Satiksme

9:11
Saistībā ar Baltkrievijas ārlietu ministra Vladimira Makeja darba vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas centra ielās, informēja Rīgas dome.
 
5:30
SIA Rīgas satiksme (RS) ik mēnesi apstrādā aptuveni 12 miljonus klientu datu. Tie ir dažādi – videonovērošanas ieraksts, konta numurs bankā, informācija par sabiedriskā transporta līgumsodiem un parādu piedziņu, pasažiera braukšanas virzienu, maršruta numuru, transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuru (ja izmanto stāvvietu), dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, arī klienta veselību (ja cietis avārijā, kurā iesaistīts RS transportlīdzeklis). Ir pasažieri un citi RS klienti, kuri joprojām uztraucas par to, vai viņu datus nevar izmantot citiem mērķiem un vai iesniedzamo datu apjoms ir samērīgs.
 
Vakar, 16:25
Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 23.jūlija plkst. 17.00 līdz 24.jūlija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Valkas ielā, posmā no Ausekļa ielas līdz Veru ielai. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ielas slēgtajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.
 
Vakar, 12:02
No 2018. gada 20. jūlija plkst. 22:00 līdz 2018. gada 21. jūlija plkst. 6:30, saistībā ar asfalta virskārtas ieklāšanu Kalpaka bulvārī posmā no Brīvības bulvāra līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
17.jūl
Turpinās seguma atjaunošanas būvdarbi Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) sākumposmā pie Salaspils uz nobrauktuvēm uz Daugavpils šoseju (A6; 17,00.-17,43. km). Sākot ar šo vakaru tur periodiski tiks slēgta satiksme uz vienas no nobrauktuvēm. Apbraukšana slēgtajai nobrauktuvei paredzēta pa apbraucamajiem ceļiem ar apgriešanās vietu Salaspilī un pie Salaspils memoriāla.
 
16.jūl
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no šodienas līdz 31.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Matīsa ielā, pie ēkas Brīvības ielā 90, virzienā uz Brīvības ielu, informē Rīgas dome.
 
13.jūl
Nupat Rīga notikušo lietavu dēļ autobusi un trolejbusi kavējas vidēji 20 minūtes, apstiprināja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
13.jūl
Vairākās Rīgas ielās gan remontdarbu, gan pasākumu dēļ tiks ierobežota satiksme.
 
12.jūl
27,9% rīdzinieku par dzīvošanai pievilcīgāko apkaimi uzskata Mežaparku, bet par nepiemērotāko - Bolderāju, liecina pētījumu centra "SKDS" veiktā aptauja.
 
12.jūl
Saistībā ar sliežu ceļa pārbrauktuves remontu no 13.jūlija plkst. 8.00 līdz 18.jūlija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pār Krustpils ielas dzelzceļa pārbrauktuvi Nr. 101, pie pieturas punkta “Gaisma”.
 
12.jūl
Šī gada 11.jūlijā pulksten 09.51 Rīgā, Maskavas ielā 259 (Maskavas ielas un Prūšu ielas krustojums), kravas auto Volvo ar piekabi uzbrauca pagaidām nenoskaidrotam gājējam. Gājējs no gūtajām traumām notikuma vietā mira.
 
11.jūl
Trešdien Rīgā, Maskavas ielā, notikusi traģiska avārija, kurā gāja bojā vīrietis.
 
11.jūl
Saistībā ar dažādiem rekonstrukcijas un sliežu remontdarbiem, šodien vairākās Rīgas ielās stājas spēkā satiksmes ierobežojumi.
 
10.jūl
Latvija atbilstoši Eiropas Komisijas (EK) prasībām ieviesīs labojumus autovadītāja apliecības noformējumā, otrdien lēma valdība.
 
10.jūl
Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem 11.jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā, posmā no iebrauktuves Daugavas stadionā līdz Stadiona ielai.
 
10.jūl
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 11.jūlija līdz 13.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi):
 
10.jūl
Galvaspilsētā gaidāmi satiksmes ierobežojumi gan sakarā ar ielu remontdarbiem, gan Kanādas premjera vizīti Latvijā.
 
9.jūl
Saistībā ar Kanādas premjerministra Džastina Trudo darba vizīti Latvijā vairākās Rīgas ielās pirmdien un otrdien, 10.jūlijā, noteikti satiksmes ierobežojumi, pavēstīja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
9.jūl
No šodienas tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada, informēja Rīgas domē.
 
7.jūl
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem Daugavas stadionā, kā arī ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu Mežaparkā šodien un rīt, 8.jūlijā, Rīgā tiks organizēti papildu reisi vairākos sabiedriskā transporta maršrutos, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
7.jūl
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu norisi šodien Rīgā, Mežaparka apkārtnē, tiks būtiski ierobežota satiksme, tostarp plānots slēgt satiksmi Ostas prospektā, izņemot izbraukšanu no Mežaparka teritorijas, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde.
 
6.jūl
2018. gada 7. un 8. jūlijā saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI deju svētku koncertiem Daugavas stadionā, ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu Mežaparkā tiks organizēti papildu reisi līdz plkst. 2.00 no pilsētas centra šādos maršrutos: