Pirmdiena, 20.maijs

redeem Salvis, Selva, Venta

arrow_downwardKarsto vēstuļu laiks 2012

Mani sauc Sanita Lastovska, man ir 42 gadi, esmu skolotāja. Ģimenē esmu vienīgā apgādniece – man ir četri bērni, visi skolēni – dvīnītes (astoņi gadi), meita (14 gadu), dēls (17 gadu).
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Jums raksta Viesturs Rols, man ir 69 gadi. Esmu vientuļš, maznodrošināts pensionārs. Dzīvoju vecā koka mājā ar krāsns apkuri, bez ērtībām. Es ļoti vēlētos saņemt Ziemassvētku dāvanā malku siltumam.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Antonija Kupcova, man ir 77 gadi, esmu vientuļa pensionāre, kas pārtiek no pensijas.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Anita Zvirgzdiņa. Manā ģimenē ir četri bērni un vīrs. Lūdzu Ziemassvētku vecītim uzdāvināt mums mikroviļņu krāsni un bērniem ragaviņas.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Atis Skarbis, man ir viens gadiņš. Ģimenē mums ir divas māsas, brālis, es, mamma un tētis. Dāvanā vēlētos saņemt saldumus, skanošo mantiņu vai mašīnu.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Dārta Nellija Gaile, man ir 13 gadu.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Jums raksta Hārdijs un Daniels Māliņi (pieci un trīs gadi). Dzīvojam laukos ar mammu un mazo brālīti, kuram ir tikai septiņi mēneši.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Aleksandrs Rutkovskis, man ir 64 gadi. Esmu pirmās grupas invalīds, dzīvoju viens.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Vija Vinkmane, man ir 78 gadi. Dzīvoju Ērgļu pagastā aprūpes centrā. Es vēlētos dāvanā Neatkarīgo Rīta Avīzi (bez pielikumiem) 2013. gadam.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Harijs Ikvils, man ir 73 gadi (2. grupas invalīds). Vientuļais pensionārs. Ziemassvētku vecītim lūdzu ledusskapi lietošanas kārtībā.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Vinita Cinava, man ir 42 gadi, viena audzinu divus dēlus – 13 un 8 gadi. Bērnu tēvs aizbrauca dzīvot uz Krieviju un nekādā veidā nepalīdz.
17.dec 2012 Portāls nra.lv
Jums raksta Tatjana un Juris Mežaraupi (38 un 40 gadu). Bērni: Didzis – 21 gads, invalīds kopš bērnības, nestaigā, un dēls Ilmārs (11 gadu), mācās 6. klasē, apmeklē mūzikas skolu. Esam trūcīga ģimene.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Raimonda Krēmere, man ir 58 gadi. Dzīvoju kopā ar vīru, dzīvojam normāli. Es vēlētos dāvanā šujmašīnu.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Samanta Kovaļeņa. Man ir 13 gadu. Es dzīvoju kopā ar savu vecmāmiņu – aizbildni.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
...divus rakstāmgaldus (labā stāvoklī), dīvānu gultu – divvietīgu – arī labā stāvoklī.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Raksta jums Emīlija Vilcāne. Man ir seši gadiņi. Man ir vecvecmāmiņa, kura ir slima un guļ gultā.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Ingrīda Siliņa. Esmu invalīde jau no 1998. gada, dzīvoju kopā ar dēlu un vedeklu – esam trūcīga ģimene.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Linards Mihailovs. Man ir apaļi 10 gadi.
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Klinta Jaunzeme, man ir 16 gadu. Ģimenē mēs esam pieci bērni un mamma – Eva (19 gadu), Sintija (18 gadu), Krišs (17 gadu), Alekss (deviņi gadi) un Evas meitiņa Keta (viens gads).
15.dec 2012 Portāls nra.lv
Mani sauc Salvis Pāže. Man ir 16 gadu. Manā ģimenē ir četri cilvēki – divi brāļi un māsa, mamma strādā viena, tēta nav. Esam trūcīgi. Mēs vēlētos jaunu portatīvo datoru.
15.dec 2012 Portāls nra.lv