Satiksme

17.sep
Starptautiskā lidosta "Rīga" ziņojusi Valsts policijai par taksometriem, kuri bez speciālās licences kartītes tomēr mēģina sniegt pasažieru pārvadājumu pakalpojumus lidostas teritorijā, norāda AS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" pārstāve Laura Karnīte.
 
15.sep
Šodien, 15.septembrī, ir beidzies pārejas periods, kas tika dots pārvadātājiem, lai pielāgotu taksometrus Autopārvadājumu likumā noteiktajām paaugstinātajām prasībām pakalpojumu sniegšanai starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā.
 
13.sep
Pateicoties mērķtiecīgiem ilgtermiņa pasākumiem un sadarbībai ar citām aviācijas nozares institūcijām un uzņēmumiem, 2019.gadā, neraugoties uz straujo apkalpoto lidojumu un pasažieru skaita pieaugumu, visās lidostas “Rīga” trokšņa monitoringa stacijās fiksēts gaisa kuģu radīto trokšņu samazinājums, liecina mērījumu dati par 2019.gada astoņiem mēnešiem.
 
12.sep
Redzot apjomīgās "Rīgas satiksmes" iepirkumu kukuļošanas krimināllietas vērienus, ir grūti noticēt, ka "vadība" par to nezināja, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pauda ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.
 
11.sep
Projekts “ParkoSkola” aicina pieteikties uz bezmaksas parkošanās jeb auto novietošanas apmācībām. Projekta ietvaros jebkurš autovadītāja apliecības īpašnieks var pieteikties uz pusstundu garu bezmaksas nodarbību pie “Drošas Braukšanas Skola” instruktora, lai atsvaidzinātu jau zināmo un apgūtu jaunas iemaņas auto novietošanā, vēsta portāls riga.lv.
 
11.sep
Otrdien satiksmes negadījumā Latgalē gājis bojā viens cilvēks, informēja Valsts policijā.
 
10.sep
Administratīvā rajona tiesa šodien noraidīja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" pieteikumu par Datu valsts inspekcijas (DVI) lēmuma, ar kuru uzņēmumam liegts veikt pastāvīgu tās šoferu videonovērošanu transportlīdzekļos, atcelšanu, pavēstīja tiesas pārstāve Ilze Butkus. 
 
6.sep
Šī gada 5. septembrī pulksten 08.58 Rīgā, Slokas iela 217 sarkanas krāsas transportlīdzeklis Škoda Octavia uzbrauca gājējai.
 
5.sep
Vakar, 4. septembrī, pulksten 18.19 Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā, uz Vanšu tilta, centra virzienā, notika sadursme starp automašīnu Nissan Qashqai un motociklu KTM 125 Duke.
 
5.sep
Rīgas sabiedriskajā transportā šogad augustā pieķerts 2451 bezbiļetnieks, kas ir par 16% jeb 467 bezbiļetniekiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, pavēstīja "Rīgas satiksmes" pārstāvji.
 
5.sep
SIA "Rīgas satiksme" kapitāldaļu turētājs un Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks arī pēc advokātu biroja SIA "Novius" sniegtā atzinuma pagaidām neredz pamatu vērsties tiesā ar regresa prasību pret bijušo "Rīgas satiksmes" valdi, sacīja pats politiķis.
 
5.sep
Uz Augusta Deglava pārvada ir atsākti būvdarbi, kā rezultātā no šodienas jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām gan gājējiem, gan autovadītājiem, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
4.sep
Šodien un rīt, 5.septembrī, tramvaja sliežu pārmijas maiņas laikā gaidāmas izmaiņas 1.tramvaja maršrutā, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
3.sep
„Rīgas satiksme” informē, ka 2019. gada 4. septembrī no kustības sākuma līdz 2019. gada 5. septembra kustības beigām, tramvaja sliežu pārmijas maiņas laikā, būs izmaiņas 1. tramvaja maršrutā
 
2.sep
Sākoties jaunajam mācību gadam, ievērojami pieaugs satiksmes intensitāte. Pa ielām un gar ceļiem pārvietosies vairāk kājāmgājēju, tai skaitā bērni, kas mēros ceļu uz vai no skolas kājām, ar velosipēdiem, skrejriteņiem un citiem braucamrīkiem. Tāpēc autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem un izvēlēties mazāku braukšanas ātrumu apdzīvotu vietu tuvumā. Tāpat jāņem vērā, ka skolu tuvumā ceļu var negaidīti šķērsot bērni, bet ceļu malās īslaicīgi var tikt novietotas vecāku automašīnas. Aicinām arī vecākus atgādināt savām atvasēm satiksmes drošības noteikumus, kā arī pārrunāt nokļūšanu uz un no skolas.
 
2.sep
Zinību dienas rītā Rīgas sabiedriskais transports kavējas aptuveni 15 minūtes, liecina SIA "Rīgas satiksme" publicētā informācija.
 
1.sep
"Rīgas satiksme" informē, ka no 2019. gada 1. septembra atsevišķiem sabiedriskā transporta maršrutiem tiks noteikti jauni kustības saraksti darba dienām un brīvdienām.
 
30.aug
Septembrī notiks Rīgas reklāmas klipa filmēšana, tāpēc noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas domē.
 
29.aug
SIA "Rīgas satiksme" pagarināja pilotprojekta termiņu līdz decembra beigām, kura laikā 10., 20., 28., un 60.autobusa, kā arī 1.trolejbusa maršrutā pasažieru iekāpšana notiks tikai pa transportlīdzekļa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana - pa vidējām un aizmugures durvīm.
 
29.aug
Starptautiskajā lidostā Rīga taksometru nolīgšanai varēs izmantot iepriekš apmaksātu vaučeru, kas ceļotājus pasargās no apšmaukšanas, taksometru vadītājiem prasot no viņiem neadekvāti augstu samaksu par pārvadāšanas pakalpojumiem. Vaučeru sistēmai lidostā Rīga jāsāk darboties 15. septembrī.
 
27.aug
Valdība šodien atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) sagatavotos noteikumus, kas paredzēs paaugstinātas kvalitātes prasības taksometru pakalpojumu sniegšanai starptautiskas nozīmes transport infrastruktūras objektos, tajā skaitā starptautiskajā lidostā "Rīga".
 
27.aug
Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" nevar izslēgt no vispārējās valdības sektora, lai mazinātu tās negatīvo ietekmi uz 2020.gada budžeta fiskālo telpu, otrdien valdības un sociālo partneru veidojošajā Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomes sēdē sacīja Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāre Baiba Bāne.