Satiksme

25.jan
No šodienas tiks palielināts reisu skaits atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos Rīgā, informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
22.jan
“Rīgas satiksme” informē, ka saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu no 25. janvāra tiks koriģēti sabiedriskā transporta kustības saraksti. Kopējais sabiedriskā transporta izlaidums tiks palielināts par 90 reisiem. Izmaiņas ir balstītas uz monitoringa datiem par sabiedriskā transporta piepildījumu laika posmā no 18. līdz 21. janvārim.
 
21.jan
Uzsākti sagatavošanās darbi, lai Rīgas apvedceļu pārveidotu par četru joslu ātrgaitas autoceļu ar maksimālo braukšanas ātrumu līdz 130 kilometriem stundā. To paredz Latvijas valsts autoceļu ilgtermiņa attīstības stratēģija līdz 2040.gadam, satiksmes ministra padomniece.
 
20.jan
Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbus īstenos par 31,3 miljoniem eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
 
20.jan
No šodienas līdz 8.martam turpināsies divu Augusta Deglava pārvada balstu remonts, pārvietojot darbu veikšanai nepieciešamo tehniku tilta otrā pusē, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā. 
 
19.jan
No trešdienas, 20.janvāra, līdz 8.martam turpināsies divu Augusta Deglava pārvada balstu remonts, pārvietojot darbu veikšanai nepieciešamo tehniku tilta otrā pusē, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
19.jan
Lai novērstu pārāk lielu pasažieru skaitu sabiedriskajā transportā, uzņēmums "Rīgas satiksme" izvērtēs tā piepildījumu un norīkos papildu reisus, informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
19.jan
Atbildot uz rīdzinieku pieprasījumu skaidrot, kādēļ pilsētas ielas tiek pārmērīgi kaisītas ar sāli vai gluži otrādi – pārāk maz tiek kaisītas ar sāli un kādēļ sāli nevar aizstāt ar kādiem nevienam nepazīstamiem reaģentiem, Rīgas domes Satiksmes departaments pirmdien devās savā ikgadējā izglītošanas sesijā pie Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputātiem.
 
18.jan
Šodien Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja atbalstīja Satiksmes departamenta izstrādātos grozījumus autostāvvietu lietošanas noteikumos, kas paredz atjaunot B stāvvietu zonu 11.novembra krastmalā bruģētajos ielas posmos.
 
18.jan
Rīgā un Pierīgā sabiedriskajā transportā paredzēts ieviest vienotu tarifu politiku un biļeti, pavēstīja Satiksmes ministrijā (SM).
 
18.jan
Covid-19 vīrusa izplatības laikā krasi samazinājies pasažieru skaits, kas būtiski ietekmējis SIA "Rīgas satiksme" ieņēmumus, tāpēc janvārī uzņēmuma zaudējumi varētu būt ap 400 000 eiro, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja uzņēmuma vadītāja Džineta Innusa.
 
16.jan
Valstī izsludinātais ārkārtas stāvoklis vīrusa Covid-19 izplatības mazināšanai, kā arī noteiktie ierobežojumi un rekomendācijas par attālinātu darba un mācību procesa organizēšanu radījuši būtisku pasažieru skaita samazinājumu Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, atzīst "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
14.jan
Valstī izsludinātais ārkārtas stāvoklis vīrusa Covid-19 izplatības mazināšanai, kā arī noteiktie ierobežojumi un rekomendācijas par attālinātu darba un mācību procesa organizēšanu radījuši būtisku pasažieru skaita samazinājumu Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, atzīst "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
13.jan
Pēc intensīvas snigšanas dienas pirmajā pusē trešdienas pēcpusdienā nokrišņu daudzums ir samazinājies, līdz ar to arī ielu caurbraukšana pakāpeniski uzlabojas visā Rīgas teritorijā, tomēr joprojām vietumis iespējami sniega sanesumi un transportlīdzekļu slīdēšana. Trešdienas vakarā paredzēts vēlreiz pilnībā attīrīt maģistrālās ielas, tiltus un veloinfrastruktūru, lai uz brauktuves esošā sniega un sāls maisījuma masa nepiesaltu un neradītu braukšanai bīstamus apstākļus, jo ceturtdien tiek prognozēts sals līdz -10 grādiem. Uzreiz pēc tam pastiprināta uzmanība tiks pievērsta sniega tīrīšanai vietējas nozīmes ielās privātmāju rajonos, piemēram, Berģos, Dārziņos, Vecāķos, Mežciemā, Jaunciemā un citviet.
 
12.jan
Sniegputeņa dēļ Rīgā uz tiltiem un Daugavas labajā krastā veidojas sniega sanesumi un apledojums, liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta diennakts ziemas dežūrposteņa novērojumi.
 
11.jan
Latvijā līdz pirmdienas pēcpusdienai reģistrēti 67 satiksmes negadījumi, kas ir nedaudz vairāk nekā ikdienā, noskaidrots Valsts policijā.
 
9.jan
Pērn decembrī apritot diviem gadiem kopš veiktas plašas aizturēšanas pašvaldības SIA "Rīgas satiksmes" tranportlīdzekļu iepirkumu lietā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saņēmis daļu no atbildēm uz tiesiskās palīdzības lūgumiem.
 
9.jan
Atsaucoties pasažieru lūgumam, no šodienas atjaunos atsevišķus autobusu reisus maršrutos Rīga-Ropaži un Rīga-Salaspils, informēja Autotransporta direkcijā.
 
9.jan
Sabiedriskais transports Rīgā komandantstundas laikā kursēs līdz plkst.22,  informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
8.jan
Sabiedriskais transports Rīgā komandantstundas laikā kursēs līdz plkst.22, informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
6.jan
Ņemot vērā valdības pieņemto lēmumu, kas nosaka, ka no 8. līdz 10. janvārim ir aizliegta iedzīvotāju pārvietošanās laikposmā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00, nosakot pienākumu iedzīvotājiem uzturēties savā dzīvesvietā, “Rīgas satiksme”, pamatojoties uz Rīgas domes izpilddirektora lēmuma, ir veikusi izmaiņas sabiedriskā transporta kustības grafikos.
 
5.jan
Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem no šodienas līdz 22.janvārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zaļumu ielā Rīgā, informēja Rīgas domē.