Satiksme

14:00
Lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību, no šodienas, 2020. gada 21. oktobra, gan autovadītājiem, kuri veic pasažieru komercpārvadājumus ar vieglo automobili, tai skaitā taksometru, gan pasažieriem brauciena laikā jālieto mutes un deguna aizsegs
 
11:46
Patlaban ir atcelts projekts – Atver durvis pats. Pasažieriem durvju atvēršanas poga nav jāspiež, sabiedriskā transporta līdzekļa durvis atver vadītājs, informē "Rīgas satiksme".
 
Vakar, 1:03
Šonedēļ, ceturtdien un piektdien, 22. un 23.oktobrī Rīgā tiks slēgta satiksme Marijas un Aleksandra Čaka ielā, šodien Satiksmes un transporta lietu komitejas deputātus informēja Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs.
 
16.okt
Kā liecina “Rīgas satiksmes” kontrolieru novērojumi, vakar, 15. oktobrī sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegus lietoja 95% pasažieru., informē uzņēmuma pārstāvji.
 
15.okt
Reģionālās nozīmes sabiedriskajā transportā tiek novēroti tikai atsevišķi gadījumi, kad šoferiem vai kontrolieriem nākas atteikt iekāpšanu vai izsēdināt pasažierus par sejas masku nelietošanu pauž Autotransporta direkcijas pārstāve Lilita Pelčere.
 
14.okt
Saistībā ar asfaltbetona seguma remontdarbiem no 16.oktobra plkst. 23.00 līdz 18.oktobra plkst. 23.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme uz Dienvidu tilta nobrauktuves virzienā uz Maskavas ielu.
 
13.okt
No 13. līdz 18.oktobrim starp Lielo ielu, Silikātu ielu, Tekstilnieku ielu un Velkoņu ielu tiks ierīkota dzīvojamo zonu teritorija, kā arī Velkoņu un Tekstilnieku ielās tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 30km/h, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
 
13.okt
No šodienas Rīgas sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri nelietos sejas aizsegus, jārēķinās, ka viņus var izsēdināt, pauž Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.
 
13.okt
No šodienas visā valsts autoceļu tīklā maksimālais atļautais braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 90 kilometrus stundā (km/h), informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
12.okt
No otrdienas, 13.oktobra, Rīgas sabiedriskajā transporta pasažieriem, kuri nelietos sejas aizsegus, jārēķinās, ka viņus var izsēdināt, pēc Civilās aizsardzības komisijas sēdes sacīja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP).
 
12.okt
No šodienas, 12. oktobra kontrolieri pastiprināti pievērš uzmanību mutes un deguna aizsega lietošanai sabiedriskajā transportā un gadījumos, ja elpceļu aizsegs netiks lietots, palūgs pasažieri izkāpt no sabiedriskā transporta, kā arī aktīvi sadarbosies ar pašvaldības policiju šīs prasības ievērošanā. Atgādinām, ka no 7. oktobra tramvajos, trolejbusos un autobusos jālieto mutes un deguna aizsegs, tādejādi pēc iespējas mazinot “COVID-19” izplatības riskus. Kā mutes un deguna aizsegu var lietot medicīniskās, nemedicīniskās vai higiēniskās maskas un sejas vairogus vai vizierus.
 
10.okt
Atsakoties ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli, jaunu reģionālo vilcienu nebūs vismaz līdz 2027.gadam, šodien mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņoja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
10.okt
Saskaņā ar valdības pieņemto lēmumu atcelt Rīgas maratonu, tiek atceltas arī paredzētās izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā. Tādejādi sestdien, 10. oktobrī un svētdien, 11. oktobrī sabiedriskais transports kursēs ierastajos maršrutos un brīvdienu grafikos. Izmaiņas tiek saglabātas 5., 13. autobusa un 11., 18., 22., 23. trolejbusa maršrutā, A.Čaka ielas remonta darbu dēļ.
 
10.okt
Laikā no 10. līdz 11.oktobrim ielas seguma asfaltēšanas darbu dēļ satiksmei tiks slēgts Čaka un Marijas ielas posms no Stabu līdz Merķeļa ielai.
 
9.okt
Saskaņā ar valdības pieņemto lēmumu atcelt Rīgas maratonu, tiek atceltas arī paredzētās izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā. Tādejādi sestdien, 10. oktobrī un svētdien, 11. oktobrī sabiedriskais transports kursēs ierastajos maršrutos un brīvdienu grafikos. Izmaiņas tiek saglabātas 5., 13. autobusa un 11., 18., 22., 23. trolejbusa maršrutā, A.Čaka ielas remonta darbu dēļ.
 
9.okt
Gatavojoties "Rimi" Rīgas maratonam, jau šovakar satiksmei tiks slēgts 11.novembra krastmalas posms, informē Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
8.okt
Ir būtiski jāmaina veids, kā Rīgas domes Satiksmes departaments organizē Brsas un Deglava tiltu rekonstrukciju, ceturtdien pēc tikšanās ar departamenta vadību uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (APP) un priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).
 
8.okt
Trešdien mutes un deguna aizsegu apzinīgi lietoja aptuveni 88% Rīgas sabiedriskā transporta pasažieru, novērojuši pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" kontrolieri.
 
7.okt
Saistībā ar "Rimi" Rīgas maratona un "Rimi" bērnu dienas norisi tiks būtiski ierobežota satiksme pilsētā, kā arī slēgta 11.novembra krastmala.
 
7.okt
Lai gan no trešdienas mutes un deguna aizsegu lietošana sabiedriskajā transportā ir obligāta, Rīgas sabiedriskajā transportā ne visi pasažieri par to ir parūpējušies.
 
6.okt
Satiksmes ministrija (SM) otrdien valdībai piedāvās lemt par vēršanos pret sabiedriskā transporta pasažieriem bez sejas maskām, pirmdien valdības ārkārtas sēdē informēja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
6.okt
Latvijas valsts amatpersonas cenšas pārliecināt Latvijas sabiedrību un pašas sevi, ka praktiski tukšu valstij piederošo “airBaltic” lidmašīnu lidināšanās gaisā šā gada otrajā pusē valstij izmaksā lētāk, nekā tikpat tukšu lidmašīnu stāvēšana uz zemes šā gada pirmajā pusē.