Komentāri: Kaitinošas neērtības ārzemniekiem grauj Latvijas tēlu un tūrisma nozari

Arturs Ozols

Šodien - Jāņi ! Dzeram alu , tikai "Horse Beer" neesmu Latvijas veikalos sastapis . Varbūt neprotu meklēt un nemeklēju ,jo labāks liekas Brenguļu ,Valmiermuižas ,vai Piebalgas ... Interneta adrese gan pilna ar stāstījumiem par šo "horse" alu no Filipīnām ,Madagaskaras un līdzīgi ! Vai tiešām importējam ? Viss pārējais rakstā tīra mūsu ikdiena. Ar Wi-Fi problēmu esmu sastapies pats ,par tualetēm , pat neizteikšos , lai Rīgas Ķirsis mēģina kādu apmeklēt pēc 23.00 - 24.00 !!! Taksometru jautājumu no lidostas , zina pat bērni ! Un tas ka pusē kafejnīcu un restorānu ar tevi nerunā ,bet rej , tas zināms katram ,kas aizvedis savu viesi uz kādu no šiem iestādījumiem . Nu ,bet mans jaunības dzīves rajons - Vecrīga , ir noplukusi un pēc 21.00 , it kā komendantstundas iztīrīts jaukums.

24.jun Atbildēt
Ziģis

Zirga alus - Tērvetes... Vismaz uz etiķetes ir zirga galva...

24.jun Atbildēt
Harijs

Kur nevar miljonus kabatā iebāzt, tur nekas nenotiks! Tā ir realitāte pat sīkumos.

24.jun Atbildēt
viesis

Mjā, autors ņemas par ikdienišķām lietām, bet nesaredz ziloni.... galvenā problēma ir tā, ka Latvijā ir garlaicīgi. Pareizi teikts- komendantstunda no 21.00.... un tas ir visur. Jelgavā arī taisa visādus pasākumus, bet ko tas līdz, ja 22.00 visa pilsēta ir slēgta, darbojas tikai spēļu zāles. Tas vispār ir absurds- pēc 22.00 tu nevari paņemt alus kausu, bet notriekt naudu spēļu zālē- laipni lūgti visu nakti. Ar ko tad Jūs gribat tos tūristus piesaistīt, ar spēļu zālēm???? Kurš normāls tūrists 22.00 iet gulēt?

24.jun Atbildēt
Ilmars Kupins

Drīz nevienam eiropietim vai amerikānim LV neinteresēs, jo Rīga pilna ar melniem, tumšiem utml. gluži kā ES... Kamēr pie varas esošie nesāks nopietni domāt par parastā cilvēka labklājību, tikmēr būs tā un progresijā!

13.jūl Atbildēt

Komentēt