Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSatiksme

Lai popularizētu sabiedriskā transporta lietošanu, vienlaikus samazinot satiksmes intensitāti, kā arī vides un gaisa piesārņojumu pilsētā, Eiropas mobilitātes nedēļas izskaņā, 22. septembrī, ikvienam būs iespēja izmantot Rīgas pašvaldības sabiedrisko transportu bez maksas.
7:38 Portāls nra.lv
Rīgas pašvaldība plāno aizņemties 25,6 miljonus eiro no Valsts kases veloinfrastruktūras izveidei virzienos Rīga-Babīte-Piņķi, Rīga-Ulbroka un Rīga-Ķekava, šādu ieceri ceturtdien atbalstīja Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
Vakar, 21:46 Ziņu aģentūra LETA
Pēc divu gadu pārtraukuma Rīgā atsāks kursēt 1.maršruta trolejbusi, šodien preses konferencē informēja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks (JV).
20.sep Ziņu aģentūra LETA
Šogad īstenotā biļešu reforma ļāvusi būtiski palielināt mēnešbiļešu izmantošanu Rīgas sabiedriskajā transportā, šodien preses konferencē teica pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" vadītāja Džineta Innusa.
20.sep Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai naktī uz ceturtdienu, 21. septembri, slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību Dzirnavu ielā, ziņo pašvaldība.
19.sep Portāls nra.lv
Šorīt aptuveni plkst.10 noticis negadījums 13.janvāra ielā, cilvēkam pakļūstot zem tramvaja, aģentūrai LETA apstiprināja SIA "Rīgas satiksme" sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Bartaševiča- Feldmane.
16.sep Ziņu aģentūra LETA
Lidostā "Rīga" šogad astoņos mēnešos apkalpoti kopumā 4,433 miljoni pasažieru, kas ir par 30% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, liecina aģentūras LETA aprēķini.
15.sep Ziņu aģentūra LETA
Austrumu maģistrāles būvniecības sadārdzinājums pārsniegs aptuveni 7 miljonus eiro, šodien, apsekojot būvniecības objektu, aģentūru LETA informēja Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
15.sep Ziņu aģentūra LETA
Uzbrauktuves no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu remontdarbu laikā no šodienas ieviestas izmaiņas 12. un 34. autobusa maršrutā, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".
13.sep Ziņu aģentūra LETA
Pēdējā laikā vislielākie satiksmes traucējumi Rīgā manāmi uz Gogoļa ielas tieši gar Satiksmes ministriju.
12.sep Arnis Kluinis
Noslēdzot Dzirnavu ielas dzelzceļa pārvada dienvidu daļas nesošo konstrukciju izbūvi, no šodienas Dzirnavu ielas posmā no Satekles ielas līdz Turgeņeva ielai atjaunos visa veida transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību, informē būvniecības firmas "BeReRix" pārstāvji.
11.sep Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien, 11. septembrī, no plkst. 16:30 līdz pasākuma norises beigām ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi:
8.sep Portāls nra.lv
Rīgā 13.maršruta trolejbuss vēl neatsāks kustību zem Dzirnavu ielas dzelzceļa pārvada un turpinās kursēt pa iepriekš noteikto apvedceļu, informē "Rīgas satiksme".
8.sep Portāls nra.lv
Laika posmā no 7. septembra līdz 9. septembrim ielu asfaltēšanas darbu dēļ nakts laikā plānots ierobežot satiksmi Ģenerāļa Radziņa krastmalā un ar to saistītajos krustojumos.
7.sep Portāls nra.lv
No šodienas būvdarbu dēļ būs satiksmes ierobežojumi Augusta Deglava un Valmieras ielas krustojumā, tādēļ tiks veiktas izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturu novietojumā, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".
7.sep Ziņu aģentūra LETA
Aktualizējot rīdziniekiem svarīgu jautājumu, "Neatkarīgā" projekta "Rail Baltica" īstenotājiem uzdeva jautājumu: kad plānots sākt nojaukt vēsturisko Torņakalna tiltu un kas būs tā vietā, kad sāksies darbi Ojāra Vācieša ielā un citās tuvējās ielās; ko tas nozīmēs šīs apkaimes iedzīvotājiem un Rīgas viesiem? Būvnieku atbildē maz konkrētības, bet nelielu priekšstatu tā tomēr sniedz.
6.sep Andra Ozola
"Rail Baltica" dzelzceļa pārvada izbūves laikā no šodienas līdz 20.oktobrim slēgs transportlīdzekļu satiksmi Rīgā, Prāgas ielā, informē būvniecības firmas "BeReRix" pārstāvji.
5.sep Ziņu aģentūra LETA
No 6. septembra saistībā ar dzelzceļa pārvada demontāžu tiks slēgta Prāgas iela, tādēļ būs izmaiņas 7. tramvaja maršruta kustībā, kā arī 1., 2., 5. un 10. tramvaja maršruta kustībā uz un no depo.
4.sep Portāls nra.lv
No šodienas Imantā sāks ierīkot sabiedriskā transporta joslu Zolitūdes ielas posmā no Gramzdas ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei virzienā uz pārbrauktuvi.
4.sep Ziņu aģentūra LETA
No šodienas Rīgā tiks mainīti atsevišķu sabiedriskā transporta pieturvietu nosaukumi, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".
4.sep Ziņu aģentūra LETA
Būvdarbu laikā vairākos Maskavas ielas posmos noteikti satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
29.aug Portāls nra.lv
Pašlaik būvdarbi Latvijā turpinās 55 valsts ceļu posmos, un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē "Latvijas valsts ceļi".
28.aug Ziņu aģentūra LETA