Sestdiena, 27.aprīlis

redeem Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

arrow_downwardKarsto vēstuļu laiks 2012

«Manas kolēģes teica: tevi noteikti kāds izjoko! Tā nevar būt, ka tu uzraksti vēstuli un tev labi cilvēki vienkārši tāpat uzdāvina dāvanu. Taču nē – viss ir īstākā patiesība, brīnumi notiek, un es nevaru vien beigt priecāties,» sagaidot ciemiņus sava nama pagalmā, saka rīdziniece Vinita Cinava.
3.jan 2013 Inga Paparde
Mani sauc Tahirs Petraševičs, man ir 13 gadu.
20.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Olga Pogodajeva, man ir 35 gadi. Manā ģimenē ir septiņi cilvēki, no tiem pieci bērni, es un vīrs. Mēs esam trūcīga ģimene.
20.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Sņežana Krauča, man ir 18 gadu. Man ir mazs puisītis, kuru sauc Grāfs. Dzīvojam, satiekam draudzīgi, dēliņa tētis rūpējas par mazo. Es dāvanā vēlētos datoru.
20.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Annija Krievāne, man ir desmit gadu. Es mācos Bilskas pamatskolas 4. klasē. Es nodarbojos ar sportu.
20.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Tarzāns Kraučs (13 gadi). Man ir viens brālis un četras māsas. Es mācos skolā 4. klasē, nodarbojos ar boksu. Mums mājās nav ledusskapja, tāpēc vēlētos to dāvanā.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Kārlis Dombrovskis. Es dzīvoju trūcīgi. Dāvanā vēlētos riteni.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Laura Kūma (4 gadi). Man ir mamma un tētis, kurš dzīvo atsevišķi. Mana mamma pašlaik ir bezdarbniece.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Vilnis Antonovs, man ir 11 gadi, Ziemassvētku vecītim lūdzu piepildīt manu sapni. Ziemassvētkos vēlos mašīnu ar pulti.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Ziemassvētku vecītim lūdzam nepaiet garām. Mani sauc Sandra Mitrovska (17 gadi). Mēs dzīvojam astoņi cilvēki vienā dzīvoklī.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mūs sauc Rusanda (14 gadi), Aigars (11 gadi), Silva (44 gadi), Māris (23 gadi) Petraševiči. Mēs dzīvojam trūcīgi, mūsu ģimenei ir nepieciešams ledusskapis.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Ārija Ķuzule (79 gadi). Dzīvoju viena, esmu pēc acu operācijas, bet būs labi, pasaule būs gaiša.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Ritvars Naumovs. Ģimenē esam trīs bērni, visi skolēni, es mācos 11. klasē, māsa Anita – 4. klasē, brālītis Armands – 2. klasē.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Nadīna Pāže, man ir pieci gadiņi.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Ausma Kalniņa (78 gadi), manam vīram Vitautam Kalniņam ir 89 gadi. Esam pensionāri. Es slimoju ar cukura diabētu, vīrs pārslimoja smagā formā insultu. Daudz naudiņas aiziet medikamentu iegādei.
19.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Kristīne Žukovska (24 gadi). Mēs esam trūcīgā ģimene, dzīvojam mājā kopā ar veciem cilvēkiem, pie onkuļa.
18.dec 2012 Portāls nra.lv
Labdien, mīļo Ziemassvētku vecīti! Mani sauc Aiga Šarigina. Man ir 17 gadu. Mammai un tētim esam četras meitas un divi dēli.
18.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Inga Kundziņa, man ir 32 gadi. Man ir divi dēli – Artis (8 gadi) un Edgars (7 mēneši).
18.dec 2012 Portāls nra.lv
Sveicināts, mīļo Ziemassvētku vecīti, tev raksta ģimene no Tukuma. Par akciju uzzinu tikai nesen. Pie manis atnāca jauks pensionārs – kungs un iedeva jūsu avīzi, un pateica, lai obligāti aizrakstu.
18.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Kristiāns, man ir 10 gadu. Manā ģimenē esam četri – es, brālītis, kuram ir viens gads, mamma un tētis.
18.dec 2012 Portāls nra.lv