Komentāri: Kariņa lidojumu skandāla turpinājums draud paraut dzelmē jau visu "Vienotību"

Guntis Akmeņkalns

Jānis Citkovskis nevar uzņemties atbildību, jo iztērēta nauda būs jāatmaksā! Un tas nozīmē, ka Jānis neklusēs un atsegs visas Vienotības nelietības.

Partiju nodibināt Jānim nesanāks, un pat, ja sanāks, Vienotībai no tā ne silts, ne auksts.

Kļaviņas rīcība jāvērtē KL kontekstā.

Īsi sakot, visu acis skatās ģenerālprokurora Stukāna virzienā.

11.jūl Atbildēt
Valdis

Paanalizēsim situāciju:

Ir Ministru prezidents Kariņš, Ministru prezidenta birojs, kas, starp citu, ir Valsts Kancelejas struktūra, un Valsts Kanceleja.

Vienā dienā Kariņš izdomā, ka viņam rīt jālido uz Briseli.

Kas nosaka to, ka viņš lidos ar privātu lidmašīnu ? Variantu nav pārāk daudz, vai nu pats Kariņš, vai nu Ministru prezidenta birojs, vai Citkovskis(mazāk ticams variants, jo ko gan viņš grib parādīt ar tādu rīcību).

Nākamais jautājums, kādā formā tas tiek pateikts, oficiālā, pusoficiālā, vai neoficiāli(telefona tiesības)?

Pirmajos divos gadījumos noteikti paliek kādas pēdas, kaut vai sarakste, ko VK, ja viņa tiešām ir politiski neatkarīga, var viegli konstatēt.

Ja spēkā ir trešais variants, tad neko. Tad Citkovskim ir jāuzņemas vaina un jāatkāpjas, jo ir jāskaidro, kāpēc viņš rīkojas pēc mutiski dotiem rīkojumiem, pretēji pastāvošai kārtībai un valsts interesēm(kaut vai finansiālajām).

Citkovskis neuzņemas vainu, tātad pretojas tam, ka viņu padarīs par vienīgo grēkāzi. Viņš var arī vispār aiziet no valsts pārvaldes, taču tai tas būs vēl izdevīgāk. Tā turpinās viņu vajāt, kaut vai finansiāli.

Tāpēc paliek politiskais ceļš, ko, šķiet, Citkovskis ir izvēlējies.

Kādi būs rezultāti-to redzēsim.

11.jūl Atbildēt
Guntis Akmeņkalns atbilde Valdis

Jā, skatīsimies! Es gan domāju, ka Citkovskis tautas masās nav zināms, un, ja ir, tad nav tas tīkamākais, jo visus šos gadus bijis Vienotības apkalpotājs. Lai politiski iznīcinātu Vienotību, jāveido partija ar konkrētu piedāvājumu, programmu, vai Citkovskim ir kādas idejas, kas būtu jādara, la apturētu valsts grimšanu? Domāju, ka nav. Visa Citkovska darbība ir vērsta uz to, lai viņš netiktu apsūdzēts, lai netiktu tiesāts, lai viņam tiesa neuzliek pienākumu atmaksāt valstij nelikumīgi iztērētos finanšu līdzekļus.

Tagad gan skandāls grozīsies ap Kļaviņas rīcību, spiežot Citkovskim uzņemties atbildību, mēģinot no atbildības izvairīties Kariņam, īstajam vaininiekam. Iespējams, ka Kļaviņa jau bija runājusi ar Stukānu, kas vispār būtu nonsens. Ja spiediens izdarīts uz Stukānu, nu tad Vienotībai kaput.

11.jūl Atbildēt
janis

latviešu priekšniecība ne ar tādiem vien mēsliem tikusi galā - jāsūta Krišjānis uz Briseli vai par kādu vēstnieku - tā latviešiem ierasta prakse. .

11.jūl Atbildēt
janisl

Zirnekļi burkā cīnās. Nekā jauna. Latvijas demokrātijas ikdiena.

11.jūl Atbildēt
baiba baibiņa

Slikti ir tas, ka sūdi negrimst... Kad Vienotība jau praktiski bija uz 1. stāva grīdas, kur no pagraba klauvēja Tautas partija, tā veikli restartējās par Jauno Vienotību. Atliek tikai izdomāt nosaukumu. Ierēdņu un viņu ģimeņu balsis tak garantētas. Ja nu vienīgi kādas valsts vēstniecība izraudzīsies sev citu favorītu.

11.jūl Atbildēt
Valdis

Kur tik baibiņa nav bijusi, gan uz pirmā stāva grīdas, gan pagrabā.

11.jūl Atbildēt
Snauds

Baib - Tev diezgan vāja nojausma par ierēdņu un viņu ģimenes locekļu politiskajām simpātijām… Rakstā minētajiem personāžiem “pie kājas” ko ierēdņi par viņiem domā un viņu ģimenes licekļi - vēl mazāk…

11.jūl Atbildēt

Komentēt