Otrdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_downwardPeripetijas Rīgas domē

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien atbalstīja lēmumu par finansējuma piešķiršanu padomju armijai veltītā pieminekļa Pārdaugavā demontāžai, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs Uģis Vidauskis.
5.aug Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Satiksmes departamentā šonedēļ darbu sākusi Veloinfrastruktūras nodaļa, kuras galvenais uzdevums būs veicināt veloinfrastruktūras attīstību Rīgā.
3.aug Portāls nra.lv
Stipro lietusgāžu laikā Daugavā nonākuši 77 000 kubikmetru neattīrītu Rīgas notekūdeņu, uzzināja Rīgas domē.
13.jūl Ziņu aģentūra LETA
Populārās mūzikas festivāla "Positivus" norisei Rīgas dome šodien nolēma piešķirt 200 000 eiro.
29.jun Ziņu aģentūra LETA
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pārmet Rīgas pašvaldībai Austrumu maģistrāles projekta īstenošanas kavēšanos, savukārt pašvaldība šos pārmetumus noraida.
29.mai Ziņu aģentūra LETA
CSDD un Rīgas dome sākusi kampaņu "Neesi mērkaķis. Brauc kā cilvēks!", aicinot skrejriteņu, velosipēdu un citu mikromobilitātes rīku lietotājus uz savstarpēju cieņu, izmantojot ceļus un ietves. Tomēr soctīklos tās sauklis izraisījis diskusijas.
29.mai tautaruna.lv
Rīgas pašvaldība plāno sākt padomju pieminekļa Pārdaugavā nojaukšanu iespējami ātrākajos termiņos, informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldībā lēmums par Latvijas Krievu savienības (LKS) plānoto gājienu vēl nav pieņemts, sarunā ar atklāja domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
23.mai Ziņu aģentūra LETA
Lucavsalā plāno izbūvēt jaunas ielas 1,3 kilometru garumā, šodien lēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
19.mai Ziņu aģentūra LETA
Turpinot pērn sākto Latvijas Dabas fonda projektu "Pilsētas pļavas", dabas daudzveidības veicināšanai Rīgā šogad būs 30 pļavas ar dabisko pļavu augiem, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
"Konservatīvo" Rīgas domes frakcija saistībā ar šā gada 9. un 10.maija notikumiem pie pieminekļa Pārdaugavā, Uzvaras parkā, prasa Rīgas domes deputāti Annu Vladovu (S) nekavējoties atstādināt no Rīgas 80.vidusskolas direktores amata, informēja partijā.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
13.mai
Administratīvā rajona tiesa lēma noraidīt Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien,  apstiprināja tiesā.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Pagaidām nav apzināta precīza pieminekļa Pārdaugavā demontāžas summa, bet tas nebūs lēti, Rīgas domes ārkārtas sēdē, atbildot uz deputāta Miroslavs Mitrofanovs (LKS) jautājumu, norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Sākusies Rīgas domes ārkārtas sēde, kurā skatajautājumu par objekta "Piemineklis Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem" demontāžu.
13.mai Portāls nra.lv
Administratīvā rajona tiesa šodien izskata Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien, apstiprināja tiesā.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Rīgā, Imantas mikrorajonā iedzīvotāji sašutuši, ka, iepriekš nebrīdinot, demontēts viņu bērnu rotaļu laukums. Līdzīgs liktenis sagaida vēl vismaz 50 rotaļu laukumus galvaspilsētā, jo no pagājušā gada 1. maija dome pārņēmusi visus bērnu laukumus un plāno tos sakārtot – gan izvietot citās domei piederošās teritorijās, gan arī izveidot tajos jaunu infrastruktūru, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija".
13.mai Portāls nra.lv
Rīgas pašvaldība pabalstos Ukrainas civiliedzīvotājiem izmaksājusi nepilnus trīs miljonus eiro, kamēr pašvaldībai no valsts nav atmaksāts ne cents, šodien Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas sēdē sacīja Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.
11.mai Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar nelikumīgu ziedojumu basketbola klubam "TTT Rīga", Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) administratīvos naudas sodus ir piemērojis 49 Rīgas domes un "Rīgas satiksmes" amatpersonām, lielākā daļa no kurām gan biroja lēmumu pārsūdzējušas tiesā.
10.mai Ziņu aģentūra LETA

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm