Latvijā notiek ceļu remontdarbi; ir pat posmi ar 13 luksoforiem
 
©Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Valsts autoceļu tīklā ir atsākušies remontdarbi un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kas ieviesti būvdarbu laikā. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājas lapā www.lvceli.lv.

Pierīgā lielākie satiksmes ierobežojumi ir Mārupē, kur autobraucējiem jārēķinās ar papildu braukšanas laiku, jo notiek Daugavas ielas (autoceļš P132) pārbūves darbi. Tur ir ieviesti ātruma ierobežojumi un divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Vieni no lielākajiem remontdarbiem ir uz autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri (P32) pa ceļam no Madlienas līdz Skrīveriem (47,20.-71,27. km), kur ir trīspadsmit luksoforu posmu un to izbraukšana prasa vairāk nekā stundu.

Braucot no Rīgas uz Rēzekni vai otrādi, jārēķinās, ka uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne (A12) posmā no Varakļāniem līdz Viļāniem ir remonts un pieci pagaidu luksoforu posmi.

Braucot no Rīgas uz Daugavpili un otrādi, jārēķinās, ka ceļa remontdarbi notiek vairākos posmos uz Daugavpils šosejas (A6) un uz tilta pie Daugavpils:

  • posmā no Klidziņas līdz Zemkopības institūtam Skrīveros ir viens ar luksoforu regulēts posms;
  • remontdarbi notiek arī uz tilta pār Aivieksti, un satiksme virzienā uz Daugavpili notiek pār tiltu, bet no Daugavpils puses tiek novirzīta pa apbraucamo ceļu caur Glāzniekiem.

Vieni no lielākajiem remontdarbiem ir uz autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri (P32) pa ceļam no Madlienas līdz Skrīveriem (47,20.-71,27. km), kur ir trīspadsmit luksoforu posmu un to izbraukšana prasa vairāk nekā stundu.

Citi satiksmes ierobežojumi:

Vidzemē

  • Ainažu šosejas (A1) posmā no Duntes līdz Svētciemam (48,10. līdz 81,28). km tiek veikti seguma atjaunošanas darbi un vienā posmā satiksme tiek organizēta ar luksoforiem;
  • uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30) posmā no Cēsīm līdz Ģūģeriem (2,14.-8,02. km) divos posmos satiksmi organizē ar luksoforiem, tos var izbraukt 20 minūtēs;
  • uz a/c Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no pagrieziena uz Kaipiem līdz Gulbenei (71,5.-90,40. km) ir seši luksoforu posmi, tos var izbraukt 50 minūtēs.
 
Turpinājumu lasi nākošajā lapā