Peripetijas Rīgas domē

8:15
Atliek cilvēkam paziņot, ka viņš iesaistīsies politikā, un viedoklis ir uzreiz daudziem. Kārtējo reizi var pārfrāzēt populāro teicienu: pasaki, ka tu ej politikā, un es pateikšu, kas tu esi. Tie, kuri spēj analizēt un sintezēt, varēja izteikt pieļāvumu, ka «Balzambāra» ilggadējais saimnieks un 2019. gada pasaules kokteiļu čempionāta uzvarētājs Andris Reizenbergs varētu kandidēt Rīgas domes vēlēšanās, jau 28. jūnijā, kad viņš aizplīvuroti paziņoja par izlolotā «Balzambāra» pamešanu.
 
Vakar, 21:01
Rīgas domes vēlēšanās, kas notiks šā gada 29.augustā, vēlētājiem būs iespēja balsot 156 iecirkņos Rīgā. Informācija par vēlēšanu iecirkņu atrašanās vietu pieejama Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapas sadaļā "Vēlēšanu iecirkņi".
 
7.jūl
Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija šodien nolēma Rīgas pilsētas arhitektam Gvido Princim izteikt piezīmi par noslēgto iepirkumu līgumu nereģistrēšanu sistēmā.
 
7.jūl
Piecu Rīgas vēlēšanu iecirkņu atrašanās vieta tiks mainīta, otrdien lēma pašvaldības pagaidu administrācija.
 
7.jūl
Par kandidēšanu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās paziņojis arī Latvijā populārais bārmenis Andris Reizenbergs.
 
7.jūl
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma izsludināt Rīgas domes vēlēšanas, kas notiks šā gada 29.augustā.
 
7.jūl
No šodienas līdz 29.augustam būs spēkā Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu oficiālais aģitācijas periods. KNAB norāda, ka partiju reklāmas izdevumi tiks uzskaitīti un KNAB turpinās kontrolēt partiju finansēšanas noteikumu izpildi, kā arī pārbaudīs, kā tiek ievēroti ierobežojumi, kas noteikti priekšvēlēšanu aģitācijai.
 
6.jūl
Rīgas domes koalīcija pēc vēlēšanām netiks veidota kafejnīcās, un sadarbības kritērijs būs saistīts ar potenciālo partneru vēlmi strādāt rīdzinieku labā, šodien, informējot par partijas programmu gaidāmajās ārkārtas vēlēšanās, sacīja partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) galvaspilsētas mēra amata kandidāts Oļegs Burovs.
 
6.jūl
Latvijas dziedātāja, Rīgas balles patronese, Latvijas pludmales tenisa izlases dalībniece, labdarības akciju organizatore Natālija Tumševica-Ērgle nolēmusi balotēties Rīgas domes vēlēšanām.
 
30.jun
Pārdefinējot galveno Rīgas problēmu – ne vairs korupcija, bet Rīgas pašvaldības uzņēmumos plaši izmantotais ārpakalpojums, Satversmes aizsardzības biroja uzticību zaudējušais bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro ir pārliecināts, ka viņam politisko partiju reitingu pašās beigās esošo “KPV LV” izdosies ievest Rīgas domē.
 
29.jun
Rīgas mēra amata kandidāts Ralfs Nemiro (KPV LV), kļūstot par domes priekšsēdētāju, būtu gatavs pārskatīt gan braukšanas maksas atvieglojumus, gan ievērojami samazināt ārpakalpojumu piesaisti pašvaldības uzņēmumos.
 
29.jun
Politiskās partijas "KPV LV" Rīgas mēra kandidāts būs agrākais ekonomikas ministrs un Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Ralfs Nemiro.
 
29.jun
No šodienas Rīgas sabiedriskā transporta tīklā atsāks kursēt ekspresbusi, kas turpmāk pasažierus pa pilsētu pārvadās tikai darba dienās.
 
28.jun
Bijušais Rīgas mērs, pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (S) ir pārsūdzējis sev nelabvēlīgo tiesas spriedumu par atstādināšanu no galvaspilsētas domes priekšsēdētāja amata, liecina publiski pieejamā informācija.
 
16.jun
Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās iedzīvotājiem būs iespēja veikt iecirkņu nomaiņu arī elektroniski vai izmantojot pasta starpniecību, paredz valdības šodien atbalstītie grozījumi Rīgas domes atlaišanas likumā.
 
11.jun
Rīgas domes pagaidu administrācijas šodien nolēma atjaunot sabiedriskā transporta braukšanas maksas atlaides visām sabiedrības grupām tādā apmērā, kādas tās bija pirms Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajām izmaiņām.
 
9.jun
Mežaparka Lielās estrādes atjaunošanai Rīgas dome no Valsts kases ir pieteikusi aizņēmumu 87,8 miljonu eiro apmērā, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde pavēstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktore Aija Rimcāne.
 
8.jun
Rīgas mēra amata kandidāts Oļegs Burovs (GKR) ir atgriezies AS "Rīgas starptautiskā autoosta" padomē.
 
7.jun
Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību auditi kopumā izmaksājuši vairāk nekā 316 700 eiro.
 
5.jun
"Attīstībai/Par!" un "Progresīvo" kopīgā saraksta Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (AP) nolicis Saeimas deputāta mandātu, apstiprināja politiķis.