Satiksme

Vakar, 23:31
Šī gada 24. janvārī ap pulksten 16.50 Rīgā, Brīvības gatvē 325, virzienā uz pilsētas centru, transportlīdzekļa Peugeot vadītāja uzbrauca nepilngadīgam gājējam.
 
Vakar, 18:00
Ap plkst.17.45 Valsts policijas (VP) darbinieki ir atjaunojuši transporta kustību Jaunciema gatvē, kas bija slēgta ceļu satiksmes negadījuma dēļ.
 
26.jan
Vakar Rīgā aizdedzies pašvaldības SIA "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšana dienesta pārstāve Agrita Vītola.
 
24.jan
Lai īstenotu infrastruktūras attīstības projektus Rail Baltic piegulošajās Rīgas apkaimēs, 10 gadu periodā būs nepieciešamas līdz pat 350 miljoniem eiro lielas investīcijas. Par to Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs šodien informēja Rail Baltica piegulošo Rīgas teritoriju lokālplānojuma apspriedes dalībniekus.
 
20.jan
"Saskaņas" frakcija joprojām ir noskaņota censties panākt Oļega Burova (GKR) atbrīvošanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata, atzina "Saskaņas" frakcijas vadītājs Maksims Tolstojs.
 
17.jan
Piektdien, 17.janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs rīkoja apspriedi par Tērbatas ielas slēgšanas eksperimenta rezultātiem. Secināts, ka eksperimenta rezultāti vērtējami pozitīvi - ielas apmeklētība visas dienas garumā bijusi lielāka nekā parastā sestdienā un dienas vidū pat palielinājusies 2,5 reizes. Tā liecina aptaujas un skaitīšana, ko veica apvienība "Pilsēta cilvēkiem".
 
17.jan
Līdz ar 40. autobusa maršruta likvidēšanu, pārvietošanās starp Rīgas centru un Ziepniekkalnu kļuvusi mokošāka.
 
16.jan
Satiksmes ministrija (SM) izstrādājusi grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kas paredz ceļu satiksmē atļaut izmantot elektroskrejriteņus ar konstruktīvo ātrumu līdz 25 kilometriem stundā, liecina Valsts sekretāru sanāksmē iesniegtais likumprojekts.
 
14.jan
Aptuveni pusotru gadu pēc tam, kad 2018. gada maijā Rīgas domes un Satiksmes departamenta vadība tikās ar Sarkandaugavas iedzīvotājiem, viņi sagaidījuši jaunu informāciju – 2019. gada decembrī Rīgas domes Satiksmes departaments noslēdza līgumu ar apvienību OTC par satiksmes pārvada būvniecību pāri dzelzceļa sliežu ceļiem Rīga–Skulte ar pievadceļiem.
 
10.jan
Rīgā, Sarkandaugavā šodien kravas auto iebraucis kādas ēkas sienā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.
 
10.jan
Ņemot vērā pozitīvos rezultātus jau īstenotā projektā, kurā iekāpšana sabiedriskajā transportā notiek tikai pa priekšējām durvīm, bet izkāpšana pa vidējām un aizmugures durvīm, no 1. februāra šāda kārtība tiks ieviesta arī 13. trolejbusa un 34., 35., 43., 47., 54. autobusa maršrutā.
 
9.jan
Ceturtdienas pēcpusdienā notikusi Rīgas autoostas evakuācija. Tiesa, šobrīd darbs atsākts ierastajā ritmā.
 
9.jan
Rīgas domes Satiksmes departaments noslēdzis 42,5 miljonus eiro vērtu līgumu ar piegādātāju apvienību "OTC" par jauna satiksmes pārvada būvniecību Sarkandaugavā, informēja departamentā.
 
6.jan
40. autobusa maršrutu Jugla–Ziepniekkalns kopš 2. janvāra aizstājis 4. trolejbusa maršruts. Ar šīm izmaiņām Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme cer sasniegt divus mērķus – uzlabot gaisa kvalitāti Rīgas centrā un samazināt savus izdevumus. Tas, ka daļai iedzīvotāju šīs izmaiņas radīs papildu neērtības, netiek ņemts vērā kopējo lielo mērķu vārdā.
 
5.jan
Rīgas domes Satiksmes departaments 2019.gada laikā veicis seguma atjaunošanu 27 ielu posmos, pastāstīja departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
4.jan
4. janvārī no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 vairāku pilsētas centra ielu posmos tiks slēgta vai ierobežota transportlīdzekļu satiksme, izņemot operatīvo transportu un trolejbusu satiksmi, saistībā ar iniciatīvu katra mēneša pirmajā sestdienā kādu Rīgas centra ielu atvēlēt tikai gājējiem.
 
3.jan
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksmes" situācija nav vienkārša, bet nav arī bezcerīga, intervijā Latvijas Radio sacīja uzņēmuma jaunieceltā valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa.
 
3.jan
No šī vakara plkst.20 līdz 4.janvāra plkst.20 Tērbatas ielas apkaimē tiks aizliegta automašīnu stāvēšana.
 
2.jan
Šogad Rīgas dome ieplānojusi katra mēneša pirmajā sestdienā kādu no galvaspilsētas centra ielām atvēlēt gājējiem, velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm. Jau šī gada pirmajā sestdienā, 4.janvārī, iecere tiks īsteno Tērbatas ielā, kuru autotransportam slēgs tās sākuma posmā no Elizabetes līdz Stabu ielai. Savukārt sabiedriskais transports kursēs pēc grafika, attiecīgajā posmā samazinot braukšanas ātrumu.
 
2.jan
Autovadītājiem janvārī jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Skanstes ielā Rīgā, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Larisa Vladova.
 
2.jan
No šodienas Rīgā 40.maršruta autobusu "Jugla-Ziepniekkalns" aizstās jauns 4.trolejbusa maršruts, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
1.jan
No 1. janvāra ekspresbusi maršrutos 337.,341.,344., 346. rīdziniekus apkalpos bez atlaidēm