Satiksme

27.jun
Saistībā ar "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecību no pirmdienas līdz trešdienai naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji. 
 
23.jun
Jāņu brīvdienās - periodā no 23.jūnija līdz 26.jūnijam - būs izmaiņas 515 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji.
 
23.jun
23. un 24. jūnijā lielākā daļa vilcienu kursēs pēc brīvdienu grafika. 
 
22.jun
Pasākuma "OneLife Rally" laikā no šodienas plkst.21 līdz 26.jūnija plkst.16 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana 11.novembra krastmalas labajā pusē, posmā no Vanšu tilta līdz Akmens tiltam.
 
22.jun
Pirms garajām svētku brīvdienām dodoties ārpus Rīgas, autobraucējiem jārēķinās, ka satiksme Pierīgā būs palēnināta un iespējami sastrēgumi, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
20.jun
Saistībā ar "Rail Baltica" dzelzceļa būvniecību no pirmdienas līdz ceturtdienai. 23.jūnijam, kā arī no 27.jūnija līdz 29.jūnijam naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības "BeReRix" pārstāvji. 
 
20.jun
Valsts ceļu tīklā turpinās aktīva ceļu būvdarbu sezona, un darbi notiek visos valsts reģionos vairāk nekā 80 posmos, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
17.jun
Tuvojas Līgo svētki un, kā ik gadu, tas ir arī laiks, kad aktīvi tiek atgādināts par atbildīgu alkohola lietošanu un tā nesavienojamību ar braukšanu pie stūres.
 
17.jun
15. jūnijā Jelgavas novadā vīrietis vadīja automašīnu ar ātrumu 170 km/h, kā arī pārbaudes laikā tika konstatēts, ka viņam nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Policijā par likumpārkāpumiem sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un vīrietim piemēroti naudas sodi.
 
15.jun
Šī gada 13. jūnijā ap pulksten 21.43 Valsts policija bija saņēmusi izsaukumu, ka Rīgā, Ūnijas ielas un Stirnu ielas krustojumā notikusi sadursme starp divām automašīnām, ziņo Valsts policija.
 
14.jun
Sanda Ozoliņa kundze Ina Ozoliņa kanāla STV pirmā raidījumā "Kad viņas satiekas" atklājusi detaļas no romantiskā un viņai pavisam negaidītā bildinājuma.
 
13.jun
Pamatojoties uz sociālajās vietnēs izplatīto informāciju par, iespējams, nepamatoti apturētu vieglo automašīnu saistībā ar maksimālā atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu Jelgavas novadā, Valsts policija informē, ka likumsargs nav rīkojies prettiesiski un pārkāpis normatīvos aktus.
 
13.jun
Valsts autoceļu tīklā būvdarbi turpinās vairāk nekā 80 posmos, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā, šķērsojot būvdarbu vietas, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi".
 
13.jun
Šī gada 11.jūnijā ap pulksten 14.23 Valsts policija bija saņēmusi izsaukumu, ka Rīgā, Buļļu ielā uz neregulējamas gājēju pārejas uzbraukts velosipēdistei.
 
12.jun
Svētdien, 12.jūnijā, stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks, kas ir papildināts ar papildu reisiem uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, informē AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.
 
10.jun
Līdz ar vasarīgu laikapstākļu prognozi brīvdienām, piektdienas pēcpusdienā Pierīgā autobraucējiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi, bet virzienos uz jūras piekrasti tā var būt arī palēnināta, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
7.jun
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas aizvadītajā nedēļā Skrundas pagastā apturēja automašīnu, kurā atradās mazgadīga meitene un viņas vecāki. Veicot alkohola pārbaudi abu vecāku izelpā, konstatēts, ka viņi atradušies alkohola reibumā.
 
6.jun
Policija sākusi kriminālprocesu pret kādu vīrieti par kravas automašīnas vadīšanu 3,01 promiļu reibumā un bez tiesībām, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Ploriņa.
 
6.jun
Valsts autoceļu tīklā būvdarbi notiek vairāk nekā 90 posmos, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā, šķērsojot būvdarbu vietu, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
6.jun
Dzelzceļa pārvadu Prāgas un Dzirnavu ielā demontāžas darbu laikā no pirmdienas, 6.jūnija, noteiktas būtiskas izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta satiksmē, informē SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļa.
 
5.jun
Svētdien, 5. jūnijā laika posmā no plkst. 10:00 līdz aptuveni plkst. 17:00 “Toyota Rīgas velomaratons” braucienu dēļ būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā un uz laiku tiks slēgtas atsevišķas pieturvietas.
 
5.jun
Saistībā ar Rīgas velomaratonu un noteiktajiem satiksmes ierobežojumiem galvaspilsētā svētdien, 5.jūnijā, būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu izpildes shēmā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji.