Pludmales volejbols

27.mai 2013
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs izcīnījuši uzvaru FIVB „Grand Slam” turnīrā Argentīnas pilsētā Korjentesā. Sacensību finālā Latvijas pludmales volejbolisti pārliecinoši apspēlēja amerikāņus Džeiku Gibu un Keisiju Patersonu – 2:0.
25.mai 2013
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš iekļuvuši Argentīnā notiekošā FIVB „Grand Slam” ceturtdaļfinālā, kur šovakar tiksies ar otru spēcīgāko Vācijas duetu Sebastianu Dolingeru un Stefanu Vindšeifu.
24.mai 2013
Latvijas pludmales volejbola duets Toms Šmēdiņš un Ruslans Sorokins Argentīnā notiekošā "Grand Slam" turnīra F grupas trešajā spēlē pārspēja Kazahstānas pārstāvjus Kuļešovu/Jakovļevu ar 2:1 (21:19, 25:27,15:9).
24.mai 2013
Trešo uzvaru trīs spēlēs Argentīnā notiekošajā FIVB "Grand Slam" pludmales volejbola turnīrā izcīnīja Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri trešajā spēlē ar 2-0 (21:16, 21:16) pieveica mājiniekus Biančī/Suaresu.
1.mai 2013
Šanhajas "Grand Slam" turnīru pludmales volejbolā ar uzvaru sākuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Ar sesto numuru izsētais Latvijas pāris divos setos tika galā ar Kanādas duetu. Vēlāk Latvijas duets tika galā arī ar šveiciešiem.
24.apr 2013
Ķīnas pilsētā Funžo notiekošā FIVB Pasaules kausa posma pamatturnīru ar uzvaru sākuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas pirmajā spēlē itin ātri tika galā ar Brazīlijas duetu. Arī otrajā spēlē tika gūta itin pārliecinoša uzvara.
25.jan 2013
Jaunizveidotais Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš aizvadītajā nedēļas nogalē devās uz Hurgadu (Ēģipti), lai tur uzsāktu pilnvērtīgu gatavošanos jaunajai sezonai.
7.jan 2013
Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs savā blogā Samoilovs.lv pavēstījis, ka pāris nedēļas nevarēs trenēties, bet jau tuvākajā laikā kopā ar savu jauno pārinieku Jāni Šmēdiņu plāno doties uz Ēģipti, lai uzsāktu gatavošanos jaunajai sezonai.
30.nov 2012
Latvijas pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa jaunais komandas biedrs būs Jānis Pēda. Par to Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieks un aizvadītās sezonas labākais pasaules aizsargs pavēstījis savā Twitter.com kontā.
3.nov 2012
Šodien Šveices pilsētā Lozannā tika sadalītas 2012.gada FIVB "Swatch World Tour" balvas pludmales volejbolā. Amerikāņu sportists Fils Dalhauzers tika atzīts par labāko bloķētāju, labāko uzbrukuma spēlētāju un labāko cēlāju, savukārt latviešu pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš kļuva par gada labāko aizsardzības spēlētāju.
19.aug 2012
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš svētdien izcīnīja vietu sezonas pēdējā "Grand Slam" posma finālā.
18.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš Polijā (Stare Jablonki) notiekošajā FIVB "Grand Slam" turpina spēlēt Londonas olimpisko spēļu uzņemtajā ritmā. Ceturtdaļfināla spēlē izdevies revanšs pret brazīliešiem Alisonu un Emanuelu.
13.jūl 2012
Šodien Berlīnes (Vācija) ''Grand Slam'' sērijas posms pludmales volejbolā noslēdzies Latvijas bīčistiem Aleksandram Samoilovam un Ruslanam Sorokinam. Otrās izslēgšanas kārtas mačā latvieši divos setos zaudēja vadošajam Nīderlandes duetam Numerdoram/Šuilam, noslēdzot turnīru 9. vietā.
1.jun 2012
Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš turpina dalību Eiropas čempionātā pludmales volejbolā. Latvijas duets divos setos šodien prata pieveikt krievus Jaroslavu Koškarjovu un Konstantīnu Semjonovu (2:0), nodrošinot vismaz 9. vietu un turpinot cīņu par godalgām.
25.mai 2012
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš izcīnījuši 9. vietu Pasaules kausa posmā Prāgā. Latvieši piektdien guva divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.
25.mai 2012
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins piektdien Prāgā notiekošajā Pasaules kausa posmā nodrošināja vismaz piekto vietu, uzvarot Kazahstānas sportistus Sidorenko/Djačenko. Zaudējums 4. kārtā pret favorītiem Rodžersu un Dalhauzeru cīņu par pusfinālu liks turpināt rīt.
21.aug 2011
Šodien Dzintaru pludmalē noslēdzās Latvijas pludmales volejbola sezona. Latvijas čempionāta „Zelta OPEN” Fināla posmā vīriešiem triumfēja Haralds Regža un Armands Āboliņš, bet dāmu konkurencē uzvarēja Inguna Minusa un Jana Jaudzema.
11.aug 2011
Zaudējumu Kristiansandā (Norvēģija) notiekošajā Eiropas čempionātā piedzīvojis Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kas divos setos atzina Nīderlandes dueta Aleksandra Brūvera un Roberta Mēuvsena pārākumu.
10.aug 2011
Ar uzvaru Kristiansandā (Norvēģija) notiekošo Eiropas čempionātu sācis Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kuri divos setos apspēlēja Beļģijas duetu.
3.aug 2011
Latvijas pludmales volejbolisti Toms Šmēdiņš un Artis Caics šodien pārvarēja Klāgenfurtes (Austrija) "Grand Slam" posma kvalifikācijas 1. kārtu, taču otrajā piedzīvoja zaudējumu, pamatturnīrā neiekļūstot.