Kompensējot straujo elektroenerģijas tarifu kāpumu, ir izveidots atbalsta mehānisms noteiktām iedzīvotāju grupām – aizsargātajiem lietotājiem, taču patiesībā gandrīz 70 tūkstošiem klientu šīs atlaides reāli saņemt nav iespējams, vēsta LTV raidījums "Ceturtā studija".
85 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas kormūzikas leģenda, daudzkārtējs Dziesmu svētku virsdiriģents, maestro Edgars Račevskis, ziņo Latvijas Televīzija.
Prokuratūra cēlusi apsūdzību bijušajai veselības ministrei Ilzei Viņķelei (“Attīstībai/Par”) par bezdarbību Covid-19 vakcīnu iepirkšanā, neoficiāli Latvijas Televīzijai apstiprinājuši vairāki avoti.
Pēc Valsts prezidenta Egila Levita ielūguma šodien un rīt Rīgā darba vizītē viesojas Vācijas prezidents Franks Valters Šteinmeiers, lai kā goda viesis nolasītu referātu starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Latvijas Republikas Satversmei 100".
Straujo energoresursu cenu kāpumu spēcīgi ir izjutušas Latvijas baznīcas. Par apkuri nākas maksāt trīs reizes dārgāk, nekā tas bija pirms gada, tādēļ iekštelpās temperatūra tiek samazināta līdz pat plus pieciem grādiem. Lai cik skarba būtu situācija, neviena baznīca savas durvis aizvērusi nav, tomēr daudzām draudzēm jāsamierinās ar aukstumu, ziņo "ReTV".
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirmdien par kukuļošanu rosinājis prokuratūrai apsūdzēt septiņas personas, tostarp, kādas pašvaldības amatpersonu un darbinieku.
Inflācija ir kļuvusi par vērā ņemamu globālu problēmu visā pasaulē. Ar to saskaras ASV, Eiropa un daudzas citas valstis, un, likumsakarīgi, inflācija rada bažas un spriedzi arī Latvijā, pauž Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.
Covid-19 sertifikātu derīguma termiņu sākotnēji tika plānots ieviest sākot ar šodienu, tas ir, 15. februāri, bet vēlāk šis spēkā stāšanās laiks tika atlikts līdz 1. martam.
Krievijas uzbrukuma Ukrainai draudu fonā Latvijai šobrīd jābūt skaidri definētām atbildēm par to, cik gatava ir mūsu valsts pretdarboties un būt rīcībspējīga atsevišķu drošības risku gadījumā.
Holdingkompānijas AmberStone Group, AS viesmīlības biznesa virziena uzņēmums AmberStone Hotels, SIA uzsācis tās pārvaldībā esošās viesnīcas “Rixwell Konventa sēta” trešo rekonstrukcijas kārtu. Viesnīcas rekonstrukcijas noslēdzošajā kārtā tiks rekonstruēti 6 ēku korpusi ar 94 viesnīcu numuriņiem.
Balstoties uz Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedru vairākuma viedokli un LZS valdes lēmumu aicinām valsts prezidentu likumprojektu Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai, kas paredz 40 miljonu eiro kompensācijas izmaksāšanu par holokausta dēļ zaudētajiem īpašumiem, atgriezt Saeimā, lai to papildinātu un padarītu godīgu pret visām tautībām, kas cieta Otrā pasaules kara laikā, kā latviešiem, romiem, un citām tautībām. Mūsu mērķis ir novērst netaisnību visu šo kopienu pēcnācējiem.
Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien, 15.februārī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā. Tie paredz ieviest attālinātā darba vīzas, lai veicinātu augstas kvalifikācijas personu ieceļošanu Latvijā, portālu "NRA.lv" informēja Saeimas Preses dienests.
Lemjot par izmaiņām epidemioloģiskajās prasībās, valdība vienojās, ka no 1. aprīļa maskas vairs nebūs obligātas, bet no 1. marta varēs strādāt visas līdz šim slēgtās nozares.
Otrdien, 15.februārī, Ministru kabineta sēdē, veselības ministrs prezentācijā atklāj, kā plānots rīkoties saistībā ar tiem senioriem, kuri nav saņēmuši nevienu Covid-19 vakcīnu.
2022. gada 15. februārī valdība apstiprinājusi rīkojumu par XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku norises laiku, kas nosaka, ka Svētki 2023. gadā notiks no 30. jūnija līdz 9. jūlijam.
Šogad derīguma termiņš beidzas 885 354 Covid-19 vakcīnas devu, ko ir iepirkusi Latvija. Jau 28. februārī beidzas derīguma termiņš 1070 "Vaxzevria" vakcīnu devām, liecina Veselības ministrijas sagatvotais ziņojums izskatīšanai šodienas valdības sēdē.