29 gadus vecais latviešu basketbolists Andris Biedriņš šobrīd nevar apsolīt, ka kādreiz atkal atgriezīsies laukumā, lai gan pilnībā šādu iespēju viņš nenoliedz, aģentūrai LETA sacīja sportists.
30.nov 2015
Viens no visu laiku spilgtākajiem un titulētākajiem NBA basketbolistiem Kobe Braients oficiāli paziņojis, ka pēc 2015./2016. gada sezonas beigām savai panākumiem pārpilnajai karjerai liks punktu, tādējādi noslēdzot arī ļoti nozīmīgu nodaļu Losandželosas "Lakers" un visas NBA vēsturē.
28.nov 2015
Ar zaudējumu četru mājas spēļu sēriju uzsācis Kristaps Porziņģis un viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas šonakt ar rezultātu 78:97 otro reizi šosezon atzina Maiami "Heat" pārākumu. Latviešu uzbrucējam problēmas sagādāja ātri sakrātās piezīmes, un liepājnieka kontā šoreiz nepilnās 24 minūtēs 11 punkti un astoņas atlēkušās bumbas.
24.nov 2015
Latvijas basketbola čempionvienība Rīgas VEF savā profilā mikroblogošanas vietnē Twitter paziņoja, ka pēc abpusējas vienošanās ir pārtraukusi sadarbību ar amerikāņu saspēles vadītāju Kenetu Smitu.
23.nov 2015
Šovakar VTB Vienotās līgas regulārās sezonas vienīgajā spēlē Somijā vietējā ''Bisons Loimaa'' komanda uzņems Latvijas čempioni Rīgas VEF. Turnīra tabulā abas komandas atrodas apakšgalā, kas sola spraigu bezkompromisa cīņu
21.nov 2015
Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 21. novembrī, Eiropas čempionāta kvalifikācijas mājas spēlē atspēlēja 13 punktu starpību un uzvarēja Lietuvu ar rezultātu 65:62. Nākamajā A grupas spēlē 2016. gada 20. februārī latvietes izbraukumā tiksies ar Slovēniju. Finālturnīram kvalificēsies grupu uzvarētājas un sešas no deviņām otro vietu īpašniecēm.
18.nov 2015
Izcilu sniegumu savā 12. karjeras Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē šovakar demonstrēja Kristaps Porziņģis, palīdzot Ņujorkas "Knicks" izcīnīt sesto uzvaru šosezon, ar rezultātu 102:94 pārspējot Šarlotes "Hornets". 20 gadus vecajam latvietim 29 punkti un 11 atlēkušās bumbas.
14.nov 2015
Sestdien, 14. novembrī, "Aldaris" LBL notika divas spēles. Deviņkārtējie Latvijas čempioni BK "Ventspils" (9-1, #1) jau pirmajā puslaikā ieguva 20 punktu pārsvaru un uzvarēja BK "Jelgava" basketbolistus (3-5, #6) ar rezultātu 102:53.
14.nov 2015
VTB Vienotās līgas spēlē šovakar "VEF Rīga" izbraukuma cīņā Saratovā, nonākot iedzinējos ar 13 punktu starpību jau pēc pirmās ceturtdaļas, piedzīvoja sesto zaudējumu astoņās spēlēs, ar rezultātu 74:86 piekāpjoties "Avtodor" vienībai. Rezultatīvākais rīdziniekiem šovakar 21 gūto punktu bija Kītons Nenkivils.
10.nov 2015
Latviešu uzlecošā basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis teicami aizvadījis pirmās septiņas spēles Nacionālajā basketbola asociācijā, vidēji esot laukumā 24 minūtes, gūstot 12,3 punktus un izcīnot 8,6 atlēkušās bumbas. Pēc pēdējās spēles pret Losandželosas "Lakers" (99:95), kurā Porziņģis tika pie trešā "double-double" pēdējos četros mačos, viņu slavēja arī leģendārais Ērvins "Maģiskais" Džonsons.
31.okt 2015
Basketbola klubs "VEF Rīga" sestdien, 31. oktobrī, viesos atspēlēja deviņu punktu starpību un ceturtās ceturtdaļas vidū ieguva septiņu punktu pārsvaru, taču galotnē zaudēja Čehijas čempioniem "ČEZ Nymburk" ar rezultātu 71:73. Ludvigs Hokansons guva 19 punktus. Nākamajā spēlē 7. novembrī VEF mājās uzņems Ramūna Butauta trenēto "Astana" vienību.
26.okt 2015
Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) pavēstījusi, ka interesi par trīs 2016. gada olimpisko atlases turnīru rīkošanu izrādījušas desmit valstis, to vidū arī Itālija, Čehija, Grieķija un Serbija - ja FIBA izvēlēsies vismaz vienu no šīm, tad kā EČ astotās vietas ieguvēja uz kvalifikāciju tiks uzaicināta Latvija.
21.okt 2015
Pieredzējušais latviešu basketbolists Armands Šķēle karejru turpinās "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) līdervienībā "Valmiera/Ordo", kur spēlē arī Armanda jaunākais brālis Aigars Šķēle.
17.okt 2015
Basketbola klubs "VEF Rīga" (1-3) sestdien, 17. oktobrī, izcīnīja pirmo uzvaru VTB Vienotajā līgā, izbraukumā pārspējot Volgogradas "Krasniy Oktyabr" (1-3) ar rezultātu 94:88.
17.okt 2015
Kārtējo VTB Vienotās līgas spēli aizvadīs Latvijas čempione basketbolā "VEF Rīga", kura izbraukumā 17:00 spēkosies ar Volgogradas "Krasny Oktyabr". Spēles tiešraidē kanālā "Rīga TV24".
17.okt 2015
NBA klubs Ņujorkas "Knicks" turpinājis savu veiksmīgo pārbaudes spēļu ciklu, ar 101:95 pieveicot Bostonas "Celtics". Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis šajā mačā nepiedalījās.
16.okt 2015
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Ņujorkas medijiem pēc NBA komandas "Knicks" treniņa pavēstīja, ka šīs nakts pārbaudes mačā pret Bostonas "Celtics" diez vai piedalīsies, taču sagaida savu atgriešanos mačā pret "Hornets", kas paredzēts naktī uz svētdienu (pēc Latvijas laika). Porziņģis jūtoties pilnībā gatavs jau tagad, taču saprot treneru vēlmi būt piesardzīgiem.
5.okt 2015
Basketbola klubs "VEF Rīga" svētdien, 4. oktobrī, sāka septīto sezonu VTB Vienotajā līgā. Karlosa Frades, Jevgeņija Kosuškina un Jāņa Gailīša vīri Rīgas arēnā otrajā ceturtdaļā ielaida septiņus tālmetienus, turpinājumā atradās vadībā tikai dažas sekundes un zaudēja Eirokausa klubam "Nizhny Novgorod" ar rezultātu 75:87. Lude Hokansons, Fransisko Kruss un Mareks Mejeris trijatā guva 45 punktus.
2.okt 2015
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas ''Knicks'' treniņnometnes trešajā dienā nelielā savainojumā iedzīvojies Latvijas basketbola talants Kristaps Porziņģis, kurš sajutis sāpes celī, tāpēc nepiedalījās treniņa otrajā daļā.
30.sep 2015
Pēc vairāku gadu pārtraukuma „Barons/LDz” rindās atgriezīsies savulaik Rīgas komandā jau spēlējušais Armands Šķēle, kurš galvaspilsētas komandā varētu debitēt jau kādā no tuvākajām komandas spēlēm.