Basketbols

26.mai 2015
Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' aizvadīta Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas piektā spēlē starp ''Ventspils'' un Rīgas VEF komandām. Pavērsieniem ļoti bagātā spēlē galotnē mazliet meistarīgāka bija Nikolaja Mazura trenētā komanda - 75:63 un VEF nonākusi tikai vienas uzvaras attālumā no triumfa čempionātā. 28. maijā Arēnā ''Rīga'' galvaspilsētas komandai iespēja atgriezt trofeju Rīgā.
26.mai 2015
Šovakar Ventspils Olimpiskajā centrā pulksten 19:40 "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas piektajā spēlē "Ventspils" uzņems Rīgas VEF. Pēc četrām cīņām sērijā rezultāts ir neizšķirts (2-2) un viena no komandām šovakar nonāks uzvaras attālumā no čempiones titula.
19.mai 2015
Šovakar "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas otrajā cīņā Rīgas VEF savā laukumā Arēnā Rīga uzņems "Ventspils" vienību, ko pieveica pirmajā spēlē viesos, sērijā līdz četrām uzvarām panākot vadību (1-0). Spēles sākums pulksten 19:40, tiešraidē to translēs kanāls LTV7.
15.mai 2015
Šovakar 19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies "Aldaris" LBL bronzas sērija, kurā savas pagājušajā gadā iegūtās medaļas centīsies aizstāvēt "Jēkabpils", cīnoties ar "Liepāju/Triobet".
7.mai 2015
Kurzemes un Zemgales pusfināla cīņā otro gadu pēc kārtas būs nepieciešamas piecas spēles. Basketbola klubs "Jēkabpils" ceturtdien, 7. maijā, savā laukumā uzvarēja piecpadsmitkārtējos LBL finālistus BK "Ventspils" ar rezultātu 87:85, sērijā līdz trīs uzvarām panākot neizšķirtu 2-2. Maikls Burvels pēdējā ceturtdaļā izcēlās ar 11 punktiem.
5.mai 2015
Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālsērijā starp "Ventspils" un "Jēkabpils" komandām būs nepieciešama vēl vismaz viena spēle. Šodien Ventspilī "Jēkabpils" apspēlēja pašreizējos Latvijas čempionus ar rezultātu 78:69, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-2.
29.apr 2015
Latvijas Basketbola līgā šodien 19:00 ar "Ventspils" un "Jēkabpils" sērijas pirmo spēli sāksies pusfināli, savukārt rīt Aizkrauklē attiecību skaidrošanu sāks "VEF Rīga" un "Liepāja/Triobet".
28.apr 2015
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības uzbrucēja Dāvja Bertāna labās kājas ceļgala operācija aizritējusi veiksmīgi, ziņo spēlētāja pārstāvētais Vitorijas klubs "Baskonia".
21.apr 2015
Gunta Baško-Melnbārde maijā pievienosies Latvijas sieviešu basketbola valstsvienībai, lai cīnītos par iespēju piedalīties 2015. gada Eiropas čempionātā, spēlētāja otrdien, 21. aprīlī, pastāstīja telefonsarunā ar Sportacentrs.com . Spēlētāja izlasē atgriezīsies pēc četru gadu pārtraukuma.
18.apr 2015
"TTT Rīga" basketbolistes sestdien, 18. aprīlī, otro reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas čempionātā. Aigara Neripa trenētā komanda trešās un ceturtās ceturtdaļas mijā veica izrāvienu 14:0, izbraukumā pārspēja SK "Cēsis" ar rezultātu 60:56 un finālsērijā līdz trīs uzvarām triumfēja ar 3-1.
16.apr 2015
Šovakar "Aldara" Latvijas Basketbola līgā ar spēli Lapmežciemā sāksies vēl viena ceturtdaļfināla sērija – "Jūrmala"/"Fēnikss" pret "Jēkabpili". Pirms gada abas komandas cīnījās par bronzu, un toreiz četrās spēlēs pārāka bija "Jēkabpils" (3-1). Spēles sākums paredzēts plkst. 19:00.
16.apr 2015
Kolorītais "Barons/LDz" centra uzbrucējs Kaspars Kambala vakardienas LBL izslēgšanas spēlē pret "Liepāja/Triobet" nesportiski nospēlēja pret pretinieku komandas spēlētāju Dveinu Džonsonu.
16.apr 2015
19 gadus vecais un 215 centimetrus garais latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis pieteiksies šā gada Nacionālās basketbola asociācijas draftam, portālam ESPN.com apstiprināja spēlētāja aģents Endijs Millers.
15.apr 2015
Šovakar 19:30 ar "Liepājas/Triobet" un "Barons/LDz" dueli sāksies Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēles. Otrā ceturtdaļfināla sērija, kurā tiksies "Jūrmala/Fēnikss" un "Jēkabpils", sāksies rīt.
9.apr 2015
"TTT Rīga" ceturtajā ceturtdaļā septiņas minūtes nespēja gūt punktus, nonākot iedzinēju lomā, taču pēc Kates Krēsliņas garāmgājiena lauza spēli un uzvarēja SK "Cēsis" ar rezultātu 60:56. Rīdzinieces sērijā līdz trīs uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.
7.apr 2015
Spēle sākās līdzvērtīgā cīņā, rezultāta starpībai nepārsniedzot trīs punktus. 12. minūtē gan Djūka universitāte ieguva piecu punktu pārsvaru (21:16), taču pēc piecām minūtēm vadību pārņēma Viskonsīna (26:25).
2.apr 2015
Latvijas un Lietuvas basketbola aprindas šodien pāršalca pamatīgs skandāls – lietuviešu basketbola talants Dovids Rediks martā, aizbildinoties ar sava tēva nāvi, uz laiku pameta "Jēkabpils" rindas, taču šokējošākais ir tas, ka viņa vecāku veselībai problēmu nemaz nav. Šobrīd Jēkabpils klubs strādā pie līguma laušanas procedūras, taču vēlas atrisināt situāciju mierīgā ceļā, abām pusēm vienojoties par labāko risinājumu.
1.apr 2015
Šodien zšķirošo maču par Baltijas Basketbola līgas čempionu titulu aizvadīs Basketbola klubs "Ventspils", šoreiz viesos tiekoties ar sīksto Lietuvas komandu "Šiaulia". Pirmajā mačā ventspilnieki iekrāja divu punktu pārsvaru. Spēles sākums paredzēts plkst. 18:30.