Aizdevumu izsniegšanas pieauguma temps privātajam sektoram eirozonā šā gada martā nedaudz palēninājies, trešdien paziņoja ECB.
Eiropas Centrālā banka (ECB) šodien nesagādāja vilšanos un pat pārspēja tirgus gaidas, vērtē "Swedbank" ekonomiste Lija Strašuna.
10.mar 2016
Eiropas Centrālā banka (ECB) ceturtdien pieņēma lēmumu samazināt bāzes procentu likmi un palielināt obligāciju pirkšanas programmas apjomu, tādējādi cenšoties veicināt eirozonas gausās ekonomikas izaugsmi un paaugstināt bīstami zemo inflāciju.
20.sep 2015
Bronzas godalgas Eiropas čempionātā basketbolā izcīnījusi Francijas izlase, kas cīņā par trešo vietu tikās ar Serbijas valstsvienību. Francūži ar ātru un atlētisku spēli uzveica serbus ar rezultātu 81:68.
20.sep 2015
Eiropas čempionāta finālturnīra pēdējā dienā Francijas pilsētā Lillē tiks aizvadītas spēles par medaļām - plkst. 15.00 bronzas mačā tiksies mājinieki Francijas basketbolisti un Serbijas izlase, bet plkst. 20.00 finālspēlē laukumā izies Spānijas un Lietuvas valstsvienības.
18.sep 2015
Francijas pilsētā Lillē tiks noskaidrota Eiropas basketbola čempionāta otrā fināliste. Vakar vietu finālā izcīnīja Spānija, kas pagarinājumā apspēlēja mājinieci Franciju (80:75), savukārt šovakar otru ceļazīmi uz finālu savā starpā sadalīs Lietuva un Serbija. Mača sākums paredzēts plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.
17.sep 2015
Latvijas valstsvienība Eiropas basketbola čempionātā Lillē “mazajā pusfinālā” par 5.-8.vietu zaudēja Grieķijas komandai – 90:97 (24:17, 44:37, 61:60) – un piektdien plkst.19:30 cīnīsies par 7.vietu un pēdējo ceļazīmi uz olimpisko kvalifikācijas turnīru. Latviešu pretinieki būs “mazā pusfināla” spēles Itālija – Čehija zaudētāji.
17.sep 2015
Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns pēc šodien piedzīvotā zaudējuma pret Grieķijas izlasi.
17.sep 2015
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 17. septembrī, pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā veica 24:0 izrāvienu, taču pēdējās 16 minūtēs neveiksmīgi nospēlēja aizsardzība un zaudēja Grieķijai ar rezultātu 90:97. Piektdien Latviju gaida cīņa par septīto vietu un ceļazīmi uz Rio kvalifikāciju, sacenšoties pret Čehijas un Itālijas spēles zaudētājiem.
15.sep 2015
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība otrdien, 15. septembrī, 22 076 skatītāju klātbūtnē 17 minūtes bija vadībā pret pašreizējiem Eiropas čempioniem, taču otrajā puslaikā zaudēja metienu precizitāti un zaudēja Francijai ar rezultātu 70:84. Nākamajā cīņā 17. septembrī plkst. 17:00 Latvija un Grieķija sacentīsies mazajā pusfinālā par piekto vietu.
14.sep 2015
Horvātijas basketbola izlases galvenais treneris Velimirs Perasovičs pēc izstāšanās no Eiropas basketbola čempionāta paziņoja, ka nepagarinās līgumu ar federāciju.
14.sep 2015
Iespējams, ka sestdien Latvijas izlase aizvadīja vienu no pēdējās desmitgades saturīgākajām spēlēm ar loģisku tās iznākumu – ar drošu uzvaru pār Slovēniju, kas garantēja iekļūšanu 2015. gada Eiropas čempionāta labāko astoņu komandu vidū un ceturtdaļfināla spēli ar mājinieci Franciju.
13.sep 2015
Vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā izcīnījusi Serbijas izlase, kas astotdaļfinālā mērojās spēkiem ar Somijas valstsvienību. Somi turējās līdzās saviem spēcīgajiem pretiniekiem trīs ceturtdaļas, bet Serbijas basketbolisti tomēr bija pārāki ar rezultātu 94:81.
13.sep 2015
Puslīdz pirmo pārsteigumu Eiropas čempionāta basketbolā izslēgšanas spēlēs sarūpējusi Čehijas valstsvienība, kas mērojās spēkiem ar Horvātijas izlasi. Čehi astotdaļfināla spēlē trīs ceturtdaļas nopietni dominēja pret nevarīgajiem horvātiem, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 80:59 un iekļūstot ceturtdaļfinālā.
11.sep 2015
Latvijas izlases basketbolists Kristaps Janičenoks pēc Eiropas čempionāta finālturnīrā izcīnītās uzvaras pār Igauniju (75:64), kas ļāva iekļūt astotdaļfinālā, sarunā arSportacentrs.com izteicās, ka mača sākumā spēlētāji varbūt bija pārāk uzvilkušies, taču ārēji centās parādīt mieru.
10.sep 2015
atvijas vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 10. septembrī, uzvarēja Igauniju ar rezultātu 75:64 un izcīnīja pēdējo no četrām ceļazīmēm uz Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēm Lillē. Jānis Strēlnieks un Dairis Bertāns trešajā ceturtdaļā divatā sameta 14 punktus, palīdzot komandai atspēlēt 16 punktu starpību. Ja lietuvieši pārspēs čehus, Latvijas komanda D grupā finišēs otrajā vietā, savukārt Čehijas panākuma gadījumā būs spiesta samierināties ar trešo vietu.
10.sep 2015
Serbijas basketbola izlase ar 101:82 šodien sagrāva Itāliju, gūstot piekto uzvaru Eiropas čempionāta B grupā, kurā nodrošināja pirmo vietu. Itālijai savukārt vēl jāgaida vakara spēles, lai uzzinātu, vai tā paliks otrā vai trešā.
9.sep 2015
Eiropas basketbola čempionātā arī A, B un C grupās aizvadītas dienas otrās spēles. Ļoti interesantajā B grupā Itālija un Vācija nonāca līdz pagarinājumam, kurā izskaņā Itālija veica 7:0 izrāvienu un izcīnīja uzvaru ar 89:82. Citās grupās uzvaras.
9.sep 2015
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība trešdien, 9. septembrī, zaudēja Ukrainai ar rezultātu 74:75. Lai iekļūtu starp 16 spēcīgākajām Eiropas komandām, ceturtdien plkst. 18:30 jāapspēlē Igaunija, kurai šovakar vēl priekšā cīņa ar Lietuvu.
9.sep 2015
Eiropas basketbola grandiem bagātajā B grupā čempionātu nevainojami turpina Serbijas izlase, kas dienas agrajā spēlē bez variantiem atstāja Turcijas basketbolistus - 92:71. Citās grupās pie uzvarām tika Grieķija un Somija.