Otrdiena, 28.marts

redeem Ginta, Gunda, Gunta

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPeripetijas Rīgas domē

Šodien paredzēta Rīgas domes sēde, kurā plānots izlemt vairākus būtiskus jautājumus.
14.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja lēmumprojektu pa trešā vicemēra ievēlēšanu un virzīja šo jautājumu izskatīšanai Rīgas domes sēdē.
8.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas mērs Mārtiņš Staķis uzdevis sasaukt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi, kurā varētu tikt lemts par komitejas vadītāja nomaiņu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
7.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ņemot vērā komunālo izdevumu straujo pieaugumu, oktobrī Rīgā mājokļa pabalsta saņēmēju skaits audzis par 1227 personām, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
24.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Čiekurkalna un Mežaparka attīstības biedrības nosūtījušas vēstuli Rīgas pašvaldībai ar aicinājumu pārņemt pašvaldības īpašumā Saules dārzu jeb teritoriju Ezermalas ielā 26/28, aģentūru LETA informēja vēstules autori.
24.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Valsts svētkos, 18.novembrī, novēlu sargāt mūsu stiprās saknes, vienlaikus vienmēr atceroties par nākotni - par jauniešiem, kuri jau tagad bieži zina vairāk nekā mēs, un par katru, kurš neļaujas cinismam vai bezspēcībai, bet rīkojas, lai mūsu valsti darinātu gudrāku, cilvēcīgāku un laimīgāku, svinīgajā Rīgas domes sēdē piektdien sacīja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).
18.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Višķu ielas 9. nama iedzīvotāji Rīgā pirms gada no pašvaldības saņēma brīdinājumu, ka ir nepieciešams savest kārtībā balkonus. Rīdzinieki bīstamību novērsa, taču tagad rudenī atkal pienākusi vēsts no domes, vēsta raidījums "Bez Tabu".
16.nov 2022 tautaruna.lv
Rīgas dome no padomju laika demontējamo objektu saraksta ir svītrojusi Spilves lidostas ēku un Latvijas Zinātņu akadēmijas fasādē attēloto sirpi un āmuru, vēsta Latvijas Radio,
7.nov 2022 Portāls nra.lv
Deglava tilts, Brasas pārvads, Ģertrūdes iela - trīs projekti, kas ir slikts piemērs kā pārbūvēt ceļu infrastruktūru galvaspilsētā. Kļuvis zināms, ka Rīgas dome noslēgusi 15 miljonu līgumu ar firmu, kas valsts budžetam ir parādā vairāk nekā 700 tūkstoš eiro, informē TV3 raidījums "Nekā personīga".
6.nov 2022 Portāls nra.lv
Nākamnedēļ Rīgas domes sēdē plānots lemts par pašvaldības šī gada budžeta grozījumiem, ka paredz algu palielināšanu pašvaldības darbiniekiem.
6.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība šo gadu varētu noslēgt gandrīz bez budžeta deficīta, aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas domes Finanšu departamenta direktors Uldis Rakstiņš.
3.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvaldei nākamgad būs nepieciešams aptuveni pusmiljons eiro, šodien Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas deputātus informēja Rīgas pilsētas izpilddirektors Jānis Lange.
3.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes iecere - izveidot domē vienvietīgas un četrvietīgas klusuma kameras izsaukusi sabiedrībā gan dusmas, gan devusi vielu jautrībai.
24.okt 2022 Portāls nra.lv
Rīgas domes deputāts Juris Radzevičs sociālajā vietnē "facebook" dalījies ar Rīgas domes iecerēm, kas paredz vairākas interesantas lietas, piemēram, izveidot klusuma kabīnes. Plānos ir ierīkot gan vienvietīgas, gan četrvietīgas kabīnes.
21.okt 2022 Portāls nra.lv
Rīgas mērs Mārtiņš Staķis norāda, ka par trešā vicemēra amata likvidēšanu varētu runāt vien pēc grūtās ziemas.
20.okt 2022 Ziņu aģentūra LETA
Galvaspilsētas domes frakcija "Saskaņa" aicina Rīgas domē likvidēt trešā vicemēra amatu.
19.okt 2022 Portāls nra.lv
Šodien divās Rīgas apkaimēs - Centrā un Ķengaragā - rīdzinieki varēs bez maksas nodot pārstrādei bīstamos sadzīves atkritumus, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
9.okt 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība veidos atsevišķu pārvaldi, kuras uzdevums būs strādāt ar civilās aizsardzības un pilsētvides uzraudzības jautājumiem, ceturtdien žurnālistiem pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola (K).
6.okt 2022 Ziņu aģentūra LETA
Žurnālists Ivo Butkevičs vietnē "Twitter" vēršas pie Rīgas domes un Rīgas mēra Mārtiņa Staķa ar jautājumu.
6.okt 2022 tautaruna.lv
Latvijas Krievu savienības (LKS) līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs nespēja valdīt emocijas Rīgas domes sēdē, kurā tika lemts par padomju armijas pieminekļa nojaukšanu Rumbulā.
25.aug 2022 tautaruna.lv