Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardSatiksme

Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem, no pirmdienas, 12. februāra, Slokas ielā ieviesīs papildu satiksmes izmaiņas. Plānots, ka jaunie satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz 30. aprīlim, informē Rīgas dome.
9.feb Portāls nra.lv
No 19. februāra 47. un 50. autobusa maršruta pieturvietām “Katlakalna iela”, 3., 6., 13., 47., 50., 51. un 52. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta pieturvietām “Nīcgales iela” un 11. un 16. trolejbusa maršruta pieturvietām “Purvciems” tiks mainīts nosaukums, informē "Rīgas satiksme".
9.feb Portāls nra.lv
SIA "Rīgas Satiksme" mikroblogošanas vietnē "X" ziņo, ka apstājusies 1. maršruta tramvaja kustība Juglā, pie Sporta akadēmijas. Tramvaji kursē pa izmainītu maršrutu.
8.feb Portāls nra.lv
Tuvāko piecu gadu laikā 5% Latvijas autovadītāju ir pārliecināti par elektroauto iegādi, bet 15% apsver tā pirkumu veikt vēlāk par pieciem gadiem, aģentūru LETA informēja risku apdrošinātāja "If P&C Insurance" ("If") Latvijas filiāles pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.
8.feb Ziņu aģentūra LETA
Līdz vasarai, kad Tartu notiks plašākie Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas pasākumi, pasažieru vilcienu satiksmi starp Rīgu un Tartu nav iespējams nodrošināt, ziņo aģentūra LETA.
7.feb Ziņu aģentūra LETA
SIA "Rīgas satiksme" mikroblogošanas vietnē "X" ziņo, ka tramvaji kursē pēc plānotā grafika, taču autobusiem un trolejbusiem kopējie kavējumi ir aptuveni no piecām līdz desmit minūtēm.
7.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Valsts ceļi savā profilā mikrovietnē "X" ziņo par satiksmes negadījumu.
7.feb Portāls nra.lv
Trešdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, bet vietām uz Rēzeknes šosejas braukšanas apstākļi bija pat īpaši apgrūtināti, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".
7.feb Ziņu aģentūra LETA
“Rīgas satiksme” un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) abpusēji parakstījusi līgumu Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda līdzfinansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektu "Emisiju samazināšana Rīgas valstspilsētā - elektroautobusu piegāde un elektrouzlādes punktu attīstība". Projekts paredz 17 jaunu elektroautobusu iegādi un 7 ātrās uzlādes punktu izveidi Rīgā. Kopējās plānotās projekta izmaksas ir 16.7 miljoni eiro, no tām ES līdzfinansējums paredzēts 14.3 miljoni eiro apmērā.
2.feb Portāls nra.lv
"Rail Baltica" tilta būvniecības laikā pāri Daugavai Rīgā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā tiks saglabātas divas braukšanas joslas katrā virzienā, šodien preses konferencē informēja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītājs Olafs Pulks (JV).
2.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgā šoziem kritiskākā bīstamo bedru situācija izveidojusies Biķernieku, Cēsu, Jaunciema un Mīlgrāvja ielās, aģentūru LETA informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijā pie jauno elektrovilcienu problēmu novēršanas patlaban strādā 31 Čehijas uzņēmuma "Škoda Vagonka" speciālists, aģentūrai LETA apstiprināja "Škoda Vagonka" pārstāvji.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Rīgas ielās atkušņa dēļ daudzviet veidojas milzīgas peļķes, zem kurām bieži vien ir arī satiksmei bīstamas bedres.
29.jan Portāls nra.lv
Aizvadītajā piektdienā, 19. janvārī, Valsts policijas Lidostas “Rīga” iecirkņa darbinieki kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas darbiniekiem lidostas teritorijā veica taksometru pakalpojumu sniedzēju automašīnu tehniskā stāvokļa pārbaudi, īpašu uzmanību pievēršot tieši riepu stāvoklim un to atbilstībai likumā noteiktajām prasībām.
24.jan Portāls nra.lv
VSIA „Latvijas Valsts Ceļi” šī rīta operatīvā informācija liecināja, ka uz Tallinas šosejas (A1) pie Dučiem (40.km) ir bloķēta satiksme.
24.jan Portāls nra.lv
Darba dienu 24. janvārī AS „Pasažieru Vilciens” piederošais pārvadājumu zīmols „Vivi” sācis ar kārtējo paziņojumu par iespējamiem kavējumiem vilcienu satiksmē.
24.jan Portāls nra.lv
No Kalnciema tilta drūpoša betona dēļ virs ceļu būves un uzturēšanas uzņēmuma "Roadeks" teritorijas šonedēļ ap tilta karnīzi nostiepts papildu aizsargtīkls, novēroja aģentūra LETA.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdien atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) sagatavoto noteikumu projektu, kas paredz, ka bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni varēs bez maksas braukt arī pilsētu sabiedriskajā transportā, aģentūru LETA informēja SM pārstāvji.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Rīgā atkušņa dēļ daudzviet veidojas peļķes, un patlaban pilsētas ielās strādā desmit ūdens sūknēšanas vienības, lai tās atsūknētu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāvji.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
No šodienas Rīgā tiks ieviestas izmaiņas 58.autobusa darba dienu kustības sarakstā, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".
22.jan Ziņu aģentūra LETA
Pirmās dienas kravas auto vadītājus vēl nesodīs par iebraukšanu Rīgas centrā, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Vakar, 18. janvārī, Valsts policijas Satiksmes drošības vadības biroja Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbiniekiem Rīgā veica automašīnu tehniskā stāvokļa pārbaudi, īpašu uzmanību pievēršot tieši riepu stāvoklim un to atbilstībai likumā noteiktajām prasībām. Kopā tika pārbaudītas 244 automašīnas un fiksēti vairāk nekā desmit pārkāpumu. Vismazākais konstatētais protektora dziļums bija 0,80 mm.
19.jan Portāls nra.lv