Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardSatiksme

SIA "Gulbenes autobuss" šodien šoferu trūkuma dēļ atcēlis septiņus reisus, liecina "Gulbenes autobusa" publiskotā informācija.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines", no 1.februāra atsāks tiešos autobusu reisus starp Rīgu un Sanktpēterburgu, aģentūrai LETA apstiprināja "Ecolines" pārstāvji.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Nākamtrešdien, 24.janvārī, plkst.17 Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments rīkos informatīvu tiešsaistes pasākumu par trīs veloinfrastruktūras būvprojektu izstrādi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
16.jan Ziņu aģentūra LETA
Šodien pēcpusdienā, pēc plkst.16.30, braukšanas apstākļi daļā valsts teritorijas ir uzlabojušies, Pierīgā Kurzemes pusē un daļā Kurzemes tie ir apmierinoši, savukārt ap Jelgavu, Ventspili un Siguldu tie joprojām ir ļoti apgrūtināti un VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā kartē https://bit.ly/47Kd7vG šie posmi un reģioni ir atzīmēti ar sarkanu. Dodoties šajos virzienos, braucieniem jāplāno ievērojams papildu laiks. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, patlaban strādā 143 ziemas dienesta tehnikas vienības, informē VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.
16.jan Portāls nra.lv
Vilciens Tukuma virzienā brauc ar aptuveni 80 minūšu kavējumu, liecina AS "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija.
16.jan Ziņu aģentūra LETA
Uz autoceļa "Via Baltica" Bauskas novadā notikusi trīs kravas automašīnu sadursme un satiksme ir pilnībā bloķēta, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" ieraksts tviterī.
15.jan Portāls nra.lv
Valsts policijā pirmdien reģistrēti 117 ceļu satiksmes negadījumi, tostarp, septiņi ar cietušajiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
15.jan Ziņu aģentūra LETA
Satiksmes negadījumu "Instagram" profils "Satiksme" publicējis video, kurā redzams, ka avarējusi ugunsdzēsēju automašīna.Ceļu satiksmes negadījums noticis pēc pulksten 16 Ķekavas novadā.
15.jan Portāls nra.lv
Pirmdienas vakarā Salaspils pagastā notikusi divu kravas automašīnu un vieglās automašīnas sadursme, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.
15.jan Ziņu aģentūra LETA
Ņemot vērā datu analīzi par pasažieru plūsmu 58. autobusa maršrutā, no 22. janvāra tiks veiktas izmaiņas autobusa darba dienu kustības sarakstā, samazinot tā kustības intervālu rīta maksimuma stundās no 20 minūtēm uz 15 minūtēm, bet vakara stundās no 30 uz 20-25 minūtēm, tādējādi palielinot reisu skaitu no 63 uz 73 reisiem.
15.jan Portāls nra.lv
Latvijas Valsts ceļi savā profilā mikrovietnē "X" ziņo par satiksmes negadījumu.
14.jan Portāls nra.lv
Pirms Ziemassvētkiem cerīgi atklātā Rīgas Austrumu maģistrāle jau pirmajās dienās raisīja autobraucēju bažas par uzbūvētā kvalitāti
10.jan Portāls nra.lv
Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai no piektdienas, 12. janvāra, plkst. 22.00 līdz sestdienas, 13. janvāra, plkst. 22.00 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, ziņo Rīgas dome.
9.jan Portāls nra.lv
Sala ietekmes uz jaunajiem elektrovilcieniem un mašīnistu veselību dēļ otrdien, 9.janvārī, atcelti vairāki reisi Slokas un Skultes virzienā, tviterī informēja AS "Pasažieru vilciens" (PV) pārstāvji.
9.jan Ziņu aģentūra LETA
It kā mierīgs pirmdienas vakars, bet kādam vienmēr vajadzēs ātrāk
8.jan Portāls nra.lv
AS "Pasažieru vilciens" meklē mašīnistus jauno elektrovilcienu ekspluatācijai, liecina informācija PV mājaslapā.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
Tukuma novadā, Tumes pagastā, šoseja A10, 76.km notikusi sadursme, ziņo Latvijas Valsts ceļi.
7.jan tautaruna.lv
Svētdienas rīta sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā Latvijā, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
7.jan Ziņu aģentūra LETA
"Viņš strādāja ar zeltu, briljantiem, rubīniem, bet pa dienu oficiāli bija darbmācības un rasēšanas skolotājs Siguldas astoņgadīgajā skolā," tā par savu tēvu juvelieri Antonu Zeltiņu izdevumam "Kas Jauns" stāsta Agnese Zeltiņa.
6.jan tautaruna.lv
Tehnisku iemeslu dēļ otrdien atcelti vairāki vilcieni Skultes virzienā, liecina AS "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Vilcieni šodien kursēs pēc brīvdienu grafika, kā arī garākajos maršrutos pēcsvētku dienās ierasto trīs vagonu sastāvu vietā būs norīkoti seši vagonu sastāvi, aģentūru LETA informēja AS "Pasažieru vilciens" (PV) pārstāvji.
1.jan Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".
1.jan Ziņu aģentūra LETA