\\Autori

Lelde Veinberga

21.jūl
Rast iedvesmu kādam kārumam vai neizmēģinātai receptei šodien ir pavisam viefli - nepieciešams vien ilgāk palikt sociālajos tīklos. "Iemaldoties" Facebook grupā "Mēs gatavojam!" atradu bērnības kāruma recepti, ko izrādās nav grūti pagatavot pašam.
 
5.jūl
Portāls "doityourself" apkopojis vairākus padomus un paņēmienus, kas palīdz veļas mazgāšanu padarīt dabai draudzīgāku!
 
8.jun
Šopavasar lutinām sevi ar rabarberu plātsmaizi. Tas ir ātri un vienkārši! Ienāca prātā ideja par rabarberu plātsmaizi ar biezpienu.
 
4.jun
Ērces jau labu laiku kā pamodušās! Tādēļ uzzini, kā no tām izvairīties kamēr vasarā atpūties savās lauku mājās.
 
2.jun
Dārzniece Maruta Kaminska dalījusies ar praktisku padomu, kā tikt vaļā no zāģlapsenēm, kuras iemetušās kalnu priedītēs. Ātri un lēti!
 
28.mai
Ja domā par gaisa kvalitātes uzlabošanu iekštelpās, padomā arī par telpaugiem! Portāls "doityourself.com" uzskaitījis 6 telpaugu sugas, kas ne tikai palīdzēs uzturēt gaisa kvalitāti, bet arī skaisti izskatīsies!
 
26.mai
Portāls "doityourself.com" piedāvā veidus, kā draudzīgā veidā, neizmantojot ķīmiju, iznīdēt nezāles, nekaitējot citiem augiem.
 
21.mai
Izrādās stikla burciņas var kļūt par istabas dekoru vai pat mīļu dāvanu, vien nedaudz pieliekot savu roku un izdomu! Ieskaties!
 
18.mai
Pienācis smaržīgo ceriņu laiks, kas priecē acis un arī mūsu degunus. Tāpat neiztikt bez kupliem ceriņu pušķiem vāzē, bet tavu neražu - tie ļoti ātri novīst. Mēģinām noskaidrot, kā ziedošus ceriņus vāzē saglabāt pēc iespējas ilgāk!
 
17.mai
Zaļš un biezs mauriņš ir tikpat svarīgs kā jebkura puķu dobe, kas priecē acis. Bet, kas var būt par iemeslu "neveslīgam" zālājam? Uzzini!
 
16.mai
Ja vien ir vēlēšanās, vietu zaļajam stūrītim dzīvoklī vai krāšņai dobei piemājas pagalmā vienmēr var atrast. Smelies idejas no citiem, kuri radījuši skaistas dobes un ienesuši mājās sev daļiņu dabas!
 
7.mai
Praktisko padomu lapa "БЕРИ И ДЕЛАЙ" dalās ar neierastiem padomiem, kā parasta plastmasas pudele un glāze var noderēt matu kopšanā.
 
20.apr
Sīpolu mizas vai pārtikas krāsvielas ir vieni no izplatītākiem variantiem, ja domā par Lieldienu olu greznošanu. Izmēģinām, vai iespējams mājas apstākļos nokrāsot Lieldienu galvenās varones, ja svētki pārsteiguši nesagatavotu vai pēdējā mirklī tomēr nolem mesties olu krāsošanas priekos!
 
31.mar
Ja zeķēs parādījušies pirmie (vai jau "otrie"...) caurumi, nevajag tās izmest! Bez kāju sildīšanas zeķes var noderēt citiem praktiskiem paņēmieniem un trikiem par kuriem nebūsi iedomājies! Ieskaties!
 
23.mar
Vieni no pavasara vēstnešiem noteikti ir strazdi. Un, kā izrādās, veiklākie jau ir atlidojuši un gatavi pavasara tīrīšanai vecajos būrīšos, kā arī lūkojas pēc jauniem. Mums atliek ķerties klāt un palīdzēt mazajiem draugiem!
 
1.mar
Dod savam malā nomestajam apģērbam otro elpu, radot "jaunu" aksesuāru vai apģērba gabalu no vecajiem šortiņiem vai jakas. Ar idejām dalās praktisko padomu Facebook lapa "БЕРИ И ДЕЛАЙ".
 
23.feb
Lavas lampas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Bērnam tas ir kā brīnums, pieaugušajam veids, kā atslēgties no ikdienas un nomierināt prātu, vērojot peldošās "lavas bumbiņas”. Vai iespējams kaut ko tādu izveidot arī mājas apstākļos? Izmēģinām!
 
20.feb
Savu mājdzīvnieku bieži vien uzskatam par pilntiesīgu ģimenes locekli, tādēļ noteikti bieži vien vēlamies viņu palutināt ar kārumu. Savukārt zooveikalos mīluļu kārumi bieži vien maksā bargu naudu. Piedāvājam suņu kāruma recepti, kuru vari vienkārši pagatavot mājās!
 
18.feb
Kā norāda "wikiHow", eļļas traipi var būt vieni no spītīgākajiem, kurus grūti izdabūt no audumu, kur nu vēl papīra... Ja tomēr gadījies nosmērēt svarīgu dokumentu, seko šiem soļiem pēc iespējas ātrāk - jo ātrāk rīkosies, jo lielākas cerības, ka eļļas pleķus varēs likvidēt!
 
16.feb
Vecie labie emaljētie katliņi ir ideāli zupu vai ķīseļa pagatavošanai. Taču ir ēdieni, kas atstāj pēdas - aplikums no griķu vārīšanas vai dzeltenā nokrāsa pēc tam, kad katliņā gatavota vista ar kariju. Ne visi sadzīves ķīmijas līdzekļi noņem aplikumi, vai, iespējams, nemaz nevēlamies tos uz saviem traukiem. Tādēļ izmēģinājām vairākas "mātes Googles" idejas, kā ar virtuvē atrodamo var mēģināt emaljētos katliņus atkal dabūt baltus!
 
10.feb
Valentīna diena jau sen vairs nav tikai mīlētāju svētki. Tos labprāt svin draugu un ģimenes lokā. "Woman's Day" piedāvā idejas, kā mazākie svinētāji var radīt dekorus un dāvanas Valentīna dienā!
 
8.feb
Lai iepriecinātu gan sevi, gan savu četrkājaino draugu, Youtube kanāls "5-Minute Crafts GIRLY" piedāvā 15 idejas, ko vari realizēt sava mīluļa labsajūtai un pat stilam!