Komentāri: Tīrīšanas Krievijas armijas ģeneralitātē rada minējumus par 1937. gadu

IMIK

Nu 1937. gads, tas bija divi gadi pirms kara, 1924. gads, kaut kā iznāk divi gadi pēc kara. Minējumi varētu būt dažādi.

27.mai Atbildēt
Vova the Vagabond

Vai tad mums, sakarā ar to skandālu ar tiem armijas iepirkumiem, arī nevajadzētu sarīkot savu 1937. gadu?

27.mai Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Nav šaubu, Vovočkam bail, ka ģenerāļi neņem varu savās rokās un šo tirliņu, kurš arvien vairāk fiziski izskatās pēc kaloboka, nepakar Maskavas Sarkanajā laukumā. Aresti sekos biezā slānī, un labi, ka tā, solis tuvāk Pūķina pakāršanai. Veļikoje smuta Krievijā nav aiz kalniem, Latvijai jāgatavojas atvairīt bēgļu miljonus.

27.mai Atbildēt
IMIK

Ja Krievijā lielā smuta nav aiz kalniem tad Latvijā tā jau kā reiz nāk no kalna lejā. Disharmoniski noskaņotie patrioti ir pŗaktiski pārņēmuši varu Latvijā. Harmonija, miers un līdzsvars Latvijā ir svešās lietas. Ar tām patriotiem grūti pievērst sev kādu uzmanību. Tā teikt, kas pievērsīs uzmanību klusam, mierīgam, līdzsvarotam darbam sabiedrības labumā? Bet gribas taču, gribas savu patriotismu visiem parādīt. Un tad nu ko vēl labāku kā disharmoniju var vēlēties - " krievi nāk", "krievu valoda uz latviešu valodas rēķina", " okupācija", " kaimiņu agresija", un tā tālāk. Viss disharmoniju nesošais noder. Kā tas var novest pie harmoniskas valsts, pie harmoniskas nākotnes galīgi nav saprotams? Pat Eiropas Urzula arī jau sākot uztraukties.

27.mai Atbildēt
Guntis Akmeņkalns atbilde IMIK

Latvijas atbildīgās amatpersonas, protams, varētu mazāk izteikties par Krieviju, atstājot to prieciņu rietumu lielvalstīm, taču smutu Latvijā mēs nevaram runāt. Veļikoje smuta Krievijā ir pilsoņu karš, varas realizēts asiņains slepkavošanas terors pret saviem pilsoņiem. Un kas tas paradoksālais, pēc miljonu nonāvēšanu, badā nomērdēšanu, utt..viņi to visu nosauc par Veļikoje. Arī otrais pasauyles karš šiem ir veļikoje.

27.mai Atbildēt
Nikolajs

Varbūt mazāk par parašu? Lai tak šie tur aprij viens otru. Derētu cilvēkiem pastāstīt arī par idiotu- narkomānu un viņa "varoņiem", kas jau trešo gadu cenšas iznīcināt Ukrainu.

27.mai Atbildēt

Komentēt