Sniega dēļ apgrūtināta braukšana visā Latvijā

© Kaspars Krafts / F64

Trešdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, bet vietām uz Rēzeknes šosejas braukšanas apstākļi bija pat īpaši apgrūtināti, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas, Vidzemes, Bauskas, Jelgavas, Liepājas un Ventspils šosejām visā to garumā, pa Valmieras šoseju no Braslas tilta līdz Valkai, kā arī pa Rīgas apvedceļu abās Daugavas pusēs.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Daugavpils un Kokneses šosejām visā to garumā, pa Rēzeknes šoseju, kur turklāt posmā no Stolbovkas līdz Terehovai braukšanas apstākļi bija pat īpaši apgrūtināti, pa ceļu Grebņeva- Rēzekne- Daugavpils, kā arī pa Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem.

Arī pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā.

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 138 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Latvijā

Latvijā 46,9% autoīpašnieku pēdējo 20 gadu laikā nav izraisījuši nevienu ceļu satiksmes negadījumu, informēja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) pārstāvji, balstoties uz biroja apkopoto statistiku par 574 076 fiziskām personām.

Svarīgākais