Basketbols

8.aug 2013
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 8. augustā, pārbaudes spēlē Rīgā uzvarēja Krievijas izlasi ar rezultātu 72:52, izcīnot pārliecinošāko panākumu savstarpējo cīņu vēsturē. Piektdien plkst. 19:30 komandas tiksies atkārtoti.
8.aug 2013
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 8. augustā, plkst. 19:30 Rīgas arēnā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm pret 2007. gada Eiropas čempioni Krieviju. Tiešraide LTV7.
7.aug 2013
Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase trešdien, 7. augustā, Albenā uzvarēja Grieķiju ar rezultātu 56:55 un trešo reizi vēsturē iekļuva Eiropas spēcīgāko komandu astoņniekā.
7.aug 2013
Latvijas Basketbola savienība kopā ar Lietuvas un Igaunijas federācijām apsver pieteikties 2017.gada Eiropas čempionāta rīkošanai, laikrakstā "Sporta Avīze" apstiprināja Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps.
4.aug 2013
Latvijas izlase šovakar Slovēnijas pilsētā Celjē aizvadīja turnīra noslēdzošo kārtu un cīņā par otro vietu tikās ar Serbijas valstsvienību, kas būs viena no pretiniecēm arī Eiropas čempionāta finālturnīrā.
3.aug 2013
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība šovakar Ceļjē (Slovēnija) notiekošā "Skupina Laško" turnīra otrajā spēlē izcīnīja pirmo uzvaru ar rezultātu 66:61 apspēlējot Turcijas izlasi.
31.jūl 2013
Eiropas U18 čempionāta pusfinālisti Anžejs Pasečņiks, Kristaps Porziņģis un Ivars Žvīgurs uzaicināti piedalīties trešajā U18 basketbola talantu spēlē (FIBA Europe U18 All Star Game), kura 21. septembrī notiks Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā.
29.jūl 2013
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības aizsargs Jānis Blūms 2014. gada sezonā pārstāvēs trīskārtējo Kazahstānas čempionvienību "BC Astana", kuru trenē pazīstamais itāliešu speciālists Matteo Boničioli, pirmdien, 29. jūlijā, Sportacentrs.com apstiprināja spēlētājs.
29.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlases spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis un centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks svētdien, 28. jūlijā, tika iekļauti Eiropas čempionāta simboliskajā piecniekā.
28.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase svētdien, 28. jūlijā, bronzas spēlē zaudēja trīskārtējai Eiropas čempionei Spānijai ar rezultātu 56:57 un finišēja ceturtajā vietā.
27.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase sestdien, 27. jūlijā, zaudēja Horvātijas izlasei ar rezultātu 68:72 un ceturto reizi vēsturē spēlēs par Eiropas čempionāta bronzas medaļām. Latvijas pretinieki tiks noskaidroti Turcijas un Spānijas izlašu cīņā. Spēle par trešo vietu risināsies 28. jūlijā plkst. 18:30 Rīgas arēnā.
26.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase piektdien, 26. jūlijā, uzvarēja Lietuvas izlasi ar rezultātu 71:54 un pēc trīs gadu pārtraukuma iekļuva Eiropas čempionāta pusfinālā. Cīņa par vietu finālā notiks sestdien, 27. jūlijā, plkst. 18:30 pret Horvātiju.
25.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola valstsvienība piektdien, 26. jūlijā, Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Rīgas arēnā spēlēs pret Lietuvas junioriem. Spēles sākums plkst. 18:30. Uzvarētāji 27. jūlijā plkst. 18:30 pusfinālā tiksies ar Krievijas un Horvātijas cīņas veiksminiekiem.
24.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase trešdien, 24. jūlijā, uzvarēja Anglijas izlasi ar rezultātu 68:56 un otro gadu pēc kārtas iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.
24.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase trešdien, 24. jūlijā, plkst. 18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā izšķirošajā cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā spēlēs pret Anglijas junioriem. Tiešraide LTV7. Pārējās spēlēs Spānija plkst. 16:15 sacentīsies ar Turciju, savukārt Horvātijas un Itālijas spēle sāksies plkst. 20:45.
23.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase otrdien, 23. jūlijā, pēdējās divarpus minūtēs atļāva pretiniekiem veikt 3:11 izrāvienu un zaudēja Turcijas izlasei ar rezultātu 62:64.
23.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase otrdien, 23. jūlijā, plkst. 18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā spēlēs pret F grupas līderi Turciju. Tiešraide LTV7. Pārējās spēlēs Spānija plkst. 16:15 sacentīsies ar Horvātiju, savukārt Anglijas un Itālijas spēle sāksies plkst. 20:45.
22.jūl 2013
NBA spēlējošais Andris Biedriņš, tiekoties ar Latvijas Basketbola savienības un vīriešu valstsvienības vadītājiem, paziņojis, ka šogad tomēr nevarēs valstsvienības sastāvā piedalīties Eiropas čempionātā, kas 4.septembrī sāksies Slovēnijā.
22.jūl 2013
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase (bilance 3-1) pirmdien, 22. jūlijā, Liepājā pēc vāji aizvadīta pirmā puslaika uzvarēja Horvātijas izlasi ar rezultātu 72:65 un pakāpās uz otro vietu F grupā.
22.jūl 2013
Šodien, 22.jūlijā, plkst. 11:00 sporta laukumā parkā "Sarkanā Kvadrāta" turpināsies Rīgas Domes atbalstītā brīvā laika programma STARTS, kuras ietvaros līdz piektdienai, 26.jūlijam, visi jaunieši tiek aicināti piedalīties bezmaksas basketbola treniņos.