Daiga Mieriņa

10.jūl
No NATO samita mēs sagaidām sabiedroto apņēmību un vienotību pret Krievijas agresiju. To, ASV galvaspilsētā Vašingtonā uzrunājot NATO dalībvalstu parlamentu spīkerus, pauda Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa, informē Saeimas Preses dienests.
8.jūl
Saeimas priekšsēdētājas Daigas Mieriņas liktenī ir kāds traģisks nospiedums – sāpīgs notikums, kas mainīja sievietes dzīvi un rūdīja viņas raksturu, vēsta žurnāls "Ieva".
20.jun
Par Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātiem, par “Rail Baltica” nejēdzībām, par politisko atbildību un citām aktualitātēm nra.lv saruna ar Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu (ZZS).
11.jun
Eiropas kopējās ārējās drošības stiprināšana ir viens no būtiskākajiem uzdevumiem, un tam ir jāatvēl arī atbilstoši līdzekļi, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS) Polijas pilsētā Bjalistokā, tiekoties ar pārējo Baltijas valstu, Polijas un Ukrainas parlamentu priekšsēdētājiem.
20.mai
Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS) saskata iespēju paplašināt ekonomisko sadarbību ar Azerbaidžānu.
15.mai
Atbildīgo amatpersonu paustais liecina, ka pašlaik nav juridiskā pamatojuma Rēzeknes domes atlaišanai, aģentūrai LETA sacīja Saeimas priekšsēdētāja, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) politiķe Daiga Mieriņa.
9.mai
Ir jānoliek malā emocijas un jāparūpējas par Rēzeknes domes atlaišanas tiesiskumu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" akcentēja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).
4.mai
Par stabilu Latvijas izaugsmi nav nekādu šaubu, sestdien Saeimas svinīgajā sēdē, kas sasaukta par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, pauda Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).
1.mai
Šonedēļ atzīmējam divas valstiski nozīmīgas svētku dienas: šogad 1. maijā būs Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas 102. gadadiena, bet 4. maijs ir Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena. Par šo datumu nozīmi, par valstiskumu, darbu Saeimā un valsts izaicinājumiem TV intervija “Nra.lv sarunas” ar Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu.
22.apr
Saeimas priekšsēdētājas Daigas Mieriņas (ZZS) parādsaistības pērn samazinājušās līdz 35 000 eiro, liecina valsts amatpersonas iesniegtā deklarācija par 2023.gadu.
7.apr
Gan Nacionālā apvienība, gan Iekšlietu ministrija sagatavojusi likuma grozījumus, ka valsts valodas zināšanas būs jāapliecina arī pieciem tūkstošiem šeit dzīvojošo Krievijas pilsoņu, kurus iepriekšējais regulējums neskāra, šovakar vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
2.apr
Ņemot vērā politisko un juridisko situāciju, Krišjāņa Kariņa (JV) lēmums atkāpties no ārlietu ministra amata ir saprotams, otrdien pēc tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu (ZZS) žurnālistiem uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
28.mar
Pēc pusgada Saeimas priekšsēdētājas amatā Daiga Mieriņa (ZZS) lielāko savu ieguldījumu saskata birokrātijas mazināšanā, atbalsta veicināšanā Ukrainai un pilsoniskās sabiedrības iesaistē valsts pārvaldē.
20.mar
"Sabiedrībā pieaug spriedze, ko rada neziņa par nākotni, par iespējamo rīcību apdraudējuma gadījumā. Politiķiem, atbildīgajiem ministriem un nozares speciālistiem ir jādara viss iespējamais, lai civilā aizsardzība kļūtu par mūsu kopīgo prioritāti. Informatīvais un skaidrojošais darbs ir mazākais, ko varam darīt šajā jomā," uzsver Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa.
19.mar
Eiropas mērogā jāstrādā pie militārās industrijas attīstības, lai spētu atbalstīt gan Ukrainu, gan arī savas vajadzības, šodien sarunā ar Vācijas vēstnieku Latvijā Kristianu Heltu akcentēja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).
27.feb
Mieriņa šodien tikšanās laikā parlamentā ar Spānijas vēstnieku Latvijā Manuelu Alhamu Orenesu pārrunāja Krievijas izvērsto agresīvo karadarbību Ukrainā, kā arī sabiedroto atbalsta stiprināšanu Ukrainai, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.
22.feb
Krievija neizbēgami piedzīvos stratēģisku sakāvi Ukrainā, ārkārtas sēdē pauda Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS), pieminot Krievijas pilna mēroga militārā iebrukuma Ukrainā otro gadadienu.
22.feb
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībai (LIZDA) un Izglītības un zinātnes ministrijai ir jātiek pie vienotas izpratnes par pedagogu streika prasību izpildi, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).
25.jan
Paralēli NATO stiprināšanai, Latvijas ārpolitikas prioritāte ir Ukrainas ātrākas uzvaras veicināšana un Krievijas agresijas iegrožošana, šodien ikgadējās ārlietu debatēs pauda Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).
23.jan
Nemainīga Latvijas prioritāte ir drošība un atbalsts Ukrainai, šodien Saeimas namā uzrunājot Latvijas diplomātisko misiju vadītājus, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).