Peripetijas Rīgas domē

12:41
Rīgas domes kaķi Kuzja un Muris pārcēlušies uz dzīvi Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Nila Ušakova (S) Rīgas biroja telpās Stabu ielā, apstiprināja "Saskaņas" frakcijas pārstāve Anna Vladova.
 
Vakar, 10:30
Partijas "Saskaņa" pirmais numurs Rīgas domes vēlēšanās, visticamāk, būs politikā absolūti jauns cilvēks, pastāstīja politiskā spēka valdes loceklis, Saeimas deputāts Valērijs Agešins.
 
14.feb
Saeimas deputāts un iepriekšējais Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pašlaik nav piekritis būt Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Rīgas mēra amata kandidāts ārkārtas vēlēšanās, bet sarunas par šo jautājumu vēl turpinās, pastāstīja politiķis.
 
13.feb
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji šodien veikuši procesuālās darbības Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldē, informēja domē.
 
13.feb
Saeima ceturtdien pieņēma lēmumu atlaist Rīgas domi.
 
13.feb
Saeimas opozīcijas deputāts Aldis Gobzems nestartēšot Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, šodien parlamenta debatēs pavēstīja politiķis.
 
13.feb
Līdz ar Jaunās konservatīvās partijas (JKP) lēmumu gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startēt atsevišķi, visdrīzāk arī nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) un "Jaunā Vienotība" veidos atsevišķus sarakstus, aģentūrai LETA atzina aptaujātie politiķi.
 
13.feb
Stopiņu novada dome, VAS “Latvijas Valsts ceļi” un Rīgas domes pārstāvji vienojušies par kopīgu plānu ceļa projektēšanas un izbūves finansēšanai, lai izveidotu trūkstošo Dzelzavas ielas Rīgā un autoceļa P4 Stopiņu novadā savienojumu.
 
13.feb
Draudi, ka Satversmes tiesa par valsts pamatlikumam neatbilstošu varētu atzīt Rīgas domi, būtiski mazinājušies. Tā pēc likumprojekta papildināšanas atzīst Saeimas Juridiskais birojs. Parlamenta balsojums par Rīgas domes atlaišanu notiks šodien, bet, Valsts prezidentam likumu izsludinot, ārkārtas vēlēšanas varētu notikt 25. aprīlī.
 
13.feb
Saeima ir nobriedusi šodien pieņemt likumu par Rīgas domes atlaišanu. Būs ārkārtas vēlēšanas.
 
13.feb
Šodien Saeima galīgajā lasījumā lems par Rīgas domes atlaišanu.
 
12.feb
Rīgas domes izsludinātajā amatu konkursā uz trīs pašvaldības departamentu direktoru amatiem kopumā pieteikušies 20 pretendenti.
 
12.feb
Atkritumu apsaimniekotāji "Eco Baltia vide", "Clean R" un "Pilsētvides serviss" kopā ar "Lautus" nepārsūdzēs Rīgas atkritumu konkursa rezultātus,  pastāstīja uzņēmumu pārstāvji.
 
12.feb
 Partija "KPV LV" kā vienu no variantiem varētu apsvērt iespēju nepiedalīties Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās. Šāda izšķiršanās varētu tik veikta, arī lai ietaupītu resursus, ko izmantot 2021.gadā plānotajās pārējo pašvaldību vēlēšanās.
 
12.feb
Saeimas opozīcija nevērsīsies pie Valsts prezidenta Egila Levita saistībā ar Rīgas domes atlaišanas likumprojektu, tādējādi tā neliks šķēršļus Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.
 
12.feb
Nolūkā panākt domes vadībai izdevīgu lēmumu pieņemšanu, atsevišķi Rīgas pilsētas būvvaldes darbinieki, domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) rīkojumā, tiek psiholoģiski ietekmēti un iebiedēti, apgalvo uz laiku atstādinātais būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.
 
11.feb
Rīgas domes "Saskaņas" frakcija vērsusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) ar aicinājumu ministram Jurim Pūcem (AP) "rīkoties konsekventi" un par, viņuprāt, pieļautajiem likumpārkāpumiem atstādināt no amata Rīgas mēru Oļegu Burovu (GKR).
 
10.feb
Valdību veidojošās partijas ir vienojušās Rīgas domes atlaišanai virzīt apstiprināšanai Saeimā papildinātu esošo likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu, nevis izstrādāt jaunu likuma projektu, šodien pēc Sadarbības sanāksmes sēdes žurnālistiem pastāstīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
10.feb
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) izdevis rīkojumu, kurš, pēc viņa teiktā, ļauj pašvaldības finanšu plūsmu pārstrukturizēt tā, lai uz aizvadītā gada budžeta bāzes īstenotu šogad plānotos darbus. Burovs žurnālistiem šodien pastāstīja, ka pēdējo politisko notikumu gaismā esot skaidrs, ka pieņemt pašvaldības 2020.gada budžetu tikai ar viņa frakcijas balsīm nav iespējams, tādēļ viņš izdevis rīkojumu, ar kuru tiek regulēts izpildvaras darbs līdz budžeta pieņemšanai.
 
10.feb
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) izdevis rīkojumu, kurš, pēc viņa teiktā, ļauj pašvaldības finanšu plūsmu pārstrukturizēt tā, lai uz aizvadītā gada budžeta bāzes īstenotu šogad plānotos darbus.