\\Autori

Agate Grebže

17.jan
Ne visi piedzimuši turīgās ģimenēs. Bieži gan mēs, gan mūsu apkārtējie cilvēki uzauguši ar pārliecību, ka naudas ir maz un tā vienmēr jātaupa. Pat, ja izdodas izrauties no nabadzības un dzīvot pārtikušu dzīvi, ir vairāki ieradumi, kas saglabāsies vienmēr.
 
6.jan
Pēc garām brīvdienām nereti miega režīms tiek sagrozīts, nespējot laicīgi aizmigt un no rīta laikā piecelties. Tomēr ir vairāki neparasti paņēmieni, kas var palīdzēt ātrāk iemigt, lai jau no rīta mostos izgulējies un gatavs dienai.
 
4.jan
Jaunais gads kā ierasts nāk roku rokā ar virkni apņemšanos, kas jau pārāk sen atliktas. 1. janvārī kā ierasts pievēršamies veselīgākam dzīvesveidam, atmetam vienu otru kaitīgu ieradumu, sarunājam ar sevi vairāk baudīt dzīvi, bet reizē beidzot pieķerties nopietnāka uzkrājuma veidošanai. Bet ko lai apņemas šogad, kad tik ļoti pamainījies tas, kas šķiet visnozīmīgākais?
 
31.dec 2020
Zane Grēviņa, gardēžu aprindās plašāk pazīstama kā Našķoties Zane, popularitāti ir iemantojusi ar savu recepšu blogu naskoties.com, kā arī noderīgiem virtuves padomiem sociālajā tīklā Instagram, kur Zanei seko vairāk nekā piecdesmit tūkstoši cilvēku. Zanes pirmā grāmata “Našķoties” dienasgaismu ieraudzīja 2019. gadā un tika atzīta par pagājušā gada pirktāko grāmatu Latvijā, bet neskatoties ne uz ko Zane ir vienkārša un sirsnīga meitene, kura uzskata, ka “mīlestība iet caur vēderu.”
 
14.dec 2020
Sestdien Rīgā notikošais iedragāja robu manā ticībā cilvēkiem kopumā. Dzīvojot savā "burbulī", kur cilvēki, šķiet, biežāk raduši lietās iedziļināties un analizēt apkārt notiekošo, pat nevarēju iedomāties, ka tik daudzi mūsu valstī dzīvo absolūti krasi atšķirīgā burbulī, kvadrātā vai vienalga kādā figūrā. 
 
13.dec 2020
Šis ir laiks, kad katrā mājā tiek posta eglīte svētkiem. Neatņemama sastāvdaļa eglītes dekorēšanā ir lampiņas, bet tikai retais zina, kā tas pareizāk ievietot, lai stabili turas un skaisti izskatās.
 
11.dec 2020
Svētki ir īstais laiks, lai uzpostu savu māju. Šīs dekorācijas izskatīsies gaumīgi jebkurā telpā, turklāt, izvēloties dažādu krāsu un rakstu papīru, tās iespējams pieskaņot jebkuram interjeram.
 
9.dec 2020
Lai ienestu mājās svētku noskaņu vajag pavisam nedaudz. Vairāki dekori uzreiz liecinās par Ziemassvētku klātbūtni. Viens no tiem - saldumu spieķīši, no kuriem iespējams pagatavot arī skaistu vāzi.
 
8.dec 2020
Šis dekors izgatavojams gandrīz bez tēriņiem, turklāt šo iespējams pielāgot katra gaumei un sataisīt pat pilnu dārzu! Gatavo kopā ar bērniem, lai iegūtu īpašu svētku noskaņu!
 
8.dec 2020
Svētku noskaņu allaž iedod īpašas smaržas un garšas. Tikko mājās sāk virmot eglītes skuju, štovētu kāpostu vai piparkūku smarža, zinām, ka Ziemassvētki jau tepat aiz stūra.
 
30.nov 2020
Kā jau mēs zinām, nu jau teju mēnesi valdība liegusi darbu skaistumkopšanas, tostarp manikīra, kā arī pīrsinga un tetovēšanas meistariem. Tomēr apkārtējo dāmu nagi joprojām spīd un laistās.
 
30.nov 2020
Portāls Bright Side apkopojis dažādus jaunākos pētījumus, kas atklāj cilvēka ķermeņa detaļu saistību ar, piemēram, rakstura iezīmēm. Tas nozīmē, ka ir lietas, ko nevarēsi noslēpt, pat, ja ļoti vēlēsies, bet reizē - varēsi apkārtējos lasīt "kā atvērtas grāmatas".
 
26.nov 2020
Šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" Valsts konroliere Elita Krūmiņa norādīja, ka būtiski trūkumi dīkstāves atbalsta piešķiršanā nav konstatēti, vien nodoti vairāki ieteikumi.
 
24.nov 2020
Tuvojas tik ļoti gaidītie Ziemassvētki, un jāsāk domāt par mājas uzpošanu un vēl pēc mirkļa - eglītes rotājumiem. Iesakām pasaudzēt savu maciņu un arī dabu, šogad neiegādājoties kārtējos plastmasas bumbuļus.
 
24.nov 2020
Aizvadītajā svētdienā Latvijas kapsētās cilvēki apciemoja savus zaudētos līdzgaitniekus Mirušo piemiņas dienā, ko atzīmējam, noliekot sveces pie kapa vietām. Mirušo piemiņas diena jeb Svecīšu vakars ir īpaša svētku diena, kas ieviesta kristīgajā baznīcā, lai īpaši atcerētos un Dieva priekšā pieminētu savus aizgājējus.
 
20.nov 2020
Kaut gan šobrīd uz laiku aizliegti visi skaistumkopšanas pakalpojumi, izņemot frizieri, daļa meistaru turpina strādāt, bet "pa kluso". Neapdomīgākie pat turpina publicēt fotogrāfijas ar jaunākajiem darbiem - svaigu manikīru vai pielīmētām skropstām.
 
16.nov 2020
Atšķirībā no Covid-19 pirmā viļņa nu jau katrs no mums pazīst vai vismaz zina kādu savu paziņu lokā, kurš inficējies ar koronavīrusu. Līdz ar to dzirdam arī vairāk reālo cilvēku stāstu. Arī manā paziņu lokā viena sieviete saņēma pozitīvu testa rezultātu. Tomēr brīdī, kad veselība jau sāka uzlaboties, liels bija mans (un arī viņas) pārsteigums, kad visas attiecīgās iestādes kā viena apgalvoja, ka konkrētajā datumā viņa var droši atsākt došanos uz darbu un visur citur, kur vajadzīgs. Bez atkārtotas pārbaudes, bez negatīva testa.
 
16.nov 2020
Visticamāk mēs katrs savā dzīvē esam jutuši satraukumu. Tas ir iekšējs nemiers, kas neļauj atslābt pat vakarā, kad visi darbi un pienākumi pie malas. Arvien vairāk cilvēku šī sajūta nepamet, izraisot virkni citu veselības problēmu. Tomēr ar savu uzturu varam šo situāciju labot.
 
12.nov 2020
Šobrīd botānikas raksti un detaļas interjerā ir pat ļoti aktuālas, tāpēc aicinām izmantot skaistākās koku lapas, lai veidotu gan gleznas, ko ierāmēt un novietot pie sienas, gan izmantot šo pašu ideju, darinot kartītes dāvināšanai.
 
11.nov 2020
Šajā laikā bieži vien pievēršam lielāku uzmanību savām finansēm un cenšamies iekrāt naudu vēl nebaltākām dienām. Tomēr tas neizdodas tik viegli kā gribētos. Iespējams, tas ir tāpēc, ka pašiem nenojaušot, joprojām ticam vairākiem nepatiesiem mītiem par naudas taupīšanu.
 
9.nov 2020
Varētu šķist, ka Covid-19 pandēmija mums šogad atņēmusi svētkus. Tomēr šobrīd, gada tumšajā laikā, kad kokiem lapas jau nobirušas, ārā dienu no dienas negaidīti agri paliek tumšs, bet “balts sniedziņš vēl nesnieg uz skujiņām,” mums, latviešiem, svētki ir vajadzīgi visvairāk. Gluži vienkārši, lai nesajuktu prātā un neiedzīvotos tumšās un baisās domās.