\\Autori

Lelde Veinberga

12.feb
Pazīstamais dabas vērotājs Vilis Bukšs izteicis prognozes, kāda varētu būt vasara, ņemot vērā laika apstākļus šodien, 12. februārī.
 
11.feb
Sociālajos tīklos izplatījies jauns izacinājājums - slotas izacinājums. Kā vēsta BBC, tā pamatā ir nepamatota informācija.
 
11.feb
Bijusī Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča vietnē Instagram dalījušies ar mīļu fotogrāfiju, kurā redzama viņas jaunākā atvase nepilnu gadu vecais dēliņš un vīrs krievu hokejists Pjotrs Sčastļivijs.
 
11.feb
Portāls independent.co.uk ziņo, ka pie kāda pasažiera, kurš Vašingtonas lidostā ASV ieceļojis no Ķīnas, atrasti dučiem beigtu putnēnu.
 
10.feb
Pagājušajā nedēļā dažviet uz pāris dienām Latvijā gaisa temperatūra pieturējās zem nulles. Ceļi kļuva slideni un arī virs ūdenstilpēm radās neliela ledus kārtiņa. Kā izrādās tā bijusi pietiekama, lai "savu laimi" izmēģinātu zemledus makšķernieki. Šādu skatu uz Ogres upes sinoptiķim Tomam Bricim iesūtījis kāds aculiecinieks.
 
10.feb
Brīžiem šķiet, ka sociālajā tīklā "Facebook" rakstīto cilvēki pieņem tik pašsaprotami, ka ar lielāko pārliecību "šēro" tālāk - ja jau "feisbukā" rakstīts, tad jau patiesība... Taču izrādās, ka vien daži teikumi var uzpūst skandālu, kas beigās izrādās "tukša muldēšana".
 
9.feb
Cīņa pret motocikliem un citiem braucamajiem, ar kuriem izbraukā meža un piejūras takas un ceļus kļuvusi visai bīstama - aculiecinieki ziņo par kārtējo neparasto veidu, kā cenšas ierobežot moto fanus no braukāšanas pa dabas takām.
 
9.feb
Lai arī britu karaļnama pāris princis Harijs ar sievu Meganu ir atteikušies no karaliskajiem pienākumiem un drīz vien nošķirsies no karaļnama, uzturoties Kanādā viņiem joprojām tiek nodrošināta stingra apsardze. Trenētie apsargi gan nav apmierināti ar pāra attieksmi pret viņu darbu, vēsta "Metro".
 
8.feb
Izrādās, ka vandāļiem Rīgas parkos pat traucē stabi, kas ierakti zemē, lai pasargātu augošos teritorijas kociņus no suņu "iezīmēšanas" darbiem.
 
7.feb
Ar pozitīvu atsauksmi sociālajos tīklos par kādu no "Rīgas satiksmes" pasažieru autobusa šoferi dalījusies Inga, kura novērtējusi šofera cilvēcīgumu pret cilvēku, kuram bijusi nepieciešama palīdzība, lai iekļūt sabiedriskajā transportā.
 
7.feb
Pēdējo dienu laikā sociālajos tīklos plašu uzmanību ir guvusi ziņa, kurā tiek vēstīts par ļaundariem, kuru dēļ Pārdaugavā, Botāniskā dārza apkaimē gājuši bojā vairāki suņi un kaķi, uzmanību vērš Rīgas pašvaldības policija, kas skaidro, ka šīs ziņas ir nepatiesas.
 
6.feb
Ārste un dūla Katrīna Puriņa-Liberte savā Instagram profilā dalījusies ar pašbildi, kurā gan redzama apslimusi ar 37,7 grādu temperatūru, taču, kā atzīst Katrīna, šādas fotogrāfijas publicēšana ir viņas pašizaugzmes treniņš.
 
6.feb
Meklēt savu otro pusīti ar sludinājumu palīdzību ir bijis aktuāli vienmēr, mainījusies tikai forma un kanāls, kā to darīt. Ja šodien talkā nāk dažādas mobilās aplikācijas un sociālo tīklu mediji, tad pirms simts gadiem tā bija avīze. Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) apkopojusi 20. gadsimta pirmajā pusē publicētos iepazīšanās sludinājumus.
 
6.feb
Visai neierastā veidā savu "Supernovas" dziesmu televīzijas tiešraidē ceturtdienas rītā prezentēja vienmēr glamūrīga dziedātāja Samanta Tīna. Šoreiz viņa TV kameru priekšā stājas pidžamā un ar ruļļiem matos.
 
5.feb
Aculiecinieki vēsta, ka trešdien Jelgavas pilsētas ielās aizdedzies mikroautobuss.
 
5.feb
Pēc tam, kad ar ballīti bijusī ministre un tagadējā viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece atzīmēja savu 50. dzimšanas dienu, viņa nolēma "aizmukt" no Latvijas un atpūsties kādā daudz siltākā valstī. Tomēr ceļojuma laikā Linda dalījusies ar kādu bērnības atmiņu un ieradumu, ko piekopj pat šodien!
 
5.feb
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 1945. gadā dzimušo Agri Turciņu, kurš šī gada 9. janvārī izgāja no savas dzīvesvietas Ķekavas novadā, Ķekavā, Rīgas ielā un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.
 
4.feb
Amerikāņu aktrise Šenona Dohertija, kura pazīstama no seriāliem "Beverlihilza 90210" un "Amulets", atsākusi cīņu ar vēzi. Atklātā TV intervijā zvaigzne atklājusi, ka viņai ir audzējs 4. stadijā.
 
3.feb
Šā gada janvāra beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī saņemta informācija par to, ka divi vīrieši, ievietojot sludinājumu internetā par to, ka pārdod mobilos telefonus, tikuši apkrāpti. Telefonu īpašnieki nosūtījuši preci, taču naudu tā arī nav saņēmuši, ziņo policija.
 
3.feb
TV personība Kristīne Virsnīte saviem sekotājiem Instagram atklājusi, kas bijis tas, kas viņai pietrūcis divu mēnešu garajā ceļojumā pa Āfriku.
 
3.feb
Kad iedzīvotāji, kuri nonākuši sarežģītā situācijā, dodas uz pašvaldību, lai lūgtu vietu, kur dzīvot, rodas situācijas, kad piedāvājums, maigi sakot, ir nožēlojams. Par šādu situāciju arī ziņo Jānis no Jēkabpils.
 
3.feb
Brīvdienās Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju apmeklējis pasaules slavenais rīdzinieks - baleta zvaigzne Mihails Barišņikovs.