Satiksme

4.jūl
Rīgā pēdējo trīs gadu laikā pilnībā nav īstenojusi nevienu Rīgas velosatiksmes attīstības koncepcijā 2016.-2018.gadam iekļauto projektu, šodien izskanēja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejā.
 
4.jūl
2018. gada 5. un 6. jūlijā saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku mēģinājumiem Daugavas stadionā un Mežaparkā tiks organizēti papildu reisi līdz plkst. 2:00 no pilsētas centra sekojošos maršrutos:
 
4.jūl
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku galveno pasākumi norisi Rīgā tiks būtiski ierobežota satiksme.
 
3.jūl
Valdība šodien atbalstīja bezmaksas transporta nodrošināšanu daudzbērnu ģimenēm Dziesmu un deju svētku pasākumu laikā no 5.jūlija līdz 9.jūlijam.
 
3.jūl
Konkurences padome (KP) norāda, ka situācija ar samilzušo taksometru pakalpojumu problemātiku ir jāskata nozares līmenī, ne tikai atsevišķu teritoriju kontekstā. Lai mazinātu gadījumus, kad patērētājiem par pārvadājumiem ir jānorēķinās par nesamērīgi augstu samaksu, KP ieskatā, nepieciešams pārskatīt vispārējo taksometru darbības regulējumu, tajā skaitā iesaistot arī nozares pārstāvjus.
 
3.jūl
Dziesmu un deju svētku galveno pasākumu laikā Rīgā noteikti satiksmes ierobežojumi. Rīdzinieki zina, ka pārvietošanās pa pilsētu noteikti būs apgrūtināta, bet – kad un kur? Būtiskākie satiksmes ierobežojumi ir Mežaparkā un Daugavas stadiona apkaimē.
 
3.jūl
Taksometru braucieniem no lidostas, stacijas un pasažieru ostas varētu noteikt fiksētu cenu vai to griestus.
 
3.jūl
Latviju valsts vizītē šodien apmeklēs Itālijas prezidents Serdžo Matarella un viņa meita Laura Matarella, kurai ir Itālijas pirmās lēdijas statuss un loma, informēja Valsts prezidenta kancelejā.
 
2.jūl
Pirmdien, 2. jūlijā sākta autoceļa Tīnūži-Koknese (P80) seguma atjaunošana posmā no Rīgas apvedceļa līdz pagriezienam uz Kranciema dolomīta karjeru (0,00-5,1. km).
 
2.jūl
Valsts policija (VP) ir atjaunojusi satiksmi Meža prospektā posmā no Bergenes ielas līdz Kokneses prospektam, pavēstīja VP pārstāve Gita Gžibovska.
 
2.jūl
Būtiski satiksmes ierobežojumi, divas reizes vairāk autobusu par pilsētā jau kursējošo trolejbusu un sabiedriskā transporta autobusu skaitu, kā arī ap pus miljons svētku apmeklētāju sagaida Rīgu nedēļas garumā. Lai svētki izdotos arī galvaspilsētas ielās, Dziesmu un deju svētku ilggadējais atbalstītājs Circle K aicina autovadītājus koncentrēties uz ceļā notiekošo, palīdzēt 1300 svētku autobusu šoferiem, sekot līdzi satiksmes ierobežojumiem, braukt ārpus sastrēgumstundu laika un pārvietoties ar alternatīviem transportlīdzekļiem.
 
2.jūl
Problēmas ar taksometru pārvadātājiem starptautiskajā lidostā "Rīga" ir izveidojušās lidostas neizdarības dēļ, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Konkurences padomes (KP) vadītāja Skaidrīte Ābrama.
 
2.jūl
Sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi uz nobrauktuvēm no Rīgas apvedceļa (A5) uz Daugavpils šoseju (A6) pie Rīgas HES. Līdz 7. jūlijam tur periodiski tiks slēgta viena no nobrauktuvēm un transportlīdzekļu apgriešanos varēs veikt Salaspilī vai pie Salaspils memoriāla.
 
2.jūl
Saistībā ar Dziesmu un deju svētku norisi, Rīgā turpinās un spēkā stājas jauni, būtiski satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas dome.
 
1.jūl
Saistībā ar Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājienu tiks slēgta transportlīdzekļus satiksme visās galvenajās Rīgas centra un Vecrīgas ielās, informē Rīgas dome.
 
30.jun
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norisi Rīgā tiks noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi.
 
29.jun
2018. gada 1. jūlijā saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku dalībnieku gājienu laikā no plkst. 13:00 jārēķinās ar sabiedriskā transporta ierobežojumiem tajos maršrutos, kas skar gājiena norises vietas. Izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos būs līdz aptuveni plkst. 21:30, kā arī atsevišķos maršrutos tiks organizēti papildu reisi līdz 2018. gada 2. jūlija aptuveni plkst. 0:30.
 
29.jun
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku galveno pasākumi norisi Rīgā tiks būtiski ierobežota satiksme.
 
27.jun
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norisi Rīgā tiks noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi.
 
27.jun
Sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) sākumposmā pie Salaspils uz nobrauktuvēm uz Daugavpils šoseju (A6; 17,00.-17,43. km). Šie darbi jau sākot ar ceturtdienu, 28. jūniju, būs saistīti ar satiksmes slēgšanu uz vienas no nobrauktuvēm, satiksmi organizējot pa otru nobrauktuvi. Apbraukšana slēgtajai nobrauktuvei paredzēta pa apbraucamajiem ceļiem ar apgriešanās vietu Salaspilī un pie Salaspils memoriāla.
 
27.jun
Vislielākie remontdarbi valsts autoceļu tīklā šogad notiek uz reģionālā autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) posmā no Madlienas līdz Skrīveriem (47,20.-60,29. km un 61,27.-71,27. km), darbi kopumā notiek 23 kilometru posmā.
 
27.jun
Uz Latvijas ceļiem darbu uzsāks vairāki jauni stacionārie fotoradari, kuri atradīsies Piņķos, Vitrupē, Vecstropos, Grenctālē, Lapmežciemā, Klidziņā, kā arī Šķibē. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 72 stacionārie fotoradari.