepatikšanās

© Ekrānuzņēmums

Pagājušajā svētdienā visā pasaulē tika atzīmēts Halovīns. Šie ir ļoti iecienīti svētki ASV. Ģimenes nereti savā starpā sacenšas par baisākajām svētku dekorācijām. Kādai ģimenei mājas izdekorēšana, gandrīz izvērtās nopietnās nepatikšanās.

Kāda Kalifornijā dzīvojoša ģimene Halovīnos centās "pārbiedēt" kaimiņus un viņiem tas lieliski izdevās, vēsta "UPI".

Vairāki aculiecinieki bija nobažījušies par notiekošo un zvanīja 911.

Apkārtējie bija satraukti, jo likās, ka mājā ir izcēlies nopietns ugunsgrēks. Tomēr tas bija vien acu apmāns un lieliski izveidotas dekorācijas.

Ģimene pie mājas logiem bija novietojusi oranžas gaismas, fēnus un dūmu mašīnas, kas radīja ilūziju, ka māja ir aizdegusies.

Nevainīgais joks gandrīz izvērtās nopietnās nepatikšanās, ja ne ugunsdzēsēji jau iepriekš netiktu pabrīdināti par šādām dekorācijām. Operatīvā dienesta darbinieki bija lietas kursā, ka noteiktajā adresē nav izcēlies ugunsgrēks, bet gan izvietotas liesmu imitācijas par godu svētkiem.

Izrādās, ka arī pērn, ģimene bija izstrādājusi tādu pašu joku. Toreiz notikuma vietā tik tiešām arī ieradās ugunsdzēsēji un konstatēja, ka ir noticis viltus izsaukums.

Ģimene atzīst, ka ir iedvesmojušies no Disnejlendas atrakciju parka.

Citi

Saņemta ziņa no kādas sievietes, kuras dēls maija beigās pameta savu dzīvesvietu Imantas mikrorajonā un līdz pat šai dienai nav atgriezies. Sieviete lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai spētu atrast pazudušo dēlu, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais