Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardKā Būt Laimīgai

Pateicības diena šogad tiek atzīmēta 28. novembrī. Pēdējos gadu desmitos arī mūsu svētkos un tradīcijās – ar filmām, internetu, medijiem un iepirkumu centriem – ienākusi amerikāņu kultūra. Šķiet, visi zina, ka novembra beigās ir Pateicības diena, oficiāla brīvdiena, kad lielās amerikāņu ģimenes sabrauc kopā no plašās valsts malu malām, lai ēstu tītaru ar dzērveņu mērci.
23.nov 2019 Tīna Sidoroviča
Ar aromterapiju līdz šim pārsvarā biju saskārusies tikai pirtī, kad pirtnieki pēra ar smaržīgajām ievziedu, ceriņu, liepu un citām slotiņām. Kopā ar karstumu – šķita, ka slotiņas atveras un smarža vienkārši norauj jumtu. Taču tas bija viens vakars mēnesī, un pirtis ir atsevišķs stāsts. Savukārt līdz šim lasītās publikācijas par aromterapiju tai piegāja no otras puses – kādus aromātus izvēlēties konkrētas problēmas risināšanai. Šķiet, visi jau zina, ka pret bezmiegu jālieto nomierinošā lavanda vai gripas laikā – dezinficējošais tējas koks. Ko gan vēl jaunu par aromterapiju varētu noskaidrot? Bet nebiju aizdomājusies, ka tā ir krietni dziļāka un nopietnāka. Kad kosmētiķe Ieva Meliņa sarunā atklāja, ka aromterapija palīdzēja viņai atrisināt vairākas emocionālās problēmas un mainīt dzīvi, man, protams, vajadzēja to izmēģināt un izprast. Ļaut ožai atklāt manas vājības, iekšējās problēmas un arī fizisko problēmu cēloņus. Lai gan biju diezgan skeptiska – kā gan deguns var to atklāt? Bet... tas bija kārtējais un viens no aizraujošākajiem ceļojumiem sevī, kas man atkal lika paskatīties uz sevi no malas. Jo tests vienmēr ir unikāls – nav divu vienādu. Testa rezultāti noliek fakta priekšā, uzrādot problēmas, ar ko jāstrādā. Tie parāda, kas gulst manā zemapziņā. Un – ar ko esmu gatava strādāt. Vismaz manā gadījumā tas bija pārsteidzoši precīzi. Pastāstīšu, kā tas notika, ko es par sevi uzzināju un kādas izmaiņas pamanīju jau pēc mēneša.
16.nov 2019 Inita Sila
Dziedāt un dziedināt Mēdz teikt, ka mēs, latvieši, esam dziedātāju tauta, tomēr zinu daudzas, kas tad, kad jāsāk dziesma, kautrīgi novēršas un skatās uz blakus stāvošo: “Ko tad es? Es jau nu gan neprotu TĀ dziedāt, lai kāds manī klausītos…” Vai jādzied pareizi, lai sāktu dziesmu draugu lokā? Un ko vispār tas nozīmē? Vai dziesma var dziedēt arī tad, ja nedziedam gluži pēc notīm? Kā dziedināt sevi dziedot?
19.okt 2019 Tīna Sidoroviča
Vai laimei ir garša, un kāda tā ir? Protams, salda! Domāju, ka par to šaubu nav nevienam, vai ne?
6.okt 2019 Anna Rozīte, RSU programmas "Uzturs" studente
Vai šodien somā ieliki savu ūdens pudeli? Vai no mājas izgāji ar līdzi ņemamo kafijas krūzi – ja nu pa ceļam gribas sasildīties ar kafiju vai kakao? Vakarā ballīte? Neaizmirsti metāla salmiņu, ar ko aizstāt plastmasas līdzinieku. Tie vairs nav neparasti ieradumi, bet rokassomiņas obligātas sastāvdaļas līdzās iepirkumu maisiņam.
5.okt 2019 Tīna Sidoroviča
Rudens mūsu senčiem bija laiks, lai apklustu un ieskatītos sevī, un vislabāk to izdarīt, esot ar sevi. Apstāties, apsēsties un atskatīties uz padarīto, lai nosvinētu sava darba augļus!
4.okt 2019 Tīna Sidoroviča
Katra piektā Latvijas sieviete kleitas valkātu biežāk, ja vīrieši izteiktu komplimentus, secināts apģērbu kopšanas līdzekļu līnijas Vanish veiktajā aptaujā. Tomēr vairāk nekā puse aptaujāto (57%) būtu ar mieru izrādīt sievišķību, valkājot kleitas, ja atrastu tādu, kas piestāv un patīk.
26.jūl 2019 Portāls nra.lv