Rīgas apgabaltiesa mīkstinājusi piespriesto cietumsodu Maksimam Koptelovam, kurš apsūdzēts par aicinājumu parakstīties, lai Latvija tiktu pievienota Krievijai.
Mūsu galvaspilsētas kluba "VEF Rīga" ārzemju basketbolisti Alekss Peress (Meksika), Kens Brauns (ASV) un Pols Kārters (ASV) atbild uz jautājumiem, kas saistīti ar Latviju.
Latvija lietā par Norvēģijā arestēto Latvijas zvejas kuģi "Senator" vērsīsies tiesā ar prasību pret Eiropas Komisiju (EK), otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem stāstīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) uzaicinājis apmeklēt Rīgu un piedalīties kādā no Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem 56 pilsētu vadītājus, tostarp Maskavas un Sanktpēterburgas mērus, apstiprināja mēra preses sekretāre Laila Ivāna.
Latvijas un Norvēģijas ciešās divpusējās attiecības veido labu pamatu, lai risinātu arī sarežģītus jautājumus, Norvēģijas kroņprinča Hokona, kroņprinceses Metes Māritas un Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un viņa kundzes Ivetas Vējones kopīgajā preses konferencē sacīja Valsts prezidents.
Krievijas biznesa laikraksts ''Vzgļad'' veikuši Latvijas panākumu 15 gados, kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, analīzi. Rezultāti, viņuprāt, neesot iepriecinoši.
Oskars P. sociālajā tīklā Facebook dalījies ar pārdomām par Latvijas iedzīvotāju skaitu, kam jāuztur valsts ceļu tīkls. Vai maz mēs to varam atļauties?
Latvijas institūts un biedrība "VSK Noskrien" aicina ikvienu 5. maijā piedalīties Latvijas atpazīstamības pasaulē kampaņā, izejot vai izskrienot Latvijas kontūru pilsētā, kurā atrodaties. Tā kā 5. maijs ir brīvdiena, tad tā ir lieliska iespēja mūsu kopienām pasaulē sanākt kopā un arī nosvinēt 4. maiju - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu -, klāt baltu galdautu un pēc veselīga skrējiena dalīties ar iespaidiem.
Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) uzskata, ka ASV, Francijas un Lielbritānijas veiktie raķešu triecieni Sīrijas militārai infrastruktūrai ir atbilstoša rīcība, lai nepieļautu turpmāku ķīmisko ieroču izmantošanu pret Sīrijas civiliedzīvotājiem, - teikts ĀM paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.
Ik pa laikam Latvijas iedzīvotāji dalās stāstos, ka, esot ārzemēs, veikalos pamana, cik krasi atšķirīgas ir preču cenas salīdzinājumā ar Latviju. Te būs vēl viens piemērs.
Pēc dzimušo bērnu skaita uz vienu sievieti Latvija ir pirmrindniece Eiropā, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja demogrāfs, Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) pārstāvniecības Latvija vadītājs Ilmārs Mežs.
Vecāka gada gājuma krievvalodīgā auditorija vairāk patērē Krievijas televīzijas kanālus, savukārt jaunieši - internetu un Latvijas tradicionālos medijus, liecina Nacionālo elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomes (NEPLP) diskusijā "Runāt. Uzrunāt. Saprast." prezentēto pētījumu rezultāti.
atvijas un Baltijas sabiedrības attieksme pret Krievijas propagandu pēdējos gados ir kļuvusi kritiskāka, ir pieaugusi iedzīvotāju prasme atpazīt Krievijas tradicionāli izmantotos propagandas kanālus un vēstījumus, secināts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) 2017.gada darbības pārskatā.
Kremlis arī turpmāk izmantos līdz šim piekopto ietekmes operāciju modeli, taču, pieaugot rietumvalstu spējai atpazīt un pretoties Kremļa īstenotajām ietekmes operācijām, Krievija varētu meklēt jaunas taktikas, secināts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) 2017.gada darbības pārskatā.
Ukrainas valsts dzelzceļa kompānija "Ukrzaļizņicija" drīzumā gatavojas sākt pasažieru vilcienu satiksmi maršrutā Kijeva-Minska-Viļņa-Rīga, paziņojis Ukrainas infrastruktūras ministra vietnieks Jurijs Lavreņuks.
Latvijas drošības politika, aizsardzības spējas un militārā joma ir viena no galvenajām Krievijas izlūkošanas prioritātēm, veicot pretizlūkošanas darbu pret vairāku ārvalstu specdienestiem, secināts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) 2017.gada darbības pārskatā.
Ukraiņu speciālistam Romānam Grigorčukam pērn bijušas nekonkrētas sarunas saistībā ar Latvijas futbola izlasi, bet šobrīd viņš par šādu iespēju nedomā, portālam Sportacentrs.com pastāstīja Azerbaidžānā strādājošais speciālists.