Basketbols

3.jun 2017
Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 3. jūnijā, Rīgas arēnā uzvarēja Baltkrievijas izlasi ar 73:66. Nākamnedēļ, 9. un 10. jūnijā, komanda Stambulā divreiz spēlēs pret Turciju.
1.jun 2017
Latvijas vīriešu valstsvienības paplašinātais kandidātu saraksts tiks nosaukts preses konferencē mēneša vidū, orientējoši 13.-15. jūnijā, Sportacentrs.com ceturtdien, 1. jūnijā, uzzināja Latvijas Basketbola savienībā.
29.mai 2017
Pirms dažām dienām Latvijas čempionu titulu basketbolā atguva VEF Rīga. Finālsērija noslēdzās rīdzinieku laukumā, taču prieka brīžus un šampanieša šaltis ar komandu klātienē dalīja vien saujiņa atbalstītāju. Kopā visus LBL finālsērijas mačus apmeklēja vien pieci tūkstoši... Rudens pusē par šo tēmu publicējām lielāku materiālu, un viena no versijām – šajā fragmentā no tā.
26.mai 2017
Piekto Latvijas čempiontitulu šovakar izcīnīja "VEF Rīga" basketbolisti, ar rezultātu 78:69 finālsērijas ceturtajā mačā sakaujot "Ventspili". Līdz ar to pirmo reizi abu komandu finālsērijās VEF ar 4-0 aizslaucījuši ventspilniekus. Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju otro reizi karjerā tika atzīts Mareks Mejeris.
24.mai 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas finālsērijas trešo uzvaru izcīnījuši "VEF Rīga" basketbolisti, ar 90:82 pārspējot "Ventspili". Pa 18 punktiem mājinieku kontā ieskaitīja Mareks Mejeris un Abduls Gadijs.
23.mai 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas trešā finālsērijas spēle šovakar pulksten 19:40 norisināsies "Arēnā Rīga". Pirmajos divos mačos "VEF Rīga" atņēmusi "Ventspils" mājas laukuma priekšrocību, savā laukumā ierodoties ar 2-0 pārsvaru.
23.mai 2017
Dāvis Bertāns guva divus punktus NBA Rietumu konferences fināla pēdējā mačā pret „Warriors”, bet viņa pārstāvētā „Spurs” piedzīvoja vēl vienu pārliecinošu zaudējumu ar 115:129 un no cīņas par titulu izstājās. "Spurs" sākumsastāvā, iespējams, pēdējo reizi devās argentīniešu veterāns Manu Džinobili.
22.mai 2017
Šonakt 4:00 Sanantonio „Spurs” ar Dāvi Bertānu sastāvā savā laukumā centīsies izvairīties no ceturtā zaudējuma pēc kārtas un sezonas beigām. NBA Rietumu konferences finālsērijā „Spurs” ar 0-3 zaudē Goldensteitas „Warriors”, un nākamais zaudējums kļūs arī par pēdējo šosezon.
21.mai 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas finālsērijas otro cīņu aizvadīja ''Ventspils'' un ''VEF Rīga'' komandas. Spraigā galotnē otro uzvaru svinēja VEF Rīga basketbolisti, izcīnot uzvaru ar 84:76. Finālsērijā rezultāts kļuvis jau 2:0 VEF Rīga labā.
21.mai 2017
NBA Rietumu konferences finālsērijā Sanantonio „Spurs” nonākusi iedzinējos ar 0-3, jo arī savā laukumā nespēja pieveikt „Warriors” (108:120). Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un guva divus punktus.
19.mai 2017
Šovakar pirmajā "Turkish Airlines" Eirolīgas "Final 4" pusfināla spēlē Pirejas "Olympiacos" ar 82:78 negaidīti pieveica Maskavas CSKA, iekļūstot turnīra finālā.
19.mai 2017
Pēc viena gada pārtraukuma Latvijas Basketbola līgas finālā atkal spēlēs BK Ventspils un Rīgas VEF, un jau šovakar Ventspilī tiks aizvadīts sērijas pirmais mačs. Regulārajā sezonā ventspilnieki uzvarēja abos savstarpējos mačos, taču tas vēl nenozīmē, ka arī finālā kurzemniekiem klāsies tikpat gludi. Šī būs jau sestā reize, kad abas komandas dalīs Latvijas zeltu!
18.mai 2017
Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 18. maijā, pirmajā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta atspēlēja 14 punktu starpību un uzvarēja Ukrainas izlasi ar 68:62. Piektdien plkst. 19:30 komandas tiksies aiz slēgtām durvīm.
11.mai 2017
Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis Porziņģis sarunā ar ESPN atklāja, ka gadījumā, ja liepājnieks tiks aizmainīts prom no Ņujorkas "Knicks", viņš vēlāk kļūs par brīvo aģentu.
8.mai 2017
Sanantonio „Spurs” neizdevās vēlreiz izbraukumā pieveikt Hjūstonas „Rockets” NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā un pēc zaudējuma 104:125 rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 2-2.
5.mai 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība pirms svētdien, 7. maijā, paredzētās 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas izlozes izsēta Eiropas otrajā grozā kopā ar Grieķiju, Čehiju un Itāliju. Latvieši tiks ielozēti B, D, F vai H grupā.
1.mai 2017
Šonakt 4:30 Dāvis Bertāns un Sanantonio „Spurs” sāks NBA izslēgšanas spēļu otro kārtu, sacenšoties ar Hjūstonas „Rockets” ar MVP kandidātu Džeimsu Hārdenu priekšgalā.
1.mai 2017
"OLyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla izšķirošajā cīņā "Valmiera/Ordo" savā laukumā ar rezultātu 102:75 pārliecinoši apspēlēja "Liepāju/Triobet", sērijā līdz trīs uzvarām triumfējot ar 3-2 un iekļūstot pusfinālā pret "VEF Rīga".
1.mai 2017
"Veselības problēmu dēļ nevarēju piedalīties "Olybet" LBL ceturtdaļfināla spēlēs. Nevarēšu cīnīties arī "play-off" turpinājumā un mana spēlētāja karjera, visticamāk, ir beigusies," pirmdien, 1. maijā, "Best 4 Sport" tiešraidē paziņoja "Valmiera/Ordo" basketbolists Kristaps Valters.
1.mai 2017
"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā izslēgšanas spēļu turnīrs sasniedzis neticamu spriedzi jau pirmajās kārtās. Abās ceturtdaļfināla sērijās nepieciešams maksimālais piecu spēļu skaits. Šovakar pulksten 18:30 par iekļūšanu pusfinālā cīnīsies "Valmiera/Ordo" un "Liepāja/Triobet".