gulēšana

27.feb 2021
Aptuveni katru desmito (14%) cilvēku pēdējā gada laikā nomocījušas krākšanas problēmas miegā, liecina jaunākais "Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss" pētījums. Miega medicīnas speciālisti norāda, ka krākšana nav nevainīga parādība miegā, gluži pretēji - atstājot to bez vērības, var iedzīvoties arī nopietnās saslimšanās.
24.jan 2021
Pētnieki ir atklājuši, kādas problēmas var izraisīt gulēšana uz vēdera, raksta "health.comments.ua".
27.jan 2020
Vakaram jābūt mierīgākajai dienas daļai, taču daudziem vecākiem tas ir pats darbīgākais brīdis, jo jāsagatavo bērns gulētiešanai. Kā panākt, lai maza bērna iemidzināšana nerada vecākiem liekas galvassāpes un neizvēršas par jampadraci, padomos dalās psiholoģe Iveta Aunīte.
12.dec 2019
Nakts vidus, neizgulējušies vecāki un raudošs zīdainis. Situācija, kuru pieredzējuši teju visi vecāki. Vai šādā situācijā ņemt mazuli sev blakus vecāku gultā uz nakti vai nē? Vai ir kādi riski, kuri būtu jāapzinās, naktī guļot ar bērnu kopā vienā gultā?
29.mai 2019
Gulēt dienas vidū ir mazu bērnu un vecu cilvēku privilēģija? Bet snaudiens reizēm uzmācas neaicināts arī citiem. Biežāk ar uzmācīgu miegu nākas kauties tiem, kuri veic sēdošu darbu, savukārt fiziskas aktivitātes laikā cilvēks, ja vien nav neizsakāmi pārguris, no miegainības ir pasargāts. Tradicionālie līdzekļi miega aizgaiņāšanai ir kafija, kāds saldums, sejas noskalošana aukstā ūdenī, piecelšanās un izstaipīšanās, vēl labāk – iziešana svaigā gaisā. Taču pastāv vēl viens risinājums: vienkārši uz īsu brīdi nosnausties, ja ir tāda iespēja. Daudzos gadījumos tā nāk par labu gan veselībai, gan darba kvalitātei.
27.feb 2019
Dzīves ritmam kļūstot arvien drudžainākam, cilvēki cenšas ietaupīt laiku uz miega rēķina un gulēšanu uzlūko pat par lieku greznību. Arvien vairāk kļūst to, kuri apzināti plāno sev īsāku naktsmieru, mēģinot patvaļīgi regulēt lietas, kas ir dabas kompetencē.
31.aug 2018
Aptuveni 200 cilvēki palikuši nakšņot IKEA Anglijas grāfistē Eseksā lielas avārijas dēļ, kas notika uz šosejas.
22.okt 2015
Lai gan video sociālajā tīkla youtube ievietots jau teju pirms viena gada, tomēr īpašu popularitāti citos sociālajos tīklos tas iemantojis tieši tagad. Proti, video ir par to, kā kāds saimnieks modina un mudina savu sunīti doties pastaigā, bet dzīvnieciņš izdveš tādu skaņu gluži kā sakot vārdu "nē".
18.dec 2014
Patīk doties gulēt, kad jau sāk aust saule, vai tieši pretēji - varbūt priekšroku dod laicīgam nakts mieram? Cilvēkus jau labu laiku ierasts iedalīt "pūcēs" un "cīruļos" pēc viņu gulēšanas pardumiem, tomēr, kurš miega režīms tad ir labāks no veselības viedokļa un kam ir kādas priekšrocības, vēlajiem gulēt gājējiem vai agro rītu cilvēkiem?