NHL

14.apr 2014
Nacionālās hokeja līgas regulāro sezonu ar uzvaru noslēgusi Tampabejas "Lightning", kuras rezervē mačā pret Vašingtonas "Capitals" palika Kristers Gudļevskis. "Lightning" uzvarēja pēcspēles metienos ar 1:0 un nodrošināja mājas spēļu priekšrocības pirmajā kārtā.
11.apr 2014
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt tika aizvadītas 11 spēles. Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres" izbraukumā ar 1:2 piekāpās Ņujorkas "Rangers", savukārt Tampabejas "Lightning" ar Kristeru Gudļevski rezervē ar 4:2 pārspēja Filadelfijas "Flyers".
28.mar 2014
Devīto zaudējumu pēdējo desmit spēļu laikā piedzīvojis Nacionālās hokeja līgas klubs Bufalo "Sabres", kas izbraukumā pirmajā trešdaļā ielaida četrus vārtus un ar 1:6 piekāpās Nešvilas "Predators" priekšā. Komandas pieredzējušākais spēlētājs Henriks Talinders atvainojās par parādīto sniegumu, piebilstot, ka tas bija nepieņemamā līmenī.
14.mar 2014
Nacionālās hokeja līgas klubs Bufalo „Sabres” ar 2:4 piekāpies Karolīnas „Hurricanes”. Čehu vārtsargs Mihals Neuvirts atvairīja 51 no 54 pretinieku metieniem (karjeras rekords), un vēl 52. minūtē „Sabres” bija vadībā, taču mača beigās tomēr samierinājās ar ceturto zaudējumu pēc kārtas.
11.mar 2014
Nacionālās hokeja līgas spēle starp Dalasas „Stars” un Kolumbusas „Blue Jackets” tikusi apturēta pirmajā periodā, kad uz rezervistu soliņa saļima „Stars” spēlētājs Ričs Peverlijs.
10.mar 2014
NHL kluba Bufalo „Sabres” treneris Teds Nolans paziņojis, ka latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons nevarēs piedalīties komandas spēlēs vismaz nedēļu.
7.mar 2014
Nacionālās hokeja līgas spēlē pret Tampabejas „Lightning” savainojumu guvis latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kuram, visticamāk, būs jāizlaiž arī nākamā spēle. Tas gan netraucēja „Sabres” vienībai svinēt uzvaru ar 3:1.
4.mar 2014
Zemgus Girgensona pārstāvētais NHL klubs Bufalo „Sabres” piedzīvojis pirmo zaudējumu pēc olimpiādes pārtraukuma, ar 2:3 piekāpjoties Dalasas „Stars”.
3.mar 2014
Nacionālajā hokeja līgā Tampabejas „Lightning” kluba sastāvā mačam pret Kolorādo „Avalanche” bija pieteikts latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, tiesa, savu debiju viņš nepiedzīvoja, paliekot rezervē. „Lightning” tikmēr piedzīvoja zaudējumu ar 3:6.
27.feb 2014
Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis kopā ar Nacionālās hokeja līgas komandu Tampabejas "Lightning" dosies izbraukumā uz Nešvilu, savā Twitter profilā vēsta "Tampa Bay Times" hokeja apskatnieks Deimians Kristodero.
27.feb 2014
Nacionālajā hokeja līgā savu otro uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Bufalo „Sabres”, kura papildlaikā ar 5:4 pieveica Bostonas „Bruins”.
26.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas pirmajā spēlē Bufalo „Sabres” ar divu aizsarga Kristiana Ērhofa vārtu guvumu un divu vārtsarga Raiena Millera rezultatīvo piespēļu palīdzību ar 3:2 pieveica Karolīnas „Hurricanes”.
24.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas kluba Tampabejas „Lightning” vārtsargu treneris Francs Žans vietējam laikrakstam "Times" norādījis, ka, lai cik lielisks nebūtu bijis Gudļevska sniegums Latvijas izlasē, viņam tomēr vēl jāaizvada daudz spēļu, lai sagatavotos NHL līmenim.
9.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas ietvaros šonakt tika aizvadītas 10 spēles. Vienā no tām mača pieteikumā tika iekļauts Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis, tomēr līdz debijai NHL vēl netika – Tampabejas "Lightning" vārtus uzvarā pār Detroitas "Red Wings" sargāja Bens Bišops.
8.feb 2014
Latvijas olimpiskās izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis saņēmis izsaukumu no Nacionālās hokeja līgas kluba Tampabejas „Lightning”. Pirms došanās uz Soču olimpiskajām spēlēm „Lightning” gan paredzēta vēl tikai viena spēle.
7.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas komandas Bufalo „Sabres” piedzīvojusi zaudējumu arī savā pēdējā spēlē pirms regulārās sezonas pārtraukuma, ar 2:3 piekāpjoties Otavas ”Senators”. Izšķirošie vārti tika ielaisti 23 sekundes pirms pamatlaika beigām.
6.feb 2014
Latvijas olimpiskās izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis Amerikas hokeja līgā palīdzējis Sirakjūzas „Crunch” izcīnīt uzvaru ar 4:1 pār Bufalo „Sabres” fārmklubu Ročestras „Americans”. Gudļevska sniegums novērtēts ar trešās mača zvaigznes godu.
6.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas klubs Bufalo „Sabres” pēdējā mājas spēlē pirms olimpiādes cietis zaudējumu Austrumu konferences līdervienībai Pitsburgas „Penguins” ar 1:5. Zemgus Girgensons punktus neguva un maču noslēdza a negatīvu lietderības koeficentu -2.
4.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas spēlē starp divām pēdējo vietu īpašniecēm uzvaru ar 3:2 izcīnīja Edmontonas „Oilers”, tiesa, trešajā periodā netika apšaubāmu iemeslu dēļ netika ieskaitīts „Sabres” vārtu guvums. Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.
1.feb 2014
Nacionālās hokeja līgas klubs Tampabejas „Lightning” pēc ģenerālmenedžera Stīva Aizermana lēmuma komandas pamatvārtsargu savainojumu dēļ no fārmkluba Sirakjūzas „Crunch” izsaucis divus vārtsargus – Sedriku Dežardēnu un latvieti Kristeru Gudļevski.