Grupas “Bermudu Divstūris” otrais studijas albums – viņu debija “Ballējam neguļam” nāca klajā pirms četriem gadiem. Brālēni Biceps un Triceps ar savu deju mūzikas produktu atkal trāpījuši desmitniekā, jo šis albums iet “uz urrā”.
Pat neticas, ka iepriekšējais Kristīnas Agileras studijas albums “Lotus” tika izdots pirms astoņiem tāliem gadiem – viņa taču visu laiku bijusi tepat, par viņu visu laiku kaut kas lasīts!
Grupas līdere Agnese Rakovska saka: ''Dziesma ir par savas pasaules veidošanu un ticību savai vīzijai - tik bieži dzirdam ieteikumus un pamācības, kā labāk vajadzētu, bet galu galā katram pašam jāzina, kāds lēmums ir jāpieņem. Tas prasa drosmi un ne vienmēr ir viegli. Savā dzīvē tik bieži esmu dzirdējusi, ka jānomierinās, ka šī ideja jāmet malā, vai tērps pārāk traks... Mans ieteikums ir iet savu ceļu, brist savu purvu vai būvēt pašam savu lidlauku - jo viss ir paša rokās. Un nav gari jāsēž un jādomā - kā būtu, ja būtu..."
eraugot mūzikas veikalā jaunu “Gorillaz” ripuli, gribējās izsaukties – atkal?! Jā, atkal, lai gan iepriekšējais šīs virtuālās animētās popgrupas albums “Humanz” klajā nāca relatīvi nesen, pagājušā gada aprīlī.
Grupa MUSIQQ, laiž klajā jaunu dziesmu – ''Tikai Uz Tevi'', kas ļaus ballītēm skanēt ilgāk un paildzināt vasaru. Marats un Emīls atzīmē: ''Zelts var būt dažāds – zelta rudens, dārgmetāls vai pat kāds īpašs cilvēks. Un tieši par šādu cilvēku ir šī dziesma.''
Jāatzīmē, ka MUSIQQ šobrīd aktīvi darbojas pie jauna studijas albuma, kurš dienas gaismu ieraudzīs nākamajā gadā, atzīmējot grupas desmit gadu jubileju.
Skolotājs Jundži Koyama pierādījis, ka par mūzikas instrumentiem var pārvērst ļoti daudzas mūsu ikdienā sastopamās lietas. Izrādās, mūzikas instrumentu var radīt pat no dārzeņiem un augļiem.
"Kaut gan Dziesmu un deju svētki jau beidzās, es joprojām domāju par tiem, un klausos latviešu tautasdziesmas! Tāpēc šoreiz es nolēmu izpildīt tautasdziesmu ‘Tumša nakte, zaļa zāle’. Ļoti ceru, ka jums patiks mans izpildījums!" raksta Masaki Nakagava
Mūziķa Ulda Marhileviča organizētajā festivālā ''Zaļais stars'' šogad izcēlies skandāls - uz skatuves nav laista Olgas Rajeckas grupa ''Turaidas Roze''.
Nra.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 28. jūlijā no plkst. 14.00 baudīt TĪRKULTŪRA 36 stundu dzīvās skaņas instalācijas “Negaidītie avoti”/”Unexpected Sources” otrās dienas priekšnesumus tiešraidē no Cēsu Mākslas festivāla.
Nra.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šovakar, 27. jūlijā no plkst. 20.00 baudīt īpaša notikuma – TĪRKULTŪRA 36 stundu dzīvās skaņas instalācijas “Negaidītie avoti”/”Unexpected Sources” – atklāšanu tiešraidē no Cēsu Mākslas festivāla.
26. jūlijā Vecrīgā notika jubilejas World Jazz Festival atklāšana. Džeza mūzikas festivāls sākas ar bezmaksas koncertu Reformācijas laukumā pretī Pētera baznīcai.
Šodien Vecrīgā notiks jubilejas World Jazz Festival atklāšana. Džeza mūzikas festivāls sāksies ar bezmaksas koncertu Reformācijas laukumā pretī Pētera baznīcai.
Marijai Naumovai šis ir jubilejas gads, ko māksliniece vēlas atzīmēt ar sev tuvu, bet plašākai sabiedrībai neizskanējušu solo programmu "Līdz gaišām asarām", kas atklāj romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā, līdz ar to izmaiņām to skanējumā.
Vakar, 24. jūlijā, Dzintaru koncertzālē ar krāšņu koncertu "Dzimuši Latvijā" un prominentas publikas piedalīšanos tika atklāts 4. Jūrmalas Festivāls! Latvijas valsts simtgadei veltītajā koncertā uzstājās izcili Latvijā dzimuši mūziķiem, kuri ieguvuši plašu starptautisku atzinību – operdziedātāja Kristīne Opolais, akordeoniste Ksenija Sidorova un vijolniece Vineta Sareika, kuri uzstājās kopā ar jaunajiem mūziķiem – vijolnieku Daniilu Bulajevu, baritonu Kalvi Kalniņu un ģitāristu Miku Akotu. Viņiem uz Dzintaru koncertzāles skatuves pievienojās unikālais Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris, kura sastāvā muzicēja labākie Latvijas jaunie mūziķi. Koncerta diriģents bija starptautiski atzītais Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis.