Peripetijas Rīgas domē

21.jan
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja algu palielināšanu domes priekšsēdētājam, priekšsēdētāja vietniekiem, komiteju vadītājiem un deputātiem, tās neiesaldējot, kā atsevišķās citās pašvaldībās un valsts iestādēs.
 
21.jan
Rīgas pilsētas pašvaldības budžets plānots ar 124 miljonu deficītu, bet kopējie izdevumi pārsniegs miljardu, šodien lēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
 
21.jan
Pārbaudēs divās Rīgas izpilddirekcijās atklāta degvielas piesavināšanās, šodien, lemjot par izpilddirekciju likvidāciju, tika informēti Rīgas domes deputāti.
 
19.jan
Lai gan no 37 saņemtajiem pieteikumiem uz Rīgas pašvaldības izpilddirektora amatu daudzi ir bijuši ļoti vāji, starp pretendentiem ir arī spēcīgi kandidāti, tāpēc var teikt, ka jauno izpilddirektoru būs, no kā izvēlēties, šorīt intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" stāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP).
 
19.jan
Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP) atstādinājis no amata Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aļeksejenko.
 
18.jan
Covid-19 vīrusa izplatības laikā krasi samazinājies pasažieru skaits, kas būtiski ietekmējis SIA "Rīgas satiksme" ieņēmumus, tāpēc janvārī uzņēmuma zaudējumi varētu būt ap 400 000 eiro, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja uzņēmuma vadītāja Džineta Innusa.
 
17.jan
Reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce novembrī atkāpās no amata, kad atklājās ka viņš kā ministrs centies izmantot Rīgas domes deputātu privilēģiju Rīgā bez maksas turēt savu automašīnu, vēsta raidījums "Nekā personīga".
 
16.jan
Lietā par dokumentu viltošanu prokuratūra cēlusi apsūdzības bijušajam Rīgas mēram Oļegam Burovam (GKR), kā arī esošajām un bijušajām Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) amatpersonām.
 
11.jan
Rīgas dome plāno likvidēt izpilddirekcijas, šodien 100 dienu preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP).
 
11.jan
Jaunā sasaukuma domes laikā Rīgā palielināts finansējums sociālajai jomai un pirmsskolas izglītībai, šodien preses konferencē par Rīgas domes darbu pirmajās 100 dienās teica Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP).
 
11.jan
Šodien plkst.13 notiks Rīgas domes vadības preses konference, kurā amatpersonas atskaitīsies par domes paveikto pirmajās 100 dienās kopš ievēlēšanas, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
 
11.jan
Rīgas pašvaldība aģentūra "Rīgas Gaisma" 2.oktobrī noslēdza 2 miljonu  līgumu par 2700 ielu laternu nomaiņu un viedas vadības sistēmas ieviešanu. Pašvaldība maksā 40 procentus, bet 60 procentus finansē valsts no naudas, kas paredzēta klimata izmaiņu mazināšanai, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
 
31.dec 2020
Lai veicinātu iedzīvotāju svētku pavadīšanu mājās, mazinātu iedzīvotāju pulcēšanās risku un rūpētos par epidemioloģisko ierobežojumu prasību ievērošanu, Vecgada vakarā, 31.decembrī, Rīgā apkaimju parku svētku izgaismojums būs apskatāms līdz plkst.18, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
21.dec 2020
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis resorisko pārbaudi pēc bijušā Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas domes deputāta Druvja Kleina izteikumiem par Rīgas domes deputātiem piešķirto bezmaksas stāvvietu karšu izmantošanu.
 
19.dec 2020
Pirmo reizi no 18. decembra svētku rotā iemirdzēsies arī seši Rīgas parki un iecienītas pastaigu vietas, tādējādi papildinot pilsētvides noformējumu ne tikai galvaspilsētas centrā, bet arī apkaimēs – Anniņmuižas parkā, Dzegužkalnā, Ēbelmuižas parkā, Sarkandaugavas kalna parkā, alejā Biķernieku mežā un Pļavnieku Bērzu birzī, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
 
18.dec 2020
Pirmdien Rīgas mērs Mārtiņš Staķis paziņoja, ka, viņaprāt, valdībai būtu jāpieņem lēmums, ar kuru Covid-19 izraisītās ārkārtējās situācijas laikā aizliegtu jebkādas protesta akcijas. Valdība šādu lēmumu vēl nav pieņēmusi, bet ceturtdien Rīgas dome aizliedza sestdien iecerēto protesta akciju pret sērgas izplatīšanās pretpasākumiem – organizētāji nav spējuši pārliecināt, ka pasākumā nodrošinās noteikto ierobežojumu ievērošanu.
 
16.dec 2020
Ceturtdien, 17.decembrī, Rīgas domē paredzēts spriest par kārtējā pasākuma pret Covid-19 ierobežojumiem norisi nedēļas nogalē, informēja domē.
 
16.dec 2020
Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP) plāno lūgt Ministru kabinetu noteikt aizliegumu piketu rīkošanai ārkārtējās situācijas laikā.
 
14.dec 2020
Rīgas pašvaldībā nākamais gads būs reorganizāciju gads, intervijā laikrakstam "Diena" paudis galvaspilsētas mērs Mārtiņš Staķis (APP).
 
11.dec 2020
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV) uzdevis Rīgas domes Satiksmes departamentam izstrādāt uzraudzības sistēmu, ar kuras palīdzību plānots galvaspilsētā samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu,informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.