VEF

17.mai 2019
 "VEF Rīga" komanda piektdien nodrošināja savu sesto "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempiontitulu, tronī atgriežoties pēc divu gadu pārtraukuma.
8.mai 2019
Pagājušās sezonas čempione "Ventspils" trešdien "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas otrajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 80:71 (16:18, 20:17, 21:14, 23:22) uzvarēja vicečempioni "VEF Rīga".
24.apr 2019
Pagājušās sezonas vicečempione "VEF Rīga" trešdien nodrošināja vietu "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālā, kur spēlēs desmito gadu pēc kārtas.
5.apr 2019
Piektdien, piektajā aprīlī, sāksies Latvijas un Igaunijas apvienotās basketbola līgas fināla četrinieka spēles, kurās piedalīsies trīs Latvijas komandas – „Ventspils”, „VEF Rīga” un „Ogre” -, kā arī Igaunijas vadošā komanda „Kalev/Cramo”. Sporta totalizatora „Betsafe” piedāvātās basketbola prognozes liecina, ka, lai arī Latvijas komandu ir trīsreiz vairāk, iespēja, ka pirmās sezonas uzvarētāju kauss nonāks Latvijā, nemaz nav trīsreiz lielākas nekā Igaunijai.
2.feb 2019
Latvijas vicečempionei basketbolā "VEF Rīga" pievienojies amerikāņu saspēles vadītājs Glens Kouzijs.
27.jan 2019
Latvijas vicečempione basketbolā "VEF Rīga" svētdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta mačā viesos ar rezultātu 77:90 (20:25, 16:24, 24:15, 17:26) zaudēja Kazahstānas klubam "Astana".
16.dec 2018
Krievijas čempionātā kārtējais zaudējums Rīgas VEF basketbolistiem, kuri šodien izbraukumā ar 67:75 piekāpās Mārtiņa Meiera pārstāvētajai Krasnojarskas “Enisey”.
8.dec 2018
Pēc neliela pārtraukuma atsācies Krievijas čempionāts basketbolā, kurā joprojām spēlē Rīgas VEF. Latvijas otrā spēcīgākā komanda gaitas Krievijā atsāka ar kārtējo zaudējumu izbraukumā piekāpjoties tobrīd pēdējā vietā esošajai Minskas “Tsmoki” - 84:91.
22.nov 2018
Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā sezonas pirmo zaudējumu piedzīvoja Igaunijas čempionvienība Tallinas "Kalev/Cramo", kas ar rezultātu 82:91 piekāpās Latvijas vicečempionei "VEF Rīgai". Rīdzinieki šajā spēlē trāpija 16 tālmetienus, no trejaču distances uzbrūkot ar 59% precizitāti.
19.nov 2018
Aizvadot drausmīgu pirmā puslaika izskaņu, lielisku trešo ceturtdaļu un pēc tam atkal ne pārāk veiksmīgu ceturto nogriezni, pirmdien "VEF Rīga" Krievijas čempionāta spēlē ar rezultātu 71:93 (23:25, 14:29, 25:10, 9:29) savā laukumā piekāpās Kazahstānas vienībai "Astana".
12.nov 2018
Krievijas atklātā čempionāta sezonā sesto zaudējumu septiņās spēlēs piedzīvoja "VEF Rīga" basketbolisti, kuri ar rezultātu 51:75 piedzīvoja sakāvi pret šosezon turnīrā tikai uzvaras guvušo "Khimki". Rīdzinieki pēc šī zaudējuma atkal noslīdējuši uz turnīra tabulas pašu apakšu.
27.okt 2018
Krievijas atklātajā čempionātā ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi "VEF Rīga", kas ar rezultātu 77:86 zaudēja Sanktpēterburgas "Zenit". Vairāk nekā 550 spēles NBA aizvadījušais Brendons Dženingss punktus šajā spēlē nespēja gūt, taču apgādāja komandas biedrus ar desmit rezultatīvām piespēlēm.
5.okt 2018
VEF basketbolisti VTB līgas (Krievijas čempionāts) mājas spēlē zaudēja Maskavas apgabala "Khimki" ar 67:96. Rīdzinieki puslaikā ielaida 24 punktus pēc kļūdām, pēc 20 nospēlētām minūtēm nokļūstot iedzinēju lomā ar 26:52.
26.apr 2018
Vairāki Latvijas vadošie tehnoloģiju uzņēmumi kopā ar nekustamo īpašumu attīstītājiem un kultūras centru apvienojuši spēkus, lai izveidotu inovatīvu vidi VEF apkaimē - vietu, kur strādāt, dzīvot, atpūsties un radīt cilvēkiem, kurus aizrauj tehnoloģiju un inovāciju iespējas.
24.apr 2018
Mūsu galvaspilsētas kluba "VEF Rīga" ārzemju basketbolisti Alekss Peress (Meksika), Kens Brauns (ASV) un Pols Kārters (ASV) atbild uz jautājumiem, kas saistīti ar Latviju.
1.apr 2018
VEF basketbolisti svētdien, 1. aprīlī, “Elektrum” Olimpiskajā centrā uzvarēja “Nizhny Novgorod” ar 94:90 un VTB līgas kopvērtējumā ielauzās “Top 8”.
13.dec 2017
Uz trešo vietu Latvijas Basketbola līgas (LBL) kopvērtējumā pacēlusies Rīgas VEF komanda, kas jau otro reizi šajā sezonā viesos pārspēja BK "Jēkabpils" vienību (86:61), sagādājot tai jau sesto zaudējumu pēc kārtas.
12.nov 2017
Piekto neveiksmi sešos VTB Vienotās līgas mačos piedzīvojuši "VEF Rīga" basketbolisti, kas viesos ar 70:83 piekāpās vieniem no līgas līderiem Kubaņas "Lokomotiv".
4.nov 2017
VEF basketbolisti (1-4, #11) sestdien, 4. novembrī, izcīnīja pirmo uzvaru VTB līgā, savā laukumā pārspējot Krasnojarskas "Enisey" (1-3, #9) ar 94:67.