Satiksme

18.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka trešdien, 24.aprīlī tiks uzsākta pārvada pār dzelzceļu pie Brasas stacijas pārbūve. Pārvada remontdarbu laikā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi, kas saglabāsies līdz pārvada pārbūves darbu beigām.
 
18.apr
No 1. maija vairākos pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) minibusu un ekspresbusu maršrutos spēkā stāsies izmaiņas maršrutu shēmās un kustības sarakstos. Aicinām pasažierus pievērst uzmanību un savlaicīgi iepazīties ar gaidāmajām izmaiņām.
 
18.apr
No 23. aprīļa līdz remontdarbu beigām Torņakalna ielā, tiks ieviestas izmaiņas 44. un 46. autobusa kustībā, informēja "Rīgas satiksmē".
 
18.apr
Šonedēļ ir sākta Krasta ielas atjaunošana, un uz laiku satiksmei nebūs pieejamas visas brauktuves joslas. Būvdarbu zonā no Ogres ielas līdz Salu tiltam abos braukšanas virzienos ir slēgtas malējās labās joslas. Satiksme tiks nodrošināta pa divām braukšanas joslām katrā virzienā, informē Rīgas domes Satiksmes departaments. Šogad būvsezonas laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi vēl vairākās vietās Latvijas galvaspilsētā.
 
17.apr
Rīgā trešdienas vakarā izveidojušies pamatīgi sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā "Balticmaps.eu".
 
17.apr
„Rīgas satiksme" informē, ka Lieldienu brīvdienās, no 19. līdz 22. aprīlim, būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, kā arī darba dienu mēneša biļešu lietošanas kārtībā.
 
16.apr
Ekonomikas ministram Ralfam Nemiro (KPV LV) nav pārliecības par Deglava tilta ekspluatācijas drošību, tāpēc viņš pieprasījis Rīgas Domi sniegt izvērstu pamatojumu, informēja Nemiro pārstāve Beata Jonite.
 
16.apr
Ministru kabinets (MK) otrdienas sēdē apstiprināja Satiksmes ministrijas (SM) grozījumus MK noteikumu projektā "Sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanas kārtība maršrutu tīklā", kas paredz autobusu sarakstot norādīt reisus, kuros cilvēkiem ar kustības traucējumiem būs vieglāka iekļūšana autobusā.
 
16.apr
Autokrīze ir sasniegusi Rīgu, jo mašīnu, tajā skaitā iebraucošo, skaits palielinās, bet brīvu vietu bezmaksas stāvēšanai kļūst arvien mazāk. Tāpēc auto īpašnieki, kuri nevēlas maksāt par stāvvietu, savus braucamos novieto uz ielas. Gan daudzdzīvokļu namu pagalmos, gan privātmāju kvartālos tādu caurbraucošu gudrinieku ir daudz – netālu no darba vai mācību iestādes atstāj mašīnu un dodas savās gaitās.
 
15.apr
Šodien sākti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Kuldīga-Alsunga-Jūrkalne 23,386 kilometrus garā posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
15.apr
Patlaban remontējamo Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu no tehnoloģiskā viedokļa, iespējams, vispareizāk būtu nojaukt pavisam un uzbūvēt no jauna, taču Rīga nevar atļauties šajā vietā divus vai trīs gadus pilnībā slēgt satiksmi, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.
 
15.apr
Tiek sākti Krasta ielas seguma atjaunošanas darbi, kā rezultātā noteikti arī ievērojami satiksmes ierobežojumi.
 
13.apr
Sestdien tiek sākti Krasta ielas seguma atjaunošanas darbi, kā rezultātā noteikti arī ievērojami satiksmes ierobežojumi, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
12.apr
Saistībā ar dokumentālās filmas „Dzīve tai vietā …” filmēšanu 15. aprīlī un 16. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 21.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Kungu ielas labajā pusē (daļēji uz ietves), posmā no Grēcinieku ielas līdz Peldu ielai un Peldu ielas labajā pusē, posmā no Kungu ielas līdz ēkai Peldu ielā 17.
 
12.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no pirmdienas, 15.aprīļa, tiks uzsākti seguma atjaunošanas darbi Krasta ielā. Sākot ar pirmdienu, būvdarbu zonā no Ogres ielas līdz Salu tiltam, abos braukšanas virzienos tiks slēgtas malējās labās joslas. Satiksme tiks nodrošināta pa divām braukšanas joslām katrā virzienā.
 
11.apr
Veicot Augusta Deglava pārvadam konstatēto defektu apsekošanu, eksperti atzinuši, ka tas satiksmes drošību neapdraud, pavēstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
11.apr
Saistībā ar ielas izbūves darbiem līdz 20. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lubānas ielas un Garās ielas krustojumā.
 
11.apr
Rīgas domes pārstāvji informē, ka pilsētā jārēķinās ar vairākiem satiksmes ierobežojumiem.
 
5.apr
Saistībā ar seriāla filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas centra ielās.
 
4.apr
Aizvadītajā diennaktī notikušajā diennakts ātruma kontroles maratonā sodus saņēmuši 576 autovadītāji, informēja Valsts policijā.
 
3.apr
Turpinoties Salu tilta pārbūves darbiem, ieviestas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā Salu tilta sākumposmā virzienā no centra uz Pārdaugavu, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
1.apr
Šodien, 1. aprīlī “Rīgas satiksme” nosūtījusi Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem auditoru kompānijas SIA “Ernst & Young Baltic” neatkarīgas juridiskās, izmeklēšanas un integritātes un biznesa pārbaudes audita ziņojumus.