Uzjautrina, -Valdis- un -ir tāds-, merās krāniņiem, parāda visiem savas prātā spējas. Tak satiekas un nokārto savas attiecības vienreiz un pa visām reizēm, cilvēki būs gatavi iegādāties biļetes uz jūsu primitīvo mērkaķu attiecību kārtošanu, diez vai jums ir duša tādām lietām. Mākat tikai mutes brūķet kā mūsu tautas kalpi.
Savas prāta "spējas" šeit lieliski demonstrē Fausts(Švauksts), kurš nav pat spējīgs izlasīt un izanalizēt tekstu un saprast par ko ir runa.
Reaģē tikai uz kairinājumiem, gluži kā vienšūnas amēba.
Atrodi man Voldiņu, labprāt ar viņu parunāšu klātienē. Tikai šaubos, vai šis tev dosies rokās, pamēģini, paldies parādā nepalikšu.
Nu re, aizskāru Valdim jūtas, tik vien ir kā bravura. Valdis ir kā suns kurš rej bet iekost nespēj. Tagad aprej mani Valdi.
Izlasi savu komentāru un tad padomā kurš kuru te aprej.
Un izlasi vienreiz arī to manu tekstu par "ir tāds" līdz galam, pie reizes pieslēdz smadzenes un padomā par to, kas tur rakstīts.
P.S. Tas ir mans pēdējais komentārs par taviem mugriem. ja tu neko nespēj atcerēties pat piecas minūtes, nu tad nekā.
Valdi, tu jau atkārtojies, esi oriģinālāks, radošāks, tev tas ir pa spēkam, dod ārā kā no pārpilnības raga, neturi sevī. Tev izdosies.
Nevar teikt, ka varturi nestrādā, vispirms apvienos, tad palaizīs pautus un atvienos, nav jau pirmā reize, viss notiek, mēs augam un attīstamies.Pierādiet pretējo!
Kas ir jau bijis, tas atkal būs, un, kas ir jau noticis, tas atkal notiks, jo nekā jauna nav zem saules. Vai kaut kas kādreiz notiek, par ko varētu sacīt: redzi, tas ir kaut kas jauns! - Tas jau sen ir bijis laikos, kas ir bijuši ilgi pirms mums. /Zalamāns mācītājs 1:9-10/
Godātie draugi !
Iesaku jums neielaisties diskusijās ar subjektu vārdā "ir tāds".
Viņš ir nacists, kas cilvēka piederību noteiktai nācijai vērtē pēc DNS analīzēm (lasi - ādas krāsas, galvaskausa izmēriem, attāluma starp acīm un citām iedzimtām pazīmēm, ko nosaka DNS).
Piedāvāju izvilkumu no diskusijas par rakstu "Ukrainas Bruņotie spēki sagādā pasaulei milzu pārsteigumu. Šīs brīvdienas būs izšķirošas."(Bens Latkovskis)
****************************************************************************************************************
ir tāds ********************************************************************************************************
jānīt, tikai neaizmirsti cik liela ir slāvu pasaule un pie slāviem pieder arī poļi un daļa leišu un kas pats galvenais, tad arī ukraiņi ir slāvi. Tātad tu aicini iznīcināt visus ukraiņus? Tu vispār sajēdz ko esi uzrakstījis?
Valdis atbilde ir tāds *******************************************************************************************
Nu, protams, visa pasaule sastāv tikai no slāviem.
ir tāds atbilde Valdis *******************************************************************************************
Tavās smadzenītēs varbūt arī tā ir. Tikai der zināt, ka lielu daļu Eiropas apdzīvo slāvi. Aizej uztaisi DNS analīzes, kādas tautu grupas ir tavos senčos un tad publicē, lai visi zina kāds tu tīrasiņu izņēmums. Tev mīļo draudziņ derētu aizbraukt uz kādu islama valsti, tur tev ātri izskaidros no kā sastāv pasaule un kādas tautu grupas tajā mīt. Senāk vācu baroni par tevi būtu bijuši sajūsmā, izcili paklausīgs un nedomājošs cilvēciņš.
******************************************************************************************************************
ŠIS MĒSLS, kas, bez jebkāda pamata, komentāros man iesaka veikt DNS analīzes, lai noteiktu kāds es esmu "tīrasiņu izņēmums"!!!! tad, kad viņam, burtiski ar pirkstu acīs iebaksta viņa tekstus, visu apgriež pilnīgi otrādi un turpina par mani rakstīt visādas cūcības, piemēram šo:
******************************************************************************************************************
No raksta "Latvijā sākušies Trampa laiki – amatpersonas atļaujas to, kas kādreiz būtu izraisījis skandālu"
ir tāds
Godātie draugi !
Iesaku jums neielaisties diskusijās ar subjektu vārdā "Voldiņš, jeb kā viņš sevi mēdz dēvēt, Valdis".
Viņš ir nacists, kurš no rīta līdz labi un gari klepo un tad ar pinceti meklē to, lai nokārtotos wc. Tā pat viņš savu piederību noteiktai nācijai vērtē apmerot galvaskausu, attāluma starp acīm, ar mikrometru mērot savu kājstarpi, tas ir, to, kas tur atrodas un citas iedzimtas lietas.
10.feb
No raksta: "Par ko vācieši īstenībā izgāza dusmas Zlēkās?"
***********
ir tāds
Godātie draugi !
Lūdzu palīdziet subjektiņam ar segvārdu "Voldiņš", īstajā vārdā Volodimirs Oleksandra dēls Žō.
Viņš ir nespēj noteikt savu piederību noteiktai sugai un tāpēc viņš to grib izdarīt izmantojot DNS kuru viņš aplami uzskata par savu antropoloģisko pazīmju kopumu, tas ir, viņa zaļā ādas krāsa, galvaskausa apkartmērs, attālumu starp viņa vizbuļzilajam acīm un visas citas iedzimtās pazīmes kā piemēram ragi un šķelti nagi. Palīdziet šim nabaga apdalītajam radījumam saprast, ka tas ir ķīmisks savienojums nevis viņa zaļā ādas krāsa, galvaskausa apkartmērs, attālumu starp acīm vai kāda cita iedzimta pazīme, bet ķīmisks savienojums. Varbūt notiek pasaulē brīnumi un viņš to sapratīs, bet pagaidām nekā. Viņš dzīvo ar pārliecību, ka DNS ir viņa zaļā ādas krāsa, galvaskausa apkārtmērs, attālumu starp viņa vizbuļu zilajām acīm un citas iedzimtās pazīmes, kā piemēram ragi un šķelti nagi.
10.dec 2024
*******************************************************************************************************************
Vai nav cūka? Es vēlreiz aicinu visus pārtraukt jebkādas diskusijas ar šo nacistu un trolli!
Kad tu reiz beigsi piesārņot komentarus ar saviem maniakāli depresīvās šižofrēnijas murgiem? To, ka tu esi nacistu trollis kurš baidas no DNS un potēm visi jau sen zina. Tu šeit visiem sen esi apriebies. Priecājies, ka šis portals ir tik politkorekts un laiž cauri tavus murgus. Citur tev jau sen būtu liegta pieeja komentariem. Bet ko slimam voldiņam palīdzēsi. Viņam galvā tikai viens, kā acis vaļā, iekopēt savas muļķības. Īstens Sisifa pectecis, turpina velt Sisifa akmeni. Malacis manu mazo, pūkaino trollīti Voldiņ! Par tavu daiļumu nezinu, bet gudrs tu nēesi.
Voldiņ, parād savus “komentārus” (obligāti pēdiņās) kādam galvas dakterim. Noteikti pastāsti arī mums, ko viņš par tiem teica ─ varēsim visi kopā riktīgi izsmieties!
Patīk nacisti un citādi nelieši? Malacis, tā turpini!
Vovan es vienreiz pakomentēju tavas "gudrības", vairāk nekomentēšu.
Kur Voldiņam un Koļiņam ir prieki, tur jebkādi komentāri lieki! Divi draugi satikās un kopā abi priecājās! Dažreiz nesaprotu, vai Koļiņš nav Voldiņa avatars, jeb kā tagad moderni viņa sieva kura visā piebalso?
Ko tur liegties, nav vērts, dzīve bez Taviem “komentāriem” nav dzīvošanas vērta…