Satiksme

Vakar, 13:45
Ar cietsirdīgu rīcību pirmdien, 19. aprīlī, izcēlās kāds šoferis Torņakalnā, kurš nepamanīja pāri gājēju pārejai skrienošus bērnus un vienu no viņiem notrieca, bet palīdzības sniegšanas vietā piespieda gāzes pedāli un aizbēga, vēsta “Degpunktā”.
 
Vakar, 7:55
Piedaloties Eiropas ceļu policijas tīkla rīkotajā akcijā, šodien visā valsts teritorijā, Valsts policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma kontrolei, informēja Valsts policija.
 
19.apr
Rīgā, Pārdaugavā Ēbeļmuižas ielā atkal iegruvusi bedre, kuru pērn pašvaldība aizlāpīja par gandrīz 19 000 eiro.
 
19.apr
Patlaban lielākie satiksmes ierobežojumi ceļa remontdarbu dēļ ir pie Pļaviņām, Kuldīgas un uz Rēzeknes apvedceļa, informēja VSIA "Latvija Valsts ceļi".
 
19.apr
No šodienas gaidāmas vairākas izmaiņas reģionālo autobusu kustības sarakstos, informēja Autotransporta direkcijā.
 
17.apr
“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 17. aprīļa tiks veiktas izmaiņas 3., 36. autobusa un 4., 15., 19. trolejbusa brīvdienu kustības sarakstos.
 
16.apr
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 13.aprīlī un 15.aprīlī braucis vairākos Skulte-Rīga un Rīga-Skulte vilcienos, informēja SPKC.
 
13.apr
No 14. aprīļa atsāksies Salu tilta kompleksa 2. kārtas būvdarbi, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.
 
12.apr
Divu vieglo automašīnu un trolejbusa sadursme dēļ, Rīgā traucēta satiksme Melnsila un Kapseļu ielu krustojumā.
 
12.apr
No šodienas līdz 30.jūnijam Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uzbrauktuvē no Mūkusalas apļa līdz Kārļa Ulmaņa gatvei un Bauskas ielai,  informēja Rīgas dome.
 
9.apr
No šodienas, 9. aprīļa, saistībā ar pasažieru skaita palielināšanos tiks atjaunoti vairāki vakara reisi Pierīgas maršrutos, informē "Autotransporta direkcija".
 
9.apr
Ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus, kuru dēļ iedzīvotāji tika aicināti pēc iespējas neizmantot sabiedrisko transportu, Rīgas domes deputāti iniciējuši izmaiņas saistošajos noteikumos, lai pasažieriem būtu iespēja pagarināt pirmās ārkārtējās situācijas laikā iegādāto braukšanas biļešu derīguma termiņu, informēja domē.
 
9.apr
Sestdien, 10.aprīlī, kad Rīgā divos masu vakcinācijas centros izmēģinās "dzīvās rindas" principu, uz tiem netiks nodrošināti papildu sabiedriskā transporta reisi, informē Rīgas domes pārstāvis Mārtiņš Vilemsons.
 
8.apr
Valsts prezidenta Egila Levita pārvadāšanai paredzētā automašīna un apsardzes auto ceturtdienas rītā iekļuvušas nelielā avārijā, taču negadījumā cietušo nav.
 
7.apr
Tehnisku iemeslu dēļ uz laiku pārtraukta VAS "Pasažieru vilciena" biļešu tirdzniecība internetā, liecina kompānijas paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
6.apr
Kanalizācijas tīklu izbūves laikā Brīvības gatvē pie Rīgas robežas līdz 20.maijam noteikti satiksmes ierobežojumi, informēja pašvaldības SIA "Rīgas ūdens".
 
6.apr
Starptautiskajā lidostā "Rīga" par 1,93 miljoniem eiro īstenots "A-CDM" procedūras ieviešanas projekts, kas lidostā uzlabos pakalpojumu kvalitāti un drošumu, informēja VAS "Latvijas gaisa satiksme" pārstāvji.
 
6.apr
Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" finanšu rezultāti pagaidām ir nedaudz labāki kā paredzēts budžetā, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
4.apr
38% autovadītāju jūtas pārliecināti par sevi jebkuros laikapstākļos ziemā, bet 48% novērtējuši savas spējas kā daļējas, atzīstot, ka uz slidena ceļa un sniegputenī prasmes varētu būt labākas.
 
2.apr
„Rīgas satiksme” informē, ka Lieldienu brīvdienās, no 2. līdz 5. aprīlim, būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, kā arī darba dienu mēneša biļešu lietošanas kārtībā.
 
1.apr
No ceturtdienas, 1. aprīļa Rīgā daļēji mainīsies tirdzniecību vietu, kurās var iegādāties sabiedriskā transporta biļetes un papildināt e-talonus, saraksts, informē “Rīgas satiksme”.
 
1.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no ceturtdienas, 1. aprīļa, uz Dienvidu tilta estakādēm tiks atjaunots maksimālais atļautais braukšanas ātrums 70 km/h.