Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardSigulda

Vakar Siguldā, atrokot sniegu, glābēji palīdzēja sešiem cilvēkiem izkļūt no avarējuša autobusa, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola.
26.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Dabasgāzes sistēmas operators AS "Gaso" Siguldā, pa Šveices ielu, par 90 000 eiro izbūvēs jaunu sadales gāzesvadu, informēja kompānijas pārstāve Jana Rubinčika.
9.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
Siguldas mājaslapā pieejamā informācija vēsta, ka 2017.-2018. sezonas noslēgums kamaniņu sprintā nākamā gada janvārī norisināsies Bobsleju un kamaniņu trasē "Sigulda".
13.jun 2017 Portāls nra.lv
Siguldā sācies junioru pasaules čempionāts kamaniņu sportā. Pēc pirmā brauciena Latvijas izlases līderis Kristers Aparjods atradās pirmajā vietā, otrajā braucienā nosargāja savu pārsvaru un ieguva čempiona titulu.
4.feb 2017 Portāls Sportacentrs.com
Mūziķis Imants Daksis šodien sniegs autorkoncertu vienā no Siguldas interesantākajām vietām. Koncerts notiks izbijuša ūdenstorņa ēkā, kas kopš 2009. gada darbojas kā kultūras un mākslas telpa "Siguldas Tornis".
12.okt 2013 Portāls nra.lv
Šodien Siguldā tiks dots starts šī gada pēdējam skriešanas seriāla "Skrien Latvija" posmam - Siguldas pusmaratonam.
12.okt 2013 Portāls nra.lv
Siguldas novadā atkritumu šķirošana ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. To parāda gan publiskās vietās redzamie atkritumu šķirošanas konteineri, gan vietējās atkritumu apsaimniekošanas SIA Jumis novērojumi un nākotnes ieceres.
2.okt 2013 Ingrīda Dērveniece
Par AS Siguldas Būvmeistars paveikto stāsta būvniecības direktors Juris Pošeika.
2.okt 2013 Daiga Stokenberga
Siguldas novads ir viena no visstraujāk augošajām pašvaldībām pēc vairākiem kritērijiem, tostarp pieaugošā iedzīvotāju skaita ziņā.
2.okt 2013 Daiga Stokenberga
photo_camera
Reiņa trase tiešā Siguldas tuvumā ir nemitīgā attīstības procesā – pirmsākumos tā bija tikai kalnu slēpošanas trase, bet tagad tā ir arī starptautiski atzīts golfa laukums, kā arī semināru un konferenču norises vieta – pieturas punkts visiem, kas dodas Siguldas virzienā.
2.okt 2013 Daiga Stokenberga
Siltuma ekonomijai ir liela nozīme, lai ne tikai sabalansētu sava maciņa iespējas ar augošo energoresursu cenu, bet arī dzīvotu sakārtotā vidē.
2.okt 2013 Ilze Upīte
Neraugoties uz Latvijas sabiedrības neviennozīmīgo attieksmi pret cūkkopības industriju, Baltic Pork īstenoja cūku kompleksa celtniecības projektu Lauberē, kas ir papildinājums Allažmuižas sivēnmāšu fermai.
2.okt 2013 Daiga Stokenberga
Šovakar plkst.18:00 koncertzāle "Baltais flīģelis" sāks jauno koncertsezonu ar pirmatskaņojumu - poētisku dziedātāja un komponista Goran Gora koncertprogrammu "Putns azotē". Koncertu apmeklēs un tā īpašais viesis būs dzejnieks Knuts Skujenieks, ar kura dzeju tapusi jaunā dziesmu izlase.
21.sep 2013 Portāls nra.lv
Valsts policija uz aizdomu pamata par sievas nosišanu kādā Siguldas hostelī aizturējusi viņas vīru, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.
13.sep 2013 Ziņu aģentūra LETA
Gatavojoties XXI Starptautiskajiem Opermūzikas svētkiem, kas no 2.-4.augustam norisināsies Siguldā, novada pašvaldība apmeklētājiem sarūpējusi vasarīgas un videi draudzīgas pārvietošanās iespējas. Ar vilcienu un autobusu atbraukušos viesus stacijā sagaidīs elektromobiļi, kas pirms koncertiem vedīs cilvēkus par samazinātu cenu, kā arī būs iespēja noīrēt velosipēdus ar 10% atlaidi, kurus varēs novietot apsargātās velonovietnēs.
31.jūl 2013 Portāls nra.lv
iguldas novadā rīkotā SEB Latvijas kalnu divriteņu maratona dēļ šodien sacensību laikā līdz plkst.18 periodiski tiks slēgta satiksme uz autoceļa P8 Inciems-Sigulda-Ķegums posmā no 10.kilometra līdz 13.kilometram, kā arī vairākās Siguldas ielās, aģentūru LETA informēja "Latvijas Valsts ceļi".
16.jun 2013 Ziņu aģentūra LETA
15.jūnijā ar Dailes teātra dienu Siguldā noslēgsies Dailes teātra sezona.
3.jun 2013 Portāls nra.lv
Siguldas pilsdrupu estrādē 18. maijā plkst.22.00 notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums - "Ievziedu Balle".
15.mai 2013 Portāls nra.lv
3.maijā Siguldas Svētku laukumā uz 10. Latvijas stādu parādi pulcēsies vairāk nekā 100 Latvijas stādu audzētāju. Pulksten 11.00 pasākumu svinīgi atklās Latvijas Republikas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Zemkopības ministre Laimdota Straujuma un pasākuma organizatori Stādu audzētāju biedrības (SAB) pārstāvji.
22.apr 2013 Portāls nra.lv
Turaidas muzejrezervātā Lieldienas tiek svinētas 1.aprīlī, kad Turaidas muižas saimnieciskajā centrā no plkst.14.30 notiks pasākums "Saule kāpa augstu kalnu", informē Turaidas muzejrezervāta izglītojošā darba un komunikācijas daļas vadītāja Anda Skuja.
1.apr 2013 Ziņu aģentūra LETA
No 17.februāra Siguldas autoosta atradīsies jaunās telpās - dzelzceļa stacijas ēkā Ausekļa ielā 6.
5.feb 2013 Portāls nra.lv
Šajā nedēļas nogalē visi ziemas prieku aktīvisti aicināti doties uz Siguldu, jo visas slēpošanas trases strādās ar pilnu jaudu. Ikviens ir aicināts baudīt ziemas priekus kalnu un distanču slēpošanas trasēs!
15.dec 2012 Portāls nra.lv