\\Autori

Lelde Veinberga

Vakar, 18:48
Latvijas iedzīvotāji turpina paust sašutumu par cenu atšķirībām starp Baltijas valstīm. Kāda pircēja raksta, ka viņas ģimene lielāko daļu no ikdienas pirkumiem iegādājas Lietuvā.
 
8.dec
Saseksas hercogiene Megana zaudējusi vienu no savām asistentēm. Sieviete uzteikusi darbu, lai pievienotos labdarības organizācijai, vēsta "The Sun".
 
7.dec
Fotogrāfe Madara Repše savā Instagram dalījusies ar skaistiem fotomirkļiem no viesošanās Latvijā. Šajā laikā viņa atklāja savu fotoizstādi, kā arī pavadīja laiku kopā ar ģimeni un draugiem.
 
5.dec
Agatai ir 2 gadiņi un viņa ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Jau no mazotnes meitenītes vecāki ievēroja, ka Agata atpaliek attīstībā, bet domāja, ka katram bērnam savs attīstības temps. Pirmās bažas radās ap 1,5 gadu vecumu, kad Agata vēl joprojām nestaigāja. Tika apmeklēti dažādi speciālisti. Nepilnu divu gadu vecumā Agata apmeklēja reabilitācijas kursu BKUS Gaiļezera novietnē, kur tika izteiktas aizdomas par šausminošo diagnozi - RETA sindroms. To arī apstiprināja ģenētiskās analīzes, vēsta labdarības organizācija "Ziedot.lv".
 
5.dec
Krievijas mediji vēsta, ka pie vēzi slimās krievu kino zvaigznes Anastasijas Zavorotņukas atvesta viņas gadu vecā meitiņa Mila.
 
5.dec
Teju ik pārdienu saņemam ziņas, ka ceļu policisti reģionos tvarsta neapdomīgos šoferus, kuri šķiet pat nezina, vai brauc ar riepām vai tikai ar to imitācijām.
 
4.dec
Latvijas "X Faktora" dalībniecei dziedātājai Alisei Haijimai šodien pazudis mīlusli - divus gadus vecais runčuks vārdā Klio.
 
4.dec
Producents un pasākumu organizētājs Juris Millers caur savu pieredzi atklājis, ka, iespējams, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas (PSKUS) amatpersonu neizdarības dēļ liela daļa pacientu zāles, kuras pēc likuma daļēji kompensē valsts, iegādājas par pilnu cenu.
 
4.dec
Latviešu grupas ”Flame and The Rolltones” mūziķis un radio balss Atis Zviedris gatavs izmantot šo pirmssvētku laiku, lai padalītos ar gardām svētku receptēm.
 
3.dec
Pasākumu organizatore, dekoratore un TV raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa un viņas komanda pagājušajā nedēļā izcīnīja prestižu starptautisku balvu pasākumu organizēšanā.
 
2.dec
Pirmdienas vakarā noticis ceļu satiksmes negadījums pie Popes, uz Ventspils šosejas.
 
1.dec
Aculiecinieki ziņo par negadījumu agrā svētdienas rītā Brīvības un Gustava Zemgala gatves krustojuma tuvumā Rīgā, kur, iespējams, iereibis ārvalstnieks notriecis vīrieti.
 
1.dec
Austrālijā par savu dzīvību cīnās piecus gadus veca meitene, kura sevi netīšām ieslēdza ģimenes automašīnas salonā, vēsta "Mirror".
 
1.dec
TV3 ziņu diktors Arnis Krauze veltījis pateicības vārdus saviem kolēģiem no LNT ziņu dienesta. Liela daļa LNT žurnālistu svētdien aizvada savu pēdējo darba dienu.
 
1.dec
Kādā jaunā māmiņa Elīna satraukta par situāciju Rīgā, Krišjāņa Valdemārā ielā, kur, pēc viņas domām, jāuzstāda auto kustības ātruma radars un jākontrolē situācija.
 
30.nov
Pēc 23 gadiem LNT Ziņu ēterā diktore Ilze Dobele piektdienas vakara ziņu izlaidumā atvadījās no skatītājiem.
 
30.nov
Šogad Tukuma novada pašvaldība izsludinājusi vienotu iepirkumu gan galvenajai pilsētas eglei, gan citiem rotājumiem, un pilsētai sākotnēji piegādāta egle ar vizuāliem defektiem, noskaidrots pašvaldībā. Sociālajos tīklos cilvēki ķērušies salīdzināt - kā izskatās atvestā egle un blakus pilsētas laukumā izaugusī skaistule.
 
30.nov
Milzīgu rezonansi sociālajos tīklos izraisījis ārsta reanimatologa Roberta Fūrmaņa ieraksts, kurā viņš sveicina Saeimas deputātus un norāda, ka strādā 32 stundas no vietas un vēl tikpat stundu ir priekšā. LTV "Panorāma" skaidro, vai kāds kontrolē ārstu maiņu garumu un vai tik garas ārsta darba stundas neapdraud pacientus.
 
29.nov
Portālā sudzibas.lv kāds vīrietis skaidro notikušo pēc aptiekas apmeklējuma. Pircējam šķitis, ka aptiekārs mēģinājis pārliecināt , ka iegādātās zāles ir labākas par tām, kuras patiesībā vēlējies iegādāties vīrietis.
 
29.nov
Lielu sabiedrības sašutumu izpelnījās anesteziologa, reanimatologa un Latvijas Ārstu biedrības viceprezidenta Roberta Fūrmaņa ieraksts Facebook, kurā viņš atklāj, ka viņam jāaizvada 64 stundu gara maiņa. To mikroblogošanas vietnē komentējis arī Pēteris Apinis.
 
29.nov
Jau ziņots, ka piektdienas pēcpusdienā Rīgas centrā uz laiku bija slēgta satiksme Marijas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Merķeļa ielai, pie Centrālās dzelzceļa stacijas. Kā ziņo aculiecinieki, iespējams, satiksme ierobežot kādas personas dēļ, kas atrodas uz ēkas jumta un, iespējams, vēlas no tā nolekt.
 
28.nov
Anesteziologs, reanimatologs un Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents Roberts Fūrmanis, kurš ir viens no redzamākajiem medicīnas darbiniekiem, kurš arī cēlis trauksmi par situāciju veselības aprūpē, dalījies ar "sveicienu", kas adresēts arī premjeram Krišjānim Kariņam.