Satiksme

21:43
Šī gada 17.decembrī pulksten 14.20 Rīgā, Piedrujas ielā pie Slāvu apļa, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis, iespējams, "Volvo" markas kravas automašīna ar sarkanas krāsas konteineri, uzbrauca pagaidām nenoskaidrotam gājējam, kurš notikuma vietā gāja bojā.
 
18:50
Turpmāk maksa par braucienu taksometros būs jānorāda arī salonā uz priekšējā paneļa, šodien lēma valdība.
 
8:09
Tā kā Rīgas pilsētas būvvalde izlēmusi nerīkot sabiedrisko apspriešanu par Skanstes tramvaja līnijas izbūvi, 20.decembrī Rīgas domes telpās to apņēmušies rīkot vairāku sabiedrisko organizāciju pārstāvji.
 
Vakar, 9:31
Šorīt snigšanas dēļ sabiedriskais transports Rīgā var kavēties līdz 15 minūtēm, pastāstīja uzņēmuma "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
Vakar, 8:15
Šodien notiks pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) jaunās valdes pirmā sēde, lai lemtu par iepirkumu, kas saistīti ar kukuļņemšanas lietu, turpmāko gaitu, žurnālistus iepriekš informēja uzņēmuma pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss (S).
 
16.dec
Nu jau bijušais pašvaldības SIA "Rīgas satiksmes" valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens šogad uzņēmumā saņēmis 11 500 eiro prēmiju, ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
 
16.dec
Pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" (SIA) korupcijas lietā kratīšana šonedēļ notikusi arī Rīgas vicemēra Andra Amerika (GKR) dzīvesvietā, vēsta TV raidījums "Nekā personīga".
 
14.dec
No šodienas darbu sāks SIA "Rīgas satiksme" (RS) jaunā pagaidu valde, kurā darbosies bijušais satiksmes ministrs Anrijs Matīss, līdzšinējais RS Satiksmes un organizācijas nodaļas direktors Edmunds Zivtiņš, kā arī uzņēmuma Drošības un risku vadības nodaļas direktors Jānis Geduševs.
 
13.dec
Pilnsabiedrība "Lidostas satiksme" ir sākusi vienotas satiksmes un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu organizācijas sistēmas izveidi un tās pirmā posma ieviešanu lidostas teritorijā, aģentūru LETA informēja pilnsabiedrības pārstāvis Jānis Basevičs.
 
12.dec
Kā liecina informācija mikroblogošanas vietnē twitter, tad trešdienas vakarā avārijas dēļ izveidojies pamatīgs sastrēgums Rīgas centrā.
 
12.dec
Saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sākto kriminālprocesu par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) iepirkumiem Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) nolēmis atstādināt no amata RS vadītāju Leonu Bemhenu, trešdien žurnālistiem paziņoja Ušakovs.
 
11.dec
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki otrdienas pēcpusdienā atstājuši pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) telpas Vestienas ielā, taču ir devušies uz 5 .tramvaju depo Brīvības ielā.
 
10.dec
Baltijas valstu kopuzņēmums "RB Rail", kas izveidots Eiropas platuma sliežu dzelzceļa līnijas projekta "Rail Baltica" īstenošanai, izsludinājis otrās kārtas iepirkumu par būvprojektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumu sniegšanu posmiem Vangaži-Salaspils-Misa Latvijā un Tallina-Rapla Igaunijā, informēja uzņēmuma pārstāvji.
 
10.dec
Šī gada 6.decembrī pulksten 08.23 Rīgā, Graudu ielā, kāds melnas krāsas "Volvo XC60" markas transportlīdzeklis uzbrauca gājējai – nepilngadīgai meitenei.
 
10.dec
Smaga auto sadursme šorīt notikusi Rīgā, Stabu un Brīvības ielas krustojumā.
 
8.dec
Saistībā ar Ziemassvētku apsveikuma filmēšanu no 8.decembra plkst. 7.00 līdz 9.decembra plkst. 23.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, Kalpaka bulvāra labajā pusē, posmā no Antonijas ielas līdz Jura Alunāna ielai.
 
7.dec
No šodienas līdz nākamā gada pavasarim no 70 līdz 50 kilometriem stundā samazināts maksimāli atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta.
 
6.dec
No 7.decembra Lāčplēša ielas posmā virzienā uz Pārdaugavu ieviesīs sabiedriskā transporta joslu, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
5.dec
Ceļu satiksmes negadījuma dēļ šovakar slēgta transporta satiksme Sokas ielas posmā no Kurzemes prospekta virzienā uz Babīti, informēja Valsts policijā.
 
4.dec
Pasažieru pārvadātāja "Pasažieru vilciens" (PV) elektrovilcienu iegādes iepirkumā par uzvarētāju atzītajam Spānijas uzņēmumam "Talgo" ir nepietiekama pieredze, kvalifikācija un tā piedāvātās izmaksas uz vienu elektrovilciena sēdvietu gadā ir pārāk augstas, lai uzņēmums uzvarētu šajā iepirkumā, otrdien žurnālistiem teica "Škoda Vagonka" pārstāvji.
 
30.nov
Tuvāko gadu laikā Rīgas dome dažādās pilsētās apkaimēs ir apņēmusies uzbūvēt jaunas autostāvvietas, lai nodrošinātu stāvēšanas iespējas vairāk nekā 11 000 automašīnu, liecina pašvaldības portālā publicētā informācija.
 
28.nov
Lai gan ugunsdzēsējiem izdevies likvidēt ugunsgrēku Rīgā, Kalnciema ielā 2B, esošajā namā, pilnībā satiksmi pie degušās ēkas pagaidām neatjaunos, pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.