Ceturtdiena, 9.maijs

redeem Einārs, Ervīns, Klāvs

arrow_downwardKarsto vēstuļu laiks 2012

Mani sauc Kristiāns, man ir 10 gadu. Manā ģimenē esam četri – es, brālītis, kuram ir viens gads, mamma un tētis.
18.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Ieva Radvila (13 gadu), māsa Evelīna Radvila (15 gadu). Mēs dzīvojam Skrundas novadā. Kopā esam pieci bērni – brālis Krists (7 gadi), Kārlis (16 gadu), pieaugusi māsa un mēs abas (Ieva un Evelīna).
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Regina Volkova. Man ir divas mazmeitiņas un divi mazdēli. Tā kā viņi tic Salavecim, vēlētos, lai meitenes būtu skaistas – viņām matu gumijas un spraudītes, zēniem patīk puzles un konstruktori.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mīļo Ziemassvētku vecīti! Tev raksta Aivita, man ir 8 gadi, bez manis ģimenē vēl ir māsa (20 gadu), brālis (19 gadu), tētis un mamma.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Labdien, mīļo Ziemassvētku vecīt! Mani sauc Elīna Cērmane. Man ir 12 gadu. Es mācos Skrundas vidusskolā 6.b klasē. Man ir trīs jaunākas māsas.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Ojārs Krēmers, man ir 63 gadi. Es vēlētos Ziemassvētkos planšetdatoru.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Sveiks, Ziemassvētku rūķi! Mani sauc Marta, man ir 14 gadu. Mācos 7. klasē internātvidusskolā.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Labdien, Ziemassvētku vecīt! Jums raksta četru dēlu māmiņa, mums ir trūcīgas ģimenes statuss.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Sveiki, rūķi! Jums raksta Olga, man ir pieci bērni. Es Ziemassvētkos gribētu piparkūkas, saldumus, bet ļoti noderētu veļas mašīna, lai būtu, ar ko bērniem mazgāt drēbes un lai jaunajā gadā viņi uz skolu ietu tīri.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Inta Zaļuma. Man ir 51 gads. Mēs dzīvojam Engurē. Man ir izaudzināti četri bērni, trīs mazbērni un viena audžumeita.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Leonora Siltāne. Ticot brīnumam kā bērnu dienās, rakstu tev, mīļo vecīt. Lūdzu, balto sniega kunkulīt, kaut ko no produktiem, jo esmu slima un visa naudiņa aiziet zālēm, bet ēst arī gribas.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Genoveva Zabludovska, man ir 81 gads. Esmu pensionāre, dzīvoju lauku viensētā 18 km no Ludzas. Dzīvoju kopā ar dēlu (43 gadi).
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Regīna Martinova, man ir 58 gadi. Es esmu trūcīga, saņemu pensiju – 52 latus un 70 santīmus, un sociālais dienests piemaksā 27 latus.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Dainis Zvirgzdiņš, man ir 72 gadi, dzīvoju viens, esmu 1. grupas invalīds. Dāvanā vēlētos saņemt radio.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Raisa Matīsa, man ir 12 gadu.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Jums raksta Astrīda Putniņa (būs 75 gadi), esmu maznodrošināta pensionāre.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Erna Balode, man ir 60 gadu. Dzīvoju viena.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Maija Helmane (70 gadu). Vīrs (76 gadi) dzīvo Rīgā. Bērnu mums nav.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Karīna Matīsa, man ir 15 gadu. Ģimenē esam četri bērni, mamma un patēvs. Ziemassvētku vecīti, ļoti vēlētos, lai tu man uzdāvinātu telefonu un saldumus.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Valters Valdis Zvirgzdiņš, man ir deviņi gadi. Mūsu ģimenē ir četri bērni, esam trūcīga ģimene. Lūdzu Ziemassvētku vecīti atsūtīt mums saldumus.
17.dec 2012 Portāls nra.lv