Basketbols

15.apr 2012
Jaunās Sieviešu Basketbola līgas (JSBL) finālā "Ventspils" basketbolistes, atrodoties visu spēli iedzinēju lomā pret regulārā čempionāta uzvarētāju Rīgas Stradiņa universitāti, atrada spēkus pēdējā minūtē izvirzīties vadībā un izcīnīt uzvaru ar viena punkta pārsvaru - 60:59.
10.apr 2012
Pirmajā Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) pusfināla sērijas spēlē otrdien Latvijas čempionvienība Rīgas TTT savā laukumā ar rezultātu 95:33 sakāva "Liepājas Papīrs" komandu, sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.
5.apr 2012
Sestdien, 7.aprīlī, Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas mājas spēli aizvadīs "Liepājas Lauvas" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems "Latvijas Universitātes" komandu. Spēles sākums pulksten 16:00.
4.apr 2012
Vienam no „VEF Rīga” komandas līderiem Dairim Bertānam magnētiskajā rezonansē konstatēts labās kājas potītes divu saišu plīsums, kas nozīmē, ka šī sezona Dairim ir beigusies. Jau rīt tiks veikta operācija, vēsta VEF kluba izplatītā informācija.
2.apr 2012
Šovakar Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas ceturtdaļfināla spēlē "Ventspils" savā laukumā ar 63:73 piekāpās Viļņas "Lietuvos rytas", sērijā zaudējot ar 0-2.
31.mar 2012
Latvijas čempionei Rīgas VEF izdevies sasniegt Baltijas Basketbola līgas (BBL) pusfinālu. VEF ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā spēlē savās mājās ar 84:78 pieveica Armanda Šķēles pārstāvēto Tallinas "Kalev/Cramo" un sērijā uzvarēja ar 2-1.
31.mar 2012
Šodien plkst. 16.00 Arēnā Rīga izšķirošo spēli par iekļūšanu Baltijas Basketbola līgas (BBL) "Final Four" aizvadīs basketbola klubs "VEF Rīga", trešo reizi spēkojoties ar Armanda Šķēles pārstāvēto Tallinas "Kalev/Cramo".
29.mar 2012
Paredzēts izveidot profesionālo basketbola skolu “VEF Rīga”. Tās dibinātāji izvirzījuši mērķi „VEF skolā” koncentrēt katras vecumgrupas talantīgākos jauniešus, piesaistīt labākos, progresīvākos jaunatnes trenerus, izveidot atbilstošu infrastruktūru.
22.mar 2012
Šo piektdien un sestdien, 23.martā un 24.martā, tiks noskaidrotas visas četras labākās komandas, kuras kvalificēsies pusfināla cīņām Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Piektdien tiks aizvadīta viena spēle, bet sestdien gaidāmas trīs cīņas.
18.mar 2012
Šodien Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1.divīzijas spēlē pirmo uzvaru beidzot izcīnīja U-18 basketbolisti, kas pēdējā ceturtdaļā atspēlēja astoņu punktu deficītu un mača galotnē izrāva uzvaru pār "Turību" ar 61:60.
4.mar 2012
Basketbola klubs "VEF Rīga" (bilance 7-7, #4) svētdien, 4. martā, plkst. 14:00 VTB līgas izbraukuma spēlē Ukrainā zaudēja Kijevas "Budivelnik" (5-9, #8) ar rezultātu 89:99 (30:26, 22:16, 14:21, 23:36), sarežģījot izredzes noturēties labāko komandu četriniekā un kvalificēties "play-off" spēlēm. Lai turpinātu cīņu, vefiešiem pēdējās divās regulārās sezonas spēlēs jāuzvar Tallinas "Kalev/Cramo" un Kauņas "Žalgiri".
21.feb 2012
Basketbola klubs "VEF Rīga" otrdien, 21. februārī, Eiropas kausa “Last 16” kārtas izbraukuma spēlē uzvarēja Čehijas čempionus "ČEZ Nymburk" ar rezultātu 84:80.
13.feb 2012
Par aizvadītās nedēļas vērtīgāko spēlētāju Spānijas ACB līgā portāls eurobasket.com atzinis Malagas "Unicaja" saspēles vadītāju Kristapu Valteru. Latviešu basketbolists iekļauts arī līgas oficiālās mājaslapas labāko nedēļas spēlētāju pieciniekā.
11.feb 2012
Basketbola klubs “VEF Rīga” (bilance 7-6, #4) sestdien, 11. februārī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē uzvarēja Samaras komandu “Krasnije Kriļja” (5-7) ar rezultātu 67:59 (22:18, 16:16, 15:13, 14:12) , uzlabojot pozīcijas cīņā par iekļūšanu A grupas labāko komandu četriniekā.
9.feb 2012
18.februārī Daugavpilī pirmo reizi norisināsies Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēle, kurā sacentīsies LBL un Leģionāru izlases. Komandu sastāvi jau nosaukti, biļetes uz basketbola šovu no 10.februāra varēs iegādāties Daugavpils Olimpiskajā centrā.
20.jan 2012
Latvijas Basketbola līga sadarbībā ar Daugavpils Sporta pārvaldi 20.reizi rīko LBL Zvaigžņu spēli, kurā LBL komanda sacentīsies ar Leģionāru izlasi. Zvaigžņu spēles sākums 18.februārī plkst.15, reportāža būs skatāma LTV7.
19.jan 2012
Latvijas Basketbola savienības valde atbalstījusi Treneru padomes iniciatīvas jaunatnes izlašu dalībnieku pārslodzes riska samazināšanai, akceptējusi LBS budžeta projektu 2012.gadam, kā arī apstiprinājusi darba kārtību biedru sapulcei.
17.jan 2012
Šovakar FIBA Iziaicinājuma kausa izcīņas TOP16 "Ventspils" basketbolisti piedzīvoja otro zaudējumu I grupā, piekāpjoties "ZZ Laiden" ar 69:73. Vēl otrā puslaika sākumā ventspilniekiem bija 23 punktu pārsvars, ko diemžēl neizdevās nosargāt...
11.jan 2012
Basketbola kluba „VEF Rīga” vadība lauzusi līgumu ar amerikāņu aizsargu Markī Periju, vēstīts kluba oficiālajā interneta mājas lapa. Jau tuvākajā laikā klubs sola papildināt sastāvu ar kādu jaunu spēlētāju.
9.jan 2012
Basketbola klubs "VEF Rīga" (bilance 5-5, #3) pirmdien, 9. janvārī, spēlējot bez Kavaļauska un Perija, VTB Vienotās līgas A grupas izbraukuma spēlē Maskavā ar rezultātu 54:77 (14:19, 7:14, 19:27, 14:17) piekāpās Rima Kurtinaiša trenētajai Maskavas apgabala "Khimki" vienībai (9-1, #1).