Lietojot sociālos tīklus, daudzi nereti piemirst, ka virtuālās komunikācijas formas ir ekvivalentas sadzīves saziņai. Internetā nepieciešama tāda pati piesardzība kā tirgus laukumā.
Reaģējot uz kādas pusaudzes pašnāvību, Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons aicinājis interneta lietotājus boikotēt tīmekļa vietnes, kurās ļaudis tiek pakļauti pazemojumiem.
Interneta parādība Harlem Shake ietver improvizētas dejas atdarināšanu dažādos izpildījumos – portālā YouTube ir iespējams atrast neskaitāmu daudzumu dažādu versiju.
Augstākais uzticības līmenis mediju nozarē Latvijā ir internetam kā medijam kopumā, iegūstot 4,7 punktus no maksimālajiem septiņiem, savukārt viszemākais - komerciālajai televīzijai - 3,9, liecina pētījumu kompānijas "GfK" un LETA biznesa portāla "Nozare.lv" pētījums.
Elektronisko sakaru pakalpojumu nozare – internets, tālrunis un televīzija – uzrāda vienu no straujākajiem tirgus snieguma rādītāju pieaugumiem Eiropas Savienībā, liecina Eiropas Komisijas 8. patērētāju tirgus pētījuma rezultāti. Latvijā šajā pētījumā starp 27 ES valstīm ierindojas 13. vietā.
Baumu, provokāciju, apzinātas dezinformācijas un krāpšanu skaits arī turpmāk augs atbilstoši sociālo tīklu popularitātei, secinājusi Valsts policija (VP).
Latvijā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) Eiropas Komisijas (EK) koordinēto interneta "Slaucīšanas" dienu laikā veica desmit interneta mājaslapu, kas tirgo digitālās grāmatas, spēles un mūziku, pārbaudi, un pārkāpumi tika konstatēti visās mājaslapās.
Lietuvai un Latvijai jāsadarbojas kopīgas informācijas un jaunrades telpas veidošanā, jāattīsta ciešāka sadarbība izglītības jomā, jāveido plašāki kontakti jauniešu organizāciju starpā - šādi mērķi izvirzīti Latvijas un Lietuvas foruma 5.kongresa rezolūcijā, kas aizvadītajā nedēļas nogalē pieņemta Viļņā, aģentūru LETA informēja kongresa rīkotāji.
Pagājušā gada beigās uz vienu publisko interneta pieejas punktu Latvijā bija 2569 cilvēki, liecina informācija pārskatā par reģionu attīstību Latvijā 2011.gadā.Starp pašvaldībām šie skaitļi pērn bija ļoti krasi atšķirīgi, piemēram, Rugājos uz vienu publiskās pieejas interneta punktu bija 290 cilvēki, bet Rīgā - gandrīz 22 000.
Īrijas bērnu un jaunatnes lietu ministre Frānsisa Ficdžeralda organizē vēršanos pie vairākām Latvijas amatpersonām un varasiestādēm, lai prasītu uzlabot drošību interneta vietnēs.
Šī gada deviņos mēnešos, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, par 31% pieaudzis saņemto sūdzību skaits par pārrobežu pirkumiem internetā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāve Ilze Žunde.
Latvijas iedzīvotāji, atrodoties ārzemēs, savus tālruņus izmanto ne tikai zvanīšanai un īsziņu sūtīšanai, bet arī interneta pārlūkošanai. Eiropas Komisija (EK) apņēmusies panākt, lai divu gadu laikā interneta viesabonēšanas tarifs samazinātos par 90% salīdzinājumā ar to maksu, kuru par datu pārraidi ārzemēs līdz šim prasīja vairums mobilo sakaru operatoru Eiropas Savienībā.
Mājas lapu īpašniekiem un uzņēmējiem ir jāmaina līdzšinējais skatījums uz interneta mārketingu. To lielā mērā nosaka ne tikai sociālie tīkli un mediji, bet aizvien augošais pieprasījums pēc interneta vietnēm, kuras būtu draudzīgas jaunās paaudzes mobilajiem tālruņiem.
Otrdien, šā gada 24.aprīlī, valdība nolēma pašvaldībām piešķirt valsts budžeta finansējumu – kopumā 316 975 latu apmērā, lai arī šogad tās spētu nodrošināt iedzīvotājus ar bezmaksas interneta un datora lietošanas pakalpojumiem pašvaldību publiskajās bibliotēkās.
Salīdzināšanas portāla Gudriem.lv veiktajā aptaujā noskaidrojies, ka 67,9% aptaujas dalībnieku preces internetā izvēlas, vadoties pēc zemākās cenas principa. Turklāt 10,4% aptaujāto atzīst, ka internetā nekad nav iepirkušies.