Satiksme

Vakar, 10:30
Ir pozitīvas indikācijas no Eiropas Komisijas (EK), ka savulaik Skanstes tramvaja projektam paredzētā finansējuma daļu varētu novirzīt jauno elektrovilcienu iepirkumam, šorīt intervijā Latvijas Radio atzina satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
Vakar, 6:00
Ir brīnišķīgi, ka Rīgas dome apsolījusi kādreiz nākotnē remontēt arī Gaisa jeb VEF tiltu, taču tā margu daļa, šķiet, grasās atdalīties no kopējās konstrukcijas priekšlaikus.
 
15.jūl
Remontdarbu dēļ no šodienas noteikti satiksmes ierobežojumi Krišjāņa Valdemāra ielā, kā arī Krasta ielas posmā.
 
14.jūl
Apakšzemes komunikāciju uzturētāji joprojām turpina remontdarbus Aleksandra Čaka ielā, tāpēc Rīgas dome ielas remontēšanu šogad, visticamāk, neuzsāks, apliecināja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
11.jūl
Saistībā ar torņa celtņa demontāžas darbiem no 26.jūlija līdz 30.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, pie ēkas Elizabetes ielā 103.
 
10.jūl
Uzlabojoties autoceļu tīkla kvalitātei, šogad kopējais nepieciešamo uzturēšanas darbu apjoms, salīdzinot ar 2014.gadu, ir samazinājies par 40% jeb 178 000 kvadrātmetriem, norāda AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) pārstāvis Edgars Žilde.
 
8.jūl
Spēcīgo lietavu dēļ šodien applūduši vairāki Rīgas ielu posmi un lietus ūdens atsūknēšanai ielās patlaban izsūtītas desmit specializētās tehnikas vienības, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
8.jūl
Remontdarbu dēļ no šodienas plkst.23 līdz 9.jūlija plkst.6.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Krasta ielas posmā un virzienā no Salu tilta līdz Ogres ielai,
 
8.jūl
No šodienas SIA "Rīgas satiksme" īstenos pilotprojektu, kura laikā 10., 20., 28., un 60.autobusa, kā arī 1.trolejbusa maršrutā pasažieru iekāpšana notiks tikai pa transportlīdzekļa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana - pa vidējām un aizmugures durvīm.
 
5.jūl
Topošā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas laikā vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, informēja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
5.jūl
Turpinoties Salu tilta kompleksa pārbūves darbiem, naktī no svētdienas, 7.jūlija uz pirmdienu, 8.jūliju, būtiski mainīsies satiksmes organizācija posmos “Lucavsalas pārvads” un “Estakāde pār Bieķengrāvi”.
 
5.jūl
Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" centrālā posma caur Rīgu būvprojektēšanas galvenais izaicinājums būs pirmais dzelzceļa tunelis Latvijā, kas atradīsies Torņkalnā, šodien žurnālistiem pastāstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
5.jūl
Saistībā ar remontdarbiem no 8.jūlija plkst. 23.00 līdz 9.jūlija plkst. 06.30 un no 9.jūlija plkst. 23.00 līdz 10.jūlija plkst. 6.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā, posmā un virzienā no Salu tilta līdz Ogres ielai.
 
5.jūl
Rīgas domes Satiksmes departamenta nolīgtie būvnieki joprojām nav atsākuši remontdarbus uz Augusta Deglava ielas un Brasas pārvadiem, apstiprināja departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
5.jūl
Atgādinām, ka no šī gada 8. jūlija tiks veikts pilotprojekts, kurā 1. trolejbusa un 10., 20., 28., un 60. autobusa maršrutā pasažieru iekāpšana notiks tikai pa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana pa vidējām un aizmugures durvīm. Brauciens šo maršrutu transportlīdzekļos jāreģistrē pie vadītāja konsoles, tādējādi vadītājs sekos līdzi, lai visi pasažieri veiktu reģistrāciju. Pasažieriem ar bērnu ratiem un cilvēkiem ratiņkrēslos iekāpšanas kārtība nemainīsies un notiks pa vidējām durvīm.
 
4.jūl
„Rīgas satiksme" informē, ka būs izmaiņas 29., 52. maršruta autobusu kustības sarakstā un 52. autobusa maršrutā.
 
4.jūl
Satiksmes ministrija (SM) rosinājusi no iepriekš Skanstes tramvajam paredzētā Eiropas Savienības (ES) finansējuma 49 miljonus eiro novirzīt AS "Pasažieru vilciens" elektrovilcienu iegādei.
 
4.jūl
Vasara – būvniecībai lieti izmantojamais laiks – drīz būs pusē, bet Rīgā iesāktie satiksmes pārvadu remonti ir iestrēguši. Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada atjaunošana varētu atkal turpināties, bet par Brasas satiksmes pārvadu vēl galavārds nav teikts – to atjaunos vai nojauks un būvēs jaunu tiltu.
 
3.jūl
Saistībā ar Latvijas armijas simtgades svinību norisi no 4.jūlija plkst. 20.00 līdz 7.jūlija plkst. 06.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Poļu gāti un Jaunielu).
 
3.jūl
Sākot ar ceturtdienas vakaru, Latvijā palielināsies ciklonu ietekme, tādēļ vairāk līs un joprojām gaidāms arī brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
3.jūl
Pretēji sākotnēji solītajam, Rīgas domes Satiksmes departaments pagaidām atteicies no ieceres Krišjāņa Barona ielā būtiski ierobežot privāto auto satiksmi, norādīja departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
2.jūl
Saistībā ar plānotajiem dzelzceļa infrastruktūras remontdarbiem 3. un 5. jūlijā tiks daļēji ierobežota vilcienu kustība posmā Ķemeri – Tukums 2. Šajā posmā tiks organizēta vilcienu pasažieru pārsēšanās autobusos.