Satiksme

Vakar, 20:58
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka uzsākta dzelzsbetona pāļu dzīšana satiksmes pārvadam pār dzelzceļa līniju Rīga–Skulte. Pārvada remontdarbus plānots pabeigt 2022. gadā, un tā izbūve būtiski samazinās sastrēgumu veidošanos maģistrālajās Sarkandaugavas ielās un pie dzelzceļu pārbrauktuves.
 
31.jūl
Rīgas pašvaldības uzņēmums SIA “Rīgas satiksme” juridisko nianšu dēļ pēkšņi ir mainījis lēmumu attiecībā par SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) daļu ekspresmaršrutu slēgšanu uz noteiktu laiku – augusta mēnesī. Līdz ar to no pirmdienas, 3. augusta RMS ekspresbusi kursēs visos maršrutos kā līdz šim.
 
27.jūl
"Rīgas satiksme" informē, ka no otrdienas, 28. jūlija 11. tramvaja maršrutā "Ausekļa iela – Mežaparks" atsāks kursēt zemās grīdas tramvaji.
 
27.jūl
Šodien plānots sākt brauktuves un ietvju atjaunošanu Bruņinieku ielā Rīgā, informē Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
27.jūl
Šogad ekonomikas sildīšanai no valsts budžeta ceļu remontiem tika piešķirti papildu 75 miljoni eiro, un tādam pašam atbalstam ceļu nozarei jābūt arī nākamajā gadā, norāda satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
24.jūl
Patlaban sākti sagatavošanās darbi, lai pirmdien, 27.jūlijā, varētu sākt brauktuves un ietvju atjaunošanu Bruņinieku ielā Rīgā.
 
19.jūl
Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 19.jūlija līdz 18.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju satiksme Sporta ielā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai.
 
16.jūl
Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" šogad jūnijā no visām trīs Baltijas valstu galvaspilsētām pārvadājusi kopumā 60 409 pasažierus. 2020.gada jūnijā "airBaltic" veica 1091 lidojumu 36 maršrutos.
 
16.jūl
No šodienas saistībā ar "vasaras ielas" idejas īstenošanu Tērbatas ielā tiks slēgts 1.trolejbusa maršruts, un tam iegādāto mēneša biļeti varēs izmantot citos transporta veidos, informē SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča.
 
8.jūl
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā.
 
7.jūl
Šodien, 7. jūlijā, VAS “Latvijas dzelzceļš” uzsāk ikgadējo drošības kampaņu, lai atvaļinājumu un skolas brīvlaika sezonā rosinātu bērnus, jauniešus, vecākus un sabiedrību kopumā neaizmirst par savu un līdzcilvēku drošību dzelzceļa tuvumā. Jaunajā drošības kampaņā, kuras vadmotīvs ir “Neesi pārbrauktuve. Nopauzē pie dzelzceļa!”, tiek uzsvērts tas, cik būtiski ir savlaicīgi apstāties sliežu tuvumā, lai pasargātu sevi no nelaimes.
 
7.jūl
Rīgā no 15.jūlija līdz 16.augustam transportlīdzekļu satiksmei tiks slēgta teju visa Tērbatas iela, atvēlot to gājējiem un tirgotājiem, kā arī kultūras pasākumiem, otrdien nolēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.
 
6.jūl
Svētdien Rīgā, automašīna "Audi" atpakaļgaitā uzbraukusi bērnu auto krēslam, traģiskajā negadījumā dzīvību zaudējot bērnam, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
 
6.jūl
Avārijas dēļ pirmdienas rītā Rīgā bija apstājusies, bet tagad jau atjaunota 14.trolejbusa kustība, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".
 
3.jūl
VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) piegružoto ceļmalu sakopšanai ik gadu izlieto vairāk nekā 580 tūkst. eiro, t.sk. autoceļu nodalījuma joslas sakopšanai 379 tūkst. eiro un sadzīves atkritumu tvertņu apkopei 204 tūkst. eiro.
 
3.jūl
Visā Latvijā notiek aktīva valsts autoceļu remontdarbu sezona. Darbi notiek vairāk kā 60 ceļu posmos. Tāpēc aicinām autobraucējus rēķināties ar satiksmes ierobežojumu remontdarbu zonās un papildu laiku ceļam.
 
2.jūl
"Rīgas satiksme" informē, ka no piektdienas, 3.jūlija, līdz pirmdienai, 6.jūlijam, Jūrmalas šosejas remontdarbu dēļ plānotas izmaiņas 4., 32. un 43. autobusa maršrutā.
 
2.jūl
Saistībā ar gāzesvada būvniecības darbiem no 13. līdz 17.jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā.
 
30.jun
No rītdienas, 1.jūlija SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) pasažieri varēs biļetes iegādāties ekspresbusos arī pie vadītāja par skaidru naudu. Šis pakalpojums tika pārtraukts brīdī, kad valstī tika izsludināta ārkārtas situācija un tika ieviesti virkne citi ierobežojumi Covid- 19 izplatības ierobežošanai.
 
29.jun
No šodienas Rīgas sabiedriskā transporta tīklā atsāks kursēt ekspresbusi, kas turpmāk pasažierus pa pilsētu pārvadās tikai darba dienās.
 
28.jun
Rīgā ceļu satiksmes negadījuma dēļ apstājusies kustība virzienā uz centru no Apuzes ielas/Volguntes ielas, liecina uzņēmuma "Rīgas satiksme" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
26.jun
No pirmdienas, 29.jūnija, tiks atjaunota tramvaja kustība pār Brasas tiltu, informē Rīgas domes Satiksmes departamentā.