18. jūnijā sporta kompleksā 333 ar Latvijā pirmajām veikborda sacensībām kabeļparkā tiks atklāts jaunizveidotais „333 Veikparks”. Sacensībās piedalīsies Latvijas vadošie veikbordisti rādot trikus uz ūdens un speciāli būvētām konstrukcijām un tramplīniem.
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vašingtonas "Capitals" ir paziņojis, ka no nākamās sezonas par kluba vārtsargu treneri strādās bijušais komandas ilggadējais vārtsargs Olafs Kolcigs.
Vankūveras „Canucks” fanu izraisītajās nekārtībās pēc Kanādas komandas zaudējuma Stenlija kausa finālā Bostonas „Bruins” savainojumus guvuši vismaz 150 cilvēki, veikti arī aptuveni 100 aresti.
Nākamnedēļ Latvijas strādājošo sportistu delegācija dosies uz Hamburgu, lai jau desmito reizi pārstāvētu Latviju Eiropas Strādājošo vasaras sporta spēlēs, kas šoreiz norisināsies 22. - 26. jūnijā Hamburgā (Vācijā).
Latvijas rekordiste septiņcīņā Aiga Grabuste Čehijas pilsētā Kladno izcīnījusi trešo vietu sacensībās " TNT-Fortuna Combined Events Meeting", sasniedzot trešo labāko rezultātu Latvijas septiņcīņas vēsturē – 6252 punkti.
Šodien trešo uzvaru Pasaules čempionātā pludmales volejbolā, kas šonedēļ norisinās Itālijas pilsētā Romā, izcīnījis Latvijas volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Noslēdzošajā K grupas spēlē mūsējie divos setos apspēlēja ASV duetu Gibs/Rozentāls, triumfējot arī šajā grupā.
Kā sarunā ar portālu sovsport.ru pavēstījis nu jau bijušā Rīgas "Dinamo" hokejista Broka Trotera aģents Dmitrijs Jerjomins, spēlētājs ar NHL klubu Monreālas "Canadiens" parakstījis divvirzienu līgumu. Tāpat aģents atklājis, ka pēc sezonas Troters varētu atgriezties Rīgā.
Šonakt notika izšķirošā Nacionālās Hokeja Līgas (NHL) cīņa par Stenlija kausu. Lai arī pirmajās sešās sērijas spēlēs bija uzvarējuši mājinieki, septītajā tradīcija tika lauzta - Bostonas "Bruins" sakāva Vankūveras "Canucks" ar 4:0 un ieguva kluba pirmo Stenlija kausu 39 gadu laikā. "Play-off" vērtīgākā spēlētāja balva - vārtsargam Timam Tomasam.
Šovakar Romā (Itālija) notiekošajā pasaules čempionātā Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins grupas trešajā spēlē ar 2:0 (21:16, 23:21) pieveica zviedrus Gunarsonu un Brinkborgu, tādejādi izkļūstot no grupas un nodrošinot vietu 32 labāko pāru skaitā.
Mārtiņš Pļaviņš ar Jāni Šmēdiņu izcīnījuši otro uzvaru Romā notiekošajā pasaules čempionātā pludmales volejbolā. Latvijas vadošais pāris divos setos ar 21:16, 21:15 apspēlēja igauņus Karlu Jāni un Rivo Vesiku. Šī uzvara mūsējiem ļāvusi iekļūt izslēgšanas mačos jeb labāko 32 duetu pulkā.
Apstiprinājusies iepriekš izskanējusī informācija par to, ka Rīgas "Dinamo" sastāvā jaunajā sezonā vairs nebūs kanādiešu uzbrucēja Broka Trotera. Spēlētājs, ar kuru "Dinamo" bija līgums uz vēl vienu sezonu, devies izmēģināt laimi Nacionālajā Hokeja līgā (NHL).
Saskaņā ar iepriekš izsludināto termiņu, šodien apstiprināts Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) ceturtās jeb 2011./2012. gada sezonas kalendārs. Rīgas „Dinamo” jauno sezonu sāks ar četru spēļu izbraukumu, pirmo maču aizvadot pie čempiones Ufas „Salavat Yulaev”.
Francijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Vensāns Kolē otrdien, 14. jūnijā, nosauca 12 spēlētājus un četrus rezervistus, kuri gatavosies Eiropas čempionāta finālturnīram Lietuvā. "Les Bleus" B grupā Šauļos spēlēs ar Serbiju, Latviju, Izraēlu, Vāciju un Itāliju.
Vakar Itālijas pilsētā Romā notiekošajā pasaules čempionātā pludmales volejbolā otro zaudējumu divos mačos piedzīvoja Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins, divos setos atzīstot čehu dueta pārākumu.
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis īsi pirms Vimbldonas „Grand Slam” turnīra uzsācis sadarbību ar argentīniešu treneri Giljermo Kanjasu, kurš tikai 2010.gada martā aizgāja no profesionālā tenisa kā spēlētājs.
Stenlija kausa uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešama septītā spēlē, jo aizvadītajā naktī Bostonā trešo reizi fināla ietvaros uzvarēja „Bruins”. Bostonas komanda arī šoreiz sagrāva „Canucks” – 5:2.
Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ar saviem padomdevējiem nolēmis palikt šīgada Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) draftam pieejamo spēlētāju vidū, apstiprinājis spēlētāja aģents Marks Fleišers. Drafts notiks pēc desmit dienām.
Šovakar neveiksmīgi pasaules čempionātu pludmales volejbolā, kas šonedēļ norisinās Itālijas pilsētā Romā, iesācis Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins. Pirmajā grupas mačā latvieši trijos setos piekāpās Itālijas pārim Nikolaī/Martino.
Šodien Itālijā (Romā) ar pirmajām apakšgrupu spēlēm startēs pasaules 2011. gada čempionāts pludmales volejbolā. Latviju turnīrā pārstāvēs trīs dueti – Mārtiņš Pļaviņš / Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs / Ruslans Sorokins un Inguna Minusa / Inese Jursone.
Piedāvājam iespēju noskatīties fragmentu no Sporta Avīze + lielās intervijas ar hokejistu Kasparu Daugaviņu, kurš pagājušajā nedēļā Amerikā izcīnīja Kaldera kausu AHL. Daugaviņš stāsta, kādas ir viņa izredzes nākamajā sezonā spēlēt NHL.