Satiksme

9:30
Gatavojoties valsts svētku pasākumiem no šodienas sāksies būtiski satiksmes ierobežojumi Rīgas centrā, tostarp būs slēgta 11.novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā, informēja pašvaldībā. 
 
Vakar, 9:30
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā.
 
14.nov
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala.
 
14.nov
"Rīgas satiksme" informē, ka 18. novembrī, Valsts svētku ietvaros, sabiedrisko transportu (tramvajus, trolejbusus, autobusus un minibusus) Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs izmatot bez maksas. Tāpat bez maksas varēs izmantot "Rīgas satiksmes" apsaimniekotās autostāvvietas ielu malās. Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz/no pasākumu norises vietām, 18. novembrī no plkst. 17:00 līdz plkst. 24:00 tiks nodrošināti papildu reisi.
 
12.nov
Ūdens pārbūves darbu dēļ līdz 16.novembrim tiks ierobežota satiksme Bruņinieku ielā, informēja Rīgas domē.
 
11.nov
No šodienas tiks samazināts maksimālais atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
10.nov
Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, kā arī 11. novembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, informē portāls riga.lv.
 
8.nov
„Rīgas satiksme" informē, ka 11. novembra vakarā Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārās parādes–gājiena laikā īslaicīgi tiks slēgta satiksme uz Akmens tilta, kā arī būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
7.nov
Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, kā arī 11. novembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.
 
6.nov
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) un "Baltkrievijas dzelzceļš" sadarbosies, lai 2021.gada Pasaules hokeja čempionāta laikā nodrošinātu līdzjutējiem ērtu satiksmi starp abu valstu galvaspilsētām, informēja LDz pārstāvji.
 
6.nov
1. novembrī tiek svinēta Pasaules vegānu diena. Vegānisms ir pazīstams un piekopts jau gadu tūkstošiem, bet šī dzīvesveida apzīmējums, kas sevī ietver maksimālu izvairīšanos no dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanas ne tikai uzturā, bet arī sadzīvē, tika noformulēts tikai 1944. gadā, kad Donalds Vatsons un Elsija Šriglija Apvienotajā Karalistē nodibināja Vegānu biedrību.
 
6.nov
Šonedēļ vajadzētu sākt izbūvēt pagaidu pārbrauktuvi zem Brasas pārvada, lai līdz gada beigām varētu nodrošināt jēdzīgāku transporta satiksmi – vismaz paātrinātos lēnā transporta kustība sastrēgumstundās.
 
5.nov
Šī gada 4. oktobrī pulksten. 23.55 Rīgā, Lāčplēša ielā pie nama Nr. 161, braucot no Salu tilta puses Gogoļa ielas virzienā, automašīna Honda uzbrauca gājējam.
 
4.nov
Rīgas centrā pirmdienas vakarā satiksmes negadījuma dēļ veidojas sastrēgums uz Aleksandra Čaka ielas.
 
2.nov
Turpinoties būvdarbiem uz Augusta Deglava pārvada, no šodienas ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
31.okt
Šorīt vairākos lielajos krustojumos Rīgas centrā uz laiku nedarbojās luksofori, taču neilgi pēc plkst.7 to darbība tika atjaunota.
 
30.okt
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka uzsākta maģistrālo ielu un tiltu un satiksmes pārvadu apstrāde ar pretslīdes materiāliem.
 
30.okt
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka ir ierobežota satiksme uz pārvada pār Kārļa Ulmaņa gatvi Jūrkalnes ielā. Virzienā uz lidostu nodrošināta satiksme pa vienu braukšanas joslu, samazināts maksimālais atļautais braukšanas ātrums 30km/h, kā arī jārēķinās ar ierobežojumu transportam, kura masa pārsniedz 30 tonnas.
 
29.okt
Otrdienas vakarā uz Dienvidu tilta notikuši trīs satiksmes negadījumi, kā rezultātā uz tilta apgrūtina satiksme, informēja Valsts policijā.
 
29.okt
Jau ziņojām, ka otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu daudzviet Latvijas rietumu un centrālajā daļā īslaicīgi snigs, vietām intensīvi, veidojot sniega segu, prognozē sinoptiķi. Laika ziņu vīrs Toms Bricis norāda, ka Rīgā pastāv spēcīgas snigšanas risks.
 
29.okt
Šī gada 19. oktobrī pulksten 00.10 Rīgā, Prāgas ielā pie krustojuma ar Centrāltirgus ielu, nenoskaidrots transportlīdzeklis (iespējams, automašīna "Hyundai" ar Krievijas Federācijas valsts numura zīmēm) uzbrauca gājējai un pameta notikuma vietu.
 
25.okt
Turpinoties būvdarbiem uz Augusta Deglava pārvada, no 2.novembra tiks veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 

Rīgas namu pārvaldnieks