Šova "Žetons par uzdrīkstēšanos" otrajā epizodē Maija Rozīte-Krištopane kopā ar vadītāju, modes mākslinieku Romānu Andrejevu jeb Dāvidu apspriež skolas laika pieredzi, dīdžeja profesijas aizkulises, kā arī dalās pārdomās par attiecībām, džentelmeņiem un arī dažām pikantām tēmām, vēsta avots.
Latvijā pazīstamā radio balss Maija Rozīte-Krištopane sarunas laikā dalās ar savām bērnības atmiņām, sarežģīto skolas laiku un stāsta par to, kā nonākusi radio un televīzijā, kādas ir dīdžeja profesijas aizkulises un ar ko ir nācies sastapties, kā sabiedrībā zināmai, izskatīgai dāmai.
Līdzīgi kā šova pirmajā epizodē tika pārrunāti skolas gadi un vienaudžu neiecietība pret atšķirīgo, arī šajā sērijā viešņa atklāj, cik skolas gadi ir bijuši smagi, jo Maija ir saskārusies ar vienaudžu negatīvo attieksmi, tiekot atstumta. Kā norāda pati Maija, tam, ka viņu nepieņēma, konkrēta iemesla nebija: "Nebija vainas, bet bērniem nevajag neko daudz par iemeslu. [..] Var arī sākt ķircināt par to, ka esi pārāk normāls." Ar šī brīža pieredzi un dzīves uztveri Maijai ir skaidrs, ka racionāla iemesla nebija, un, iespējams, pamatā bija vienaudžu skaudība, jo viņa jau agri sākusi savu darba dzīvi - sākotnēji rakstot informatīvus materiālus par dažādiem mūzikas izpildītājiem jauniešu žurnāliem.
Maijas karjeru ļoti ietekmējusi viņas apņēmība - gājusi un darījusi, kad ir nākušas dažādas darba iespējas. Tā viņa ir nonākusi pie sava pamatdarba radio, kas tālāk ir novedis pie reklāmu ieskaņošanas, pasākumu vadīšanas, darba televīzijā un arī stāvēšanas pie dīdžeja pults. Šobrīd Maija strādā tikai ar digitālajām dziesmām, tomēr sarunas laikā atklāj, ka dīdžejam darboties ar platēm ir pilnīgi cits, smalkāks līmenis un pilnīgi cita tehnika, kas jāapgūst.
Šova otrās epizodes laikā Dāvids ar savu viešņu pārrunāja arī dažus pikantākus jautājumus, piemēram, par gaumi, kailumu, kā arī attiecībām un to, kādu vīrieti var uzskatīt par džentelmeni. Maija dalās savās pārdomās, ka džentelmenis ir vīrietis, no kura nav jāprasa sīkumi, un ka viņš to dara nevis, lai izpatiktu, bet pats justos labi. Atbilstoši džentelmeņu tematam šova padomu rubrika šoreiz sniedz ieteikumus, kā parūpēties par gludu un patīkamu skūšanos.
Sarunās laikā Dāvids neizvairās arī pajautāt Maijai par vīriešu uzmanības apliecinājumiem. Runājot par savām un vīra attiecībām, Maija norāda, ka sākumā ikvienam ir svarīgi saprast to sākotnējo ķīmiju starp diviem cilvēkiem: "Ir svarīgs tas brīdis, kad saproti, vai ir tā ķīmija. Man ļoti būtiska šķiet tā saspēle, kontakts." Radio personība ir eleganta, sabiedrībā pazīstama dāma, līdz ar to arī nepazīstamu vīriešu uzmanības apliecinājumus Maija ir saņēmusi, pat vērsusies policijā, tomēr par spīti tam viņa mierīgā manierē šova laikā dalās savos novērojumos, ka tie vīrieši, kuriem ir zemākās prasības, ir tie drosmīgākie uz "pieciršanu" sievietei.
Šova "Žetons par uzdrīkstēšanos" otro epizodi ar Maiju Rozīti-Krištopani jau var skatīties platformas "YouTube" kanālā "Žetons par uzdrīkstēšanos ar Dāvidu". Epizodes pie skatītājiem nonāk reizi divās nedēļās, kuru laikā Dāvids sarunājas ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem par dzīvi - bērnību, skolas laikiem, darbu, karjeru, bērniem, kā arī sagaidāmi tādi jautājumi, uz kuriem viesi varētu arī nevēlēties atbildēt, tādā gadījumā viņiem jāveic izaicinājums. Modes māksliniekam Dāvidam šovu palīdz vadīt mākslīgā intelekta robots Īvī.
Jaunais šovs "Žetons par uzdrīkstēšanos" ir balstīts uz spēli "Patiesība vai risks" - sarunas laikā viesiem jāatbild uz dažādiem jautājumiem, atklāti pastāstot par savu pieredzi, tomēr, ja viesis nevēlēsies atbildēt uz kādu no jautājumiem, viņam būs jāizpilda kāds izaicinājums.
Dāvids ir radījis vairāk nekā 50 tērpu kolekcijas, ieguvis vairākus starptautiskus apbalvojumus, veidojis individuālu stilu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Piedalījies vairākos televīzijas projektos un teātra izrādēs. Modes mākslinieks šovu raksturo kā atklātu sarunu, melnā humora un interesantu izaicinājumu pilnu un izklaidējošu.