Satiksme

17.jan
Vētras dēļ pirmdien traucēta satiksme vairākos Rīgas sabiedriskā transporta maršrutos, apstiprināja "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.
 
17.jan
Pirmdienas rītā sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
14.jan
Šorīt apledojums apgrūtina braukšanu pa atsevišķiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Kurzemē un Zemgalē, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
12.jan
Rīgā tramvaju sastrēgumu izraisījis kāds auto īpašnieks, kurš savu spēkratu novietojis tā, ka tas neļauj garām tikt tramvajiem.
 
11.jan
Laikā līdz 28.februārim sabiedriskajā transportā un taksometros saglabāsies iepriekš pieņemtie drošības pasākumi, informē Satiksmes ministrija.
 
10.jan
Autotransporta direkcija pagājušajā gadā veica 3215 kontroles reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, pārkāpumus konstatējot 5% gadījumu, tostarp trešdaļa pārkāpumu bija saistīta ar biļešu tirdzniecību, informē Autotransporta direkcija.
 
6.jan
Rīgas sabiedriskā transporta vienreizējās braukšanas biļetes varēs iegādāties tikai iepriekšpārdošanā, šodien lēma Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja.
 
6.jan
Jau tuvākajās dienās suņiem būšot savs e-talons, ziņo skaties.lv
 
5.jan
Pēdējos mēnešos vairāki dzērājšoferi notiesāti par kukuļa piedāvāšanu policistiem, turklāt šogad Rīgā aizturēts kārtējais šāda veida pārkāpējs.
 
5.jan
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 3. janvārī braucis ar vilcienu maršrutā Rīga-Zilupe.
 
4.jan
Turpinoties atkusnim, apgrūtināta braukšana ir uz vietējiem autoceļiem visā valsts teritorijā. Lai uzlabotu braukšanas apstākļu, šodien plkst. 11.00 uz ceļiem strādā 53 VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
4.jan
Apledojušu ceļu dēļ šodien visā Latvijā iespējama reģionālo maršrutu autobusu kavēšanās, bet atsevišķos gadījumos neizbraucama ceļa dēļ nav iespējams nodrošināt reisu pilnā garumā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji.
 
4.jan
Šorīt sniegs un apledojums Vidzemē un vietām Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
3.jan
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirmdien rosinājis prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret četriem bijušajiem VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) valdes locekļiem par iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā, kas izraisījis smagas sekas - 1,5 miljonu eiro zaudējumus uzņēmumam, aģentūru LETA informēja KNAB.
 
3.jan
Šodien plkst.12.00 valsts austrumu daļā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem.
 
3.jan
Aizvadītajās trīs Jaungada brīvdienās, no 31.decembra līdz 2.janvārim, uz Latvijas ceļiem pieķerti 56 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, kas ir par septiņiem vairāk nekā trijās Ziemassvētku brīvdienās, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā statistika.
 
3.jan
Šorīt apledojuma dēļ uz autoceļiem apgrūtināta braukšana, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
2.jan
Ceļi var apledot atkārtoti arī pēc apstrādes ar reaģentiem, brīdina VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
2.jan
Valsts policija (VP) aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un nesteigties, jo līdz ar sasalstošā lietus sākšanos ceļi ir kļuvuši ļoti slideni.
 
2.jan
Svētdienas rītā apledojums vietām Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
1.jan
No šodienas Rīgas sabiedriskā transporta vienreizējās braukšanas biļetes varēs iegādāties tikai iepriekšpārdošanā, nevis pie šofera, paredz Rīgas domes, pieņemtie grozījumi saistošajos noteikumos "Par Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta lietošanu".
 
1.jan
Šodien, 1.janvārī, "Rīgas satiksmes" autostāvvietas var izmantot bez maksas.