Satiksme

Vakar, 11:07
Tehnisku iemeslu dēļ patlaban nedarbojas informatīvie ekrāni Rīgas sabiedriskajā transportā un pieturvietās uzstādītie elektroniskie tablo, informēja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
28.mar
"Rīgas satiksme" informē, ka, lai pārvietotos sabiedriskajā transportā pēc tam, kad stājušās spēkā Rīgas domes pagaidu administrācijas veiktās izmaiņas pašvaldības saistošajos noteikumos, kas paredz uz ārkārtējās situācijas laiku atcelt lielāko daļu no atlaidēm pilsētas sabiedriskajā transportā, pasažieri varēs izmantot jau esošos e-talonus (Rīdzinieka kartes, Skolēna e kartes, personalizētos un nepersonalizētos e-talonus), tajos ielādējot biļetes par pilnu cenu. Vienlaikus "Rīgas satiksme" aicina apdomāt ikviena brauciena nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai gadījumos, ja nav citas alternatīvas. Lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatīšanos, uzņēmums aicina iedzīvotājus palikt mājās, pārvietoties kājām vai braukt ar velosipēdu.
 
28.mar
Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm šodien, 28. martā tiek solīts silts laiks, kas varētu mudināt cilvēkus doties ārpus mājām. "Rīgas satiksme" atkārtoti sabiedrisko transportu kā pārvietošanās līdzekli izmantot tikai gadījumos, ja nav citas alternatīvas. Šādu aicinājumu uzņēmums pakāpeniski uzsācis izvietot arī uz sabiedriskā transporta durvīm.
 
27.mar
Šodien no Londonas Rīgā ielidojušie repatrianti nesteidza izmantot pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" organizētos bezmaksas autobusus, kas paredzēti, lai cilvēkus nogādātu pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietām, novēroja aģentūra LETA.
 
27.mar
Rīgas domes pagaidu administrācija šovakar ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu par atlaižu atcelšanu biļetēm Rīgas sabiedriskajā transportā Covid-19 izraisītās ārkārtas situācijas laikā, vienlaikus gan nosakot vairākus izņēmumus.
 
27.mar
Rīgas domē patlaban tiek izstrādāts rīkojums, kas paredz uz ārkārtas situācijas laiku atcelt braukšanas atlaides lielākajai daļai sabiedrības grupu.
 
26.mar
"Rīgas satiksme" informē, ka nepārtraukti monitorē situāciju un seko līdzi piepildījumam transporta līdzekļu salonā. Novērojumi liecina, ka pilnāks sabiedriskais transports vērojams atsevišķos rīta reisos, tādējādi atbilstoši situācijai tiks koriģēti sabiedriskā transporta kustības saraksti. Darba dienās kopējo sabiedriskā transporta izlaidumu plānots palielināt par 80 reisiem, īpaši palielinot rīta reisus, korekcijas tiks veiktas arī brīvdienu kustības sarakstos.
 
26.mar
“Rīgas satiksme” informē, ka nepārtraukti monitorē situāciju un seko līdzi piepildījumam transporta līdzekļu salonā. Novērojumi liecina, ka pilnāks sabiedriskais transports vērojams atsevišķos rīta reisos, tādējādi atbilstoši situācijai tiks koriģēti sabiedriskā transporta kustības saraksti. Darba dienās kopējo sabiedriskā transporta izlaidumu plānots palielināt par 80 reisiem, īpaši palielinot rīta reisus, korekcijas tiks veiktas arī brīvdienu kustības sarakstos.
 
25.mar
Covid-19 ārkārtas situācijas laikā Rīgā nav plānots atteikties no braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā, šorīt Latvijas Radio pastāstīja Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics.
 
24.mar
"Rīgas satiksme" informē, ka 4.trolejbusa maršrutā pasažieru pārvadājumi tiek veikti ar ūdeņradi darbināmiem trolejbusiem. Minētais maršruts izvēlēts, jo tas ir gan ekonomiski, gan tehniski pamatotākais.
 
23.mar
Lai samazinātu COVID-19 vīrusa izplatības risku un rūpētos par transportlīdzekļu vadītāju drošību, no rītdienas, 24. marta SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) minibusos un ekspresbusos vairs nevarēs iegādāties biļeti par skaidru naudu.
 
22.mar
Vakar stājās spēkā Rīgas sabiedriskā transporta kustības izmaiņas vīrusa COVID-19 izplatības mazināšanas dēļ. Rīgas sabiedriskā transporta kustība tika samazināta par 20%, ņemot vērā, ka pasažieru plūsma ir mazāka par 50%. Tomēr Rīgas Dome aicina iedzīvotājus īpaši rūpīgi izvērtēt braucienu nepieciešamību laikā, kad jāievēro sociālā distancēšanās.
 
21.mar
Valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis vīrusa COVID-19 izplatības mazināšanai, ir noteikti dažādi ierobežojumi un rekomendācijas, kas radījis būtisku pasažieru skaita kritumu. Ņemot vērā iepriekš minēto, no 21. marta tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta – tramvaju, trolejbusu, autobusu, minibusu un ekspresbusu kustībā un sarakstos. Tāpat tiks slēgti nakts satiksmes maršruti.
 
19.mar
Saistībā ar pasažieru skaita kritumu valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa dēļ, Rīgā no 21.marta tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustības sarakstos.
 
18.mar
Uzņēmums Rīgas Satiksme paziņojis, ka šobrīd ir atcelts projekts "Atver durvis pats", kas paredzēja iespēju sabiedriskā transporta pasažieriem pašiem atvērt transporta līdzekļa durvis.
 
16.mar
“Rīgas satiksme” informē, ka, lai samazinātu riskus saistībā ar vīrusa “COVID-19” izplatību, šodien tiek veikta pastiprināta 22. maršruta dezinfekcija, tiklīdz tas iebrauc galapunktā “Abrenes iela”. Tāpat, lai nodrošinātu pasažieru palielinātas plūsmas pārvadājumus šodien, 16.martā tiks nodrošināti papildus reisi. Tas saistīts ar to, ka šodien Lidostā “Rīga” ielido papildus lidmašīnu reisi pirms rīt tiek slēgta lidostas darbība pasažieru pārvadāšanai.
 
16.mar
Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" pirmdien plānotie reisi ir gandrīz izpārdoti, tāpēc pasažieri, kuri tomēr ir nolēmuši nelidot, aicināti par to informēt aviokompāniju, pirmdien intervijā Latvijas radio sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
14.mar
Lai samazinātu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības riskus SIA "Rīgas satiksme" pārtrauc klātienes apkalpošanu klientu apkalpošanas centros, informēja uzņēmuma Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča.
 
13.mar
“Rīgas satiksme” informē, ka no šodienas, 13.marta, līdz nākamajam rīkojumam, pasažieru iekāpšana sabiedriskajā transportā netiek organizēta pa priekšējām durvīm, kā arī tiek pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja.
 
11.mar
Saistībā ar Melnkalnes prezidenta Milo Džukanoviča un pavadošās delegācijas oficiālo vizīti Latvijā, šodien vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme,  informē Rīgas domē.
 
10.mar
Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka četrās Pārdaugavas ielās uzstādīti informatīvi plakāti un ceļa zīmes, kas brīdina par pagaidu apstāšanās un stāvēšanas aizliegumiem.
 
7.mar
7. martā, mobilitātes eksperimenta ietvaros, 1. trolejbusa maršruts būs slēgts un paredzētas izmaiņas „Rīgas satiksme” apsaimniekoto autostāvvietu darbībā.